Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 podobno był widziany ostatnim razem jak kebaby dowoził Bartkowi do loży VIP na mecz z Levante:)
3
Wartość rynkowa Ardy Turana na transfer markt wynosi 800 tys euro :D
https://www.transfermarkt.pl/arda-turan/profil/spieler/21369
Niebotyczna suma :)
1
@Hushovt oczywiście ze tak nie ma co od niego wymagać wiadomo jak piłkarze w jego wieku maja wachania formy zagra dwa dobre mecze później przyjdą słabsze :) Ale będzie się ogrywał
5
Mnie cieszy fakt jedynie ze Fati bardzo dużo pogra :)
21
Przecież Arda jest jeszcze naszym zawodnikiem mamy wzmocnienie :)
5
Jak my coś wygramy w tym sezonie to będę w szoku z taka kadra :)
6
Czyli jest gorzej niż można było się spodziewać
https://x.com/neurophate_/status/1224693558877282311
20
Krótka wymiana :)
https://x.com/neurophate_/status/1224677222440742915
12
Zaprezentowany :)
https://x.com/neurophate_/status/1224662630477987840
0
Się przedłuży :)
https://x.com/neurophate_/status/1224344726670848000
8
Ousmane Dembélé poczuł dyskomfort w prawej nodze z powodu przeciążenia mięśni. Będzie kontynuował rehabilitację.
0
@barcelonaLM o tym samym pomyślałem :)
7
Najgorsza informacja dnia będzie Messi odchodzi po sezonie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid od Marki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Shakira :D
https://x.com/gifskull/status/1224172977228398592
2
Abidal spotkał się z prezydentem
https://x.com/neurophate_/status/1224106789530193923
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mbappe i Tuchel ;)
https://x.com/marcelobechler/status/1223704795946659841
5
Neymar :D
https://x.com/theeuropeanlad/status/1223629816890580993
5
Czyli będzie lipny drugi sezon :(
https://x.com/neurophate_/status/1223615935048830978
3
To co Frenki jutro piłeczka będzie chodzić :)
19
Zobaczymy co tam pokaże :)
https://x.com/fcbw_a7/status/1223371081899180036
2
Oficjalnie
7
Emre can wlasnie wylądował w Dortmundzie
0
@Darshan1010 Denver gra u sb będzie ciężko Jazz wygrać :)
A jeszcze wczoraj grali w nocy wiec grają mecz po meczu :)
2
Matheus Fernandes pożegnał się z klubem na Instagramie :)
Do końca sezonu zagra w Realu Valladolid i później trafi do Barcelony :)
Ogłosił się sam nie musiały kluby ogłaszać :D
https://x.com/fcbw_a7/status/1223075832165478400
https://x.com/fcbw_a7/status/1223078783068135424
0
Liczny Coutinho :)
https://x.com/fcbw_a7/status/1223026208377659397