Grubson06
Dołączył/a: listopad 2017
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lautaro jest świetny :)
8
@Lincolm na pewno lepiej niż Busquets Vidal i Rakitic :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Oceniam ze nie zdobędziemy żadnego gola na Euro :)
0
Zabawne :D
https://x.com/neurophate_/status/1194387719146942464
5
@ViscaBarca123 zawsze tak było !!
Ale ludzie się czepiają już wszystkiego bo wyników nie ma :)
Jak wygrywali to nikomu to nie przeszkadzało :)
12
Kibice po meczu :)
Zapakowali Valverde :D
2
Valverde po meczu drużyna dostała jutro wolne za włożony wysiłek podczas meczu :)
Piłka nas dzisiaj nie słuchała nie chciała wpaść do bramki ale cieszy czyste konto :D
0
Mamy lewego obrońcę Semedo :)
Po co komu Firpo....
5
Jak mnie Messi denerwuje Suarez już dawno by dostał podanie :/
Irytuje mnie to...
1
Szkoda ze Valverde nie posłucha kibiców i nie odejdzie :(
13
@koksik2700 w Czarnobylu podobno :)
15
Nie sadze :)
10
Ale Źródło :D
0
Ja nwm co musiałoby się stać żeby Valverde stracił prace :)
Ktos ma jakieś pomysły :D
1
Uświadomiłem sb ze my w tym sezonie nie mamy co liczyć na jakiś sukces z tym trenerem na ławce :)
Ten gość jest żenujący a jego wyraz twarzy wyglada tak jak nasza gra czyli żenująca :)
6
Bez Dembele :)
9
Po co powołać Firpo skoro Semedo zagra na lewej xD
Nie rozumiem takiego czegoś irytuje mnie to strasznie :(
W takich spotkań chłop powinien grać a nie na trybunach siedzieć :/
0
Fajny skład tylko po co Suarez xD
To jest przykre ze on nie może usiądź na ławce
0
@BarcaInfo ręka rękę myje :)
ładnie tam kręcą :D
38
Jak ja jestem szczęśliwy ze ten grajek jest nasz :)
https://x.com/neurophate_/status/1186405371105202176
3
Wiec tak to ma wyglądać :)
https://x.com/neurophate_/status/1186380079489781761
0
W końcu w Eleven niektórzy się doczekali :)
2
Ciekawostka !
Miami Heat mieli zaplanowany pierwszy trening przygotowawczy o 10:00 rano :) Jimmy Butler pojawił się sześć i pol godziny wcześniej był już w obiekcie Miami o 3:30 :D
https://x.com/complexsports/status/1179224822615818241
11
Jak ta jedna kamera lubi mylić oko :)
https://x.com/theeuropeanlad/status/1179097729412276226
10
Pięknie się Coutinho ogląda w Bayernie widać jaki luz odzyskał z piłka przy nodze :)
Szkoda ze tutaj w Barcelonie nie wyszło ale przy tym trenerze to nawet światło na stadionie gaśnie :)
1
@DeAGie dokładnie tak :) ale przy Valverde to nawet światło gaśnie :D
2
Coutinho pięknie :D
3
@FanBarcy22 porażka zarządu pewnie :D
Bo ktoś ma kule i potrafi przewodzić ze Dembele będzie miał tyle kontuzji :)
Śmieszą mnie takie komentarze :D
3
Dembele podobno zle usiadł w autokarze i teraz odczuwa dyskomfort :)