1

Komentarz usunięty przez użytkownika

59

Valverde nie będzie trenerem Barcelony :)

0

@Kidd taaa 50 mln może jeszcze xD

27

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Barcelona już podobno szykuje się do zwolnienia Valverde :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Valverde czuje się zdradzony przez piłkarzy i upokorzony przez zarząd :)

16

Jutro Barcelona trenuje dwa razy o 11:00 i 18:00 :)


10

Kandydaci na zastępstwo :)

6

Valverde zostanie zwolniony podczas spotkania zarządu MD

2

O 15 spotkanie zarządu każdy scenariusz jest możliwy :)

3

Tam zapadnie ostateczna decyzja :)
https://x.com/neurophate_/status/1216711593754595328

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jestem pewien ze Valverde zostanie :)

18

Jeżeli oni zostawia Valverde po tym szambie które wybuchło to będzie śmiech na sali xD

5

@Hushovt Dokaldnie to jest śmiech na sali co tam się dzieje :/
Zero jakiejkolwiek koncepcji co dalej :(

3

Spotkanie się zakończyło i nie ma ostatecznie decyzji co z Valverde.
Valverde jutro normalnie poprowadzi trening :)
https://x.com/marcelobechler/status/1216509330310213632

64

Ewidentnie Xavi nie chce miedz nic wspólnego z tym zarządem i czeka na zmianę :)
https://x.com/neurophate_/status/1216492211745042434

5

Jutro kolejne spotkanie geniuszy :)
https://x.com/neurophate_/status/1216492040680243200

7

Todibo jest w Niemczech aby zamknąć wypożyczenie do Schalke do końca sezonu :)
Schalke podobno ma miedz opcje wykupu po sezonie xD

3

Ważni zawodnicy w szatni chcą Pochettino RAC1

1

@VamosRakieta noo pewnie taki burdel co jest teraz to nawet bym się nie zdziwił gdyby odszedł po sezonie

4

To co zostało przeoczona to ze Messi może odejść 30 czerwca :)

10

Ten zarząd to śmiech na sali xD
https://x.com/neurophate_/status/1216414937020583936

0

Tylko Lautaro innego napastnika nie akceptuje :(
Szkoda pieniędzy na inne opcje :/
Chyba ze zamierzają podpisać kogoś takiego jak w zeszłym sezonie to powodzenia życzę :)

15

@Robert17 przepisy się zmieniły i będzie mógł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ernesto jutro normalnie odbędzie trening z zespołem :)
Zarząd nie rozwiąże kontraktu z nim teraz ;)
https://x.com/moillorens/status/1216335643472691200

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?