0

Lautaro jest świetny :)

8

@Lincolm na pewno lepiej niż Busquets Vidal i Rakitic :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Oceniam ze nie zdobędziemy żadnego gola na Euro :)

0

5

@ViscaBarca123 zawsze tak było !!
Ale ludzie się czepiają już wszystkiego bo wyników nie ma :)
Jak wygrywali to nikomu to nie przeszkadzało :)

12

Kibice po meczu :)
Zapakowali Valverde :D

2

Valverde po meczu drużyna dostała jutro wolne za włożony wysiłek podczas meczu :)

Piłka nas dzisiaj nie słuchała nie chciała wpaść do bramki ale cieszy czyste konto :D

0

Mamy lewego obrońcę Semedo :)
Po co komu Firpo....

5

Jak mnie Messi denerwuje Suarez już dawno by dostał podanie :/
Irytuje mnie to...

1

Szkoda ze Valverde nie posłucha kibiców i nie odejdzie :(

13

@koksik2700 w Czarnobylu podobno :)

15

Nie sadze :)

10

Ale Źródło :D


0

Ja nwm co musiałoby się stać żeby Valverde stracił prace :)

Ktos ma jakieś pomysły :D

1

Uświadomiłem sb ze my w tym sezonie nie mamy co liczyć na jakiś sukces z tym trenerem na ławce :)
Ten gość jest żenujący a jego wyraz twarzy wyglada tak jak nasza gra czyli żenująca :)

6

Bez Dembele :)

9

Po co powołać Firpo skoro Semedo zagra na lewej xD

Nie rozumiem takiego czegoś irytuje mnie to strasznie :(
W takich spotkań chłop powinien grać a nie na trybunach siedzieć :/

0

Fajny skład tylko po co Suarez xD
To jest przykre ze on nie może usiądź na ławce

0

@BarcaInfo ręka rękę myje :)
ładnie tam kręcą :D

38

Jak ja jestem szczęśliwy ze ten grajek jest nasz :)
https://x.com/neurophate_/status/1186405371105202176

3

0

W końcu w Eleven niektórzy się doczekali :)

2

Ciekawostka !
Miami Heat mieli zaplanowany pierwszy trening przygotowawczy o 10:00 rano :) Jimmy Butler pojawił się sześć i pol godziny wcześniej był już w obiekcie Miami o 3:30 :D
https://x.com/complexsports/status/1179224822615818241

11

Jak ta jedna kamera lubi mylić oko :)
https://x.com/theeuropeanlad/status/1179097729412276226

10

Pięknie się Coutinho ogląda w Bayernie widać jaki luz odzyskał z piłka przy nodze :)

Szkoda ze tutaj w Barcelonie nie wyszło ale przy tym trenerze to nawet światło na stadionie gaśnie :)

1

@DeAGie dokładnie tak :) ale przy Valverde to nawet światło gaśnie :D

2

Coutinho pięknie :D

3

@FanBarcy22 porażka zarządu pewnie :D

Bo ktoś ma kule i potrafi przewodzić ze Dembele będzie miał tyle kontuzji :)
Śmieszą mnie takie komentarze :D

3

Dembele podobno zle usiadł w autokarze i teraz odczuwa dyskomfort :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?