Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
59
Valverde nie będzie trenerem Barcelony :)
0
@Kidd taaa 50 mln może jeszcze xD
27
Elgancko
https://x.com/j_krecidlo/status/1216755193628495872
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Barcelona już podobno szykuje się do zwolnienia Valverde :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Valverde czuje się zdradzony przez piłkarzy i upokorzony przez zarząd :)
16
Jutro Barcelona trenuje dwa razy o 11:00 i 18:00 :)
10
Kandydaci na zastępstwo :)
6
Valverde zostanie zwolniony podczas spotkania zarządu MD
2
O 15 spotkanie zarządu każdy scenariusz jest możliwy :)
3
Tam zapadnie ostateczna decyzja :)
https://x.com/neurophate_/status/1216711593754595328
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jestem pewien ze Valverde zostanie :)
18
Jeżeli oni zostawia Valverde po tym szambie które wybuchło to będzie śmiech na sali xD
5
@Hushovt Dokaldnie to jest śmiech na sali co tam się dzieje :/
Zero jakiejkolwiek koncepcji co dalej :(
3
Spotkanie się zakończyło i nie ma ostatecznie decyzji co z Valverde.
Valverde jutro normalnie poprowadzi trening :)
https://x.com/marcelobechler/status/1216509330310213632
64
Ewidentnie Xavi nie chce miedz nic wspólnego z tym zarządem i czeka na zmianę :)
https://x.com/neurophate_/status/1216492211745042434
5
Jutro kolejne spotkanie geniuszy :)
https://x.com/neurophate_/status/1216492040680243200
7
Todibo jest w Niemczech aby zamknąć wypożyczenie do Schalke do końca sezonu :)
Schalke podobno ma miedz opcje wykupu po sezonie xD
3
Ważni zawodnicy w szatni chcą Pochettino RAC1
1
@VamosRakieta noo pewnie taki burdel co jest teraz to nawet bym się nie zdziwił gdyby odszedł po sezonie
4
To co zostało przeoczona to ze Messi może odejść 30 czerwca :)
10
Ten zarząd to śmiech na sali xD
https://x.com/neurophate_/status/1216414937020583936
0
Tylko Lautaro innego napastnika nie akceptuje :(
Szkoda pieniędzy na inne opcje :/
Chyba ze zamierzają podpisać kogoś takiego jak w zeszłym sezonie to powodzenia życzę :)
15
@Robert17 przepisy się zmieniły i będzie mógł
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ernesto jutro normalnie odbędzie trening z zespołem :)
Zarząd nie rozwiąże kontraktu z nim teraz ;)
https://x.com/moillorens/status/1216335643472691200