Grzbiet
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2021
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ptrx Aha, czyli oceniasz jego tylko po jednym turnieju ? Typ nastrzelał już sporo goli w Lidze Mistrzów, zdobył mistrzostwo świata, w Ligue 1 też strzela dużo bramek. A Ty go porównujesz do Balotelliego.
1
@ptrx Ale wy tutaj jesteście do niego uprzedzeni bo gra w PSG i pogroził Albie xd
27
@ptrx XD tylko tyle moge napisać
0
@msmsms Suchą, dla Sznaucera.
@Cwaniak4 @Zer0 Dzięki za pomoc.
0
@chroma93 @Mixtape Dzięki, kupowałem Royal Canin ale nie jestem przekonany do tej firmy.
25
Komentarz usunięty
1
Jakiej firmy polecacie karmę dla psów ?
3
@Kgorecki2500 Mi to wszystko jedno. Liczę na dobre widowisko.
3
Anglia niby gra u siebie, drabinkę mają jak marzenie, ale i tak się pewnie zesrają metr przed kiblem.
1
@Janiama 2:1 dla Ukrainy
2
@Janiama W Europie nie ma już słabych reprezentacji, no może poza nami.
0
@D10SLEO Oni już swoje wygrali
0
Szkopy robią out !
0
@damianex10 To nie do wiary że niektórzy wciąż myślą że on serio zagra w tym górniku xd
0
Dopiero włączyłem mecz, dużo straciłem przez te 60 minut ?
0
@Admin030 To już 11 lat...
0
@Yosemite Szkoda że w Arsenalu nie pokazuje tego co w reprezentacji.
0
@AduŚ07 1:0 Dla Anglii
2:1 dla Ukrainy
0
@MaTt_BarcaFan Neuer zdecydowanie.
3
To teraz Zidane na selekcjonera reprezentacji Francji.
0
@MesQueUnClub96 @takisobiektos @sebo939 Mi się wydaje że wystarczy że zaliczy dobry turniej i dojdzie do finału. Jedyny poważny jego rywal wczoraj w spektakularny sposób pożegnał się z ZP. CR chyba nikt nie bierze na poważnie, a Lewy gra w słabszej lidze, która nie jest brana na poważnie przez większość ludzi. Może jestem nie poprawnym optymista ale dla mnie musiałby się wydarzyć cud aby Leo nie zgarnął ZP.
0
Ludzie kochani przecież Leo dostanie tą ZP, nie przeżywajcie tego tak. Nawet jeśli przegra w finale z Brazylią to i tak ma największe szanse.
0
Hiszpania to dno i dwa metry mułu.
2
Ktoś tu mówił że Hiszpania odprawi w ćwierćfinale Francję ?
1
Morata to prawdziwy mem, a co najlepsze to i tak topowe kluby się na niego nabierają. Ewenement.
0
@Mroziu Ściągamy szrot z City
0
@IbrahimAfellay Portugalii nie ma więc sobie nową obsesje znalazłeś
0
Za kim będziecie w meczu Anglii z Niemcami ? Ja osobiście liczę na odpadnięcie helmutów.
3
I teraz cyk karny dla Portugali w 90 minucie
3
@heab55 Mielibyśmy fale samobójstw na La bambie. Przecież tutaj niektórzy bardziej kibicują Argentynie niż Polsce.