19 czerwca 2017, 11:08
0
PSG go nie puści
15 czerwca 2017, 14:05
Tylko PSG nie musi go sprzedawać bo mają kasę.
12 czerwca 2017, 19:01
Nie za dużo?
11 czerwca 2017, 15:23
Chciałbym zobaczyć zamiast niego w naszym klubie Coutinho
9 czerwca 2017, 15:39
Pewnie chce podbić cenę.
7 czerwca 2017, 11:06
5
Super, oby jak najszybciej go zaklepać.
7 czerwca 2017, 11:08
2
Że niby dembele 30 mln. Przy dzisiejszych cenach co najmniej dwa razy tyle.
7 czerwca 2017, 10:11
Też bym go chętnie widział, tylko czy Bayern będzie chciał go sprzedać. Robben i Ribery swoje lata już mają.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
PSG go nie puści
0
Tylko PSG nie musi go sprzedawać bo mają kasę.
0
Nie za dużo?
0
Chciałbym zobaczyć zamiast niego w naszym klubie Coutinho
0
Pewnie chce podbić cenę.
5
Super, oby jak najszybciej go zaklepać.
2
Że niby dembele 30 mln. Przy dzisiejszych cenach co najmniej dwa razy tyle.
0
Nie za dużo?
0
Tylko PSG nie musi go sprzedawać bo mają kasę.
0
Też bym go chętnie widział, tylko czy Bayern będzie chciał go sprzedać. Robben i Ribery swoje lata już mają.