La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

konto usunięte

2

Xavi jako piłkarz był znakomity tak jak Iniesta , Puyol uwielbiam ich ale boję się że jak coś będzie źle to wyleje się na niego wiadro pomyj.

2

@Artsss tez się tego boje :/
Chciałbym żeby był świetny trenerem życzę mu tego z całego serca żeby wypalil :)

konto usunięte

1

@Artsss a ja mam nadzieję że jeśli przyjdzie XAVI to wypieprzy Albę Pique Busiego Messiego Suareza Rakitica. Serio , ich czas się skończył, mają tylko przebłyski, na La Lige starczy , na europe nie . Guardiola miał Jajca i wyrzucił Roniego Deco i kto wie czy gdyby tego nie zrobił to by tak było potem pięknie.

konto usunięte

0

@AdrianStoku Myślę że wiekszosc wymienionych piłkarzy jest nie do ruszenia , a Bartek potrzebuje zmiany bo jest mega hejt na Valerde

konto usunięte

1

@Artsss NIE do ruszenia ale ... jak dla mnie pokazał by że ma JAJA i jakiś pomysł na drużynę , bo tak to znowu będzie całowanie się po ptakach i gadanie jakie jest teraz .

konto usunięte

0

@AdrianStoku Z racji że Xavi jest młody będą nim sterować tak się mi coś zdaje

konto usunięte

0

@AdrianStoku podpisuję się pod tym obiema rękami :) ( oprócz wywalenia Messiego)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?