2

@ptrx Aha, czyli oceniasz jego tylko po jednym turnieju ? Typ nastrzelał już sporo goli w Lidze Mistrzów, zdobył mistrzostwo świata, w Ligue 1 też strzela dużo bramek. A Ty go porównujesz do Balotelliego.

1

@ptrx Ale wy tutaj jesteście do niego uprzedzeni bo gra w PSG i pogroził Albie xd

27

@ptrx XD tylko tyle moge napisać

0

@msmsms Suchą, dla Sznaucera.
@Cwaniak4 @Zer0 Dzięki za pomoc.

0

@chroma93 @Mixtape Dzięki, kupowałem Royal Canin ale nie jestem przekonany do tej firmy.

25

Komentarz usunięty

1

Jakiej firmy polecacie karmę dla psów ?

3

@Kgorecki2500 Mi to wszystko jedno. Liczę na dobre widowisko.

3

Anglia niby gra u siebie, drabinkę mają jak marzenie, ale i tak się pewnie zesrają metr przed kiblem.

1

@Janiama 2:1 dla Ukrainy

2

@Janiama W Europie nie ma już słabych reprezentacji, no może poza nami.

0

@D10SLEO Oni już swoje wygrali

0

Szkopy robią out !

0

@damianex10 To nie do wiary że niektórzy wciąż myślą że on serio zagra w tym górniku xd

0

Dopiero włączyłem mecz, dużo straciłem przez te 60 minut ?

0

@Admin030 To już 11 lat...

0

@Yosemite Szkoda że w Arsenalu nie pokazuje tego co w reprezentacji.

0

@AduŚ07 1:0 Dla Anglii
2:1 dla Ukrainy

0

@MaTt_BarcaFan Neuer zdecydowanie.

3

To teraz Zidane na selekcjonera reprezentacji Francji.

0

@MesQueUnClub96 @takisobiektos @sebo939 Mi się wydaje że wystarczy że zaliczy dobry turniej i dojdzie do finału. Jedyny poważny jego rywal wczoraj w spektakularny sposób pożegnał się z ZP. CR chyba nikt nie bierze na poważnie, a Lewy gra w słabszej lidze, która nie jest brana na poważnie przez większość ludzi. Może jestem nie poprawnym optymista ale dla mnie musiałby się wydarzyć cud aby Leo nie zgarnął ZP.

0

Ludzie kochani przecież Leo dostanie tą ZP, nie przeżywajcie tego tak. Nawet jeśli przegra w finale z Brazylią to i tak ma największe szanse.

0

Hiszpania to dno i dwa metry mułu.

2

Ktoś tu mówił że Hiszpania odprawi w ćwierćfinale Francję ?

1

Morata to prawdziwy mem, a co najlepsze to i tak topowe kluby się na niego nabierają. Ewenement.

0

@Mroziu Ściągamy szrot z City

0

@IbrahimAfellay Portugalii nie ma więc sobie nową obsesje znalazłeś

0

Za kim będziecie w meczu Anglii z Niemcami ? Ja osobiście liczę na odpadnięcie helmutów.

3

I teraz cyk karny dla Portugali w 90 minucie

3

@heab55 Mielibyśmy fale samobójstw na La bambie. Przecież tutaj niektórzy bardziej kibicują Argentynie niż Polsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?