0

PSG go nie puści

0

Tylko PSG nie musi go sprzedawać bo mają kasę.

0

Nie za dużo?

0

Chciałbym zobaczyć zamiast niego w naszym klubie Coutinho

0

Pewnie chce podbić cenę.

2

Że niby dembele 30 mln. Przy dzisiejszych cenach co najmniej dwa razy tyle.


5

Super, oby jak najszybciej go zaklepać.

0

Też bym go chętnie widział, tylko czy Bayern będzie chciał go sprzedać. Robben i Ribery swoje lata już mają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?