0

A jutro El Mundo wymyśli sobie, że Messi znów chce się wzbogacić, tym razem ich kosztem :P

0

Masz racje. Bo przejść do historii jako klub który zdobył wszystko co możliwe w jednym roku to takie tam nic. :)))

0

Napracowałeś się chłopie

3

Żarty żartami, ale stadion Błękitnych Stargard powinien być. Nadałby się na arenę treningową ;)

0

Pewnie Claudio

0

Nie jestem za naśmiewaniem się z Vermaelena w komentarzach, ale muszę przyznać, że też się boje o niego. Miejmy jednak nadzieję, że w końcu będzie mógł pomóc drużynie!

1

"Lig ę", coś w ten deseń :)

1

Z jednej strony można zrozumieć ich frustrację, ale z drugiej... By być królem, trzeba wygrać, czy to na terytorium "wroga" czy na terenie neutralnym. ;)

34

W tym artykule: "Bartomeu zagłosował za organizacją finału Pucharu Króla na Camp Nou"

W poprzednim artykule na ten temat: "Ujawniono ponadto, że prezydent Blaugrany Josep Maria Bartomeu głosował za organizacją finału na stadionie w Bilbao."

0

Pamiętajmy że nieważne w jakiej dyspozycji są obie drużyny (Barca i Real) to El Clasico rządzi się swoimi prawami ;) I nie można ich lekceważyć ani liczyć na łatwe mecze z nimi.

0

Zawsze gdy oglądam skrót tego meczu, ciarki na plecach i uśmiech na twarzy są takie same. Ależ bym chciał, żeby w niedziele skończyło się podobnie! Ale oczywiście najważniejsze jest zwycięstwo, nawet skromne 1:0 :)

0

Pewnie dostanie więcej meczy zawieszenia niż Ronaldo. ;)

0

Nie zawsze można grać idealne spotkania, Bartra to też człowiek i może popełnić błąd. Jednak ja dalej będę bronił tego, że ma on wielki talent i powinien grać więcej. Co do zawodników typu Sergi Roberto czy Montoya to muszę się z Tobą zgodzić i lepiej jest, jak grają ci zawodnicy kupieni i znani nie tylko nam, ale i całemu światu piłki nożnej. Jednak dalej będę bronił swoich racji, ze La Masia to nie "przypadkowy wysyp" jak to określiłeś. i ze warto stawiać na zawodników z tej szkółki, którzy wykazują chęci gry tutaj mimo ogromnej rywalizacji. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie pozostaje nic innego jak je uszanować.

0

Po 1. Jeżeli nie widzisz, jak gra Bartra gdy tylko dostaje minuty, to zalecam wizytę u okulisty.
Po 2. Skoro kibicujesz Barcelonie powinieneś wiedzieć, że mamy najlepszą szkółkę młodych talentów na świecie, więc powinniśmy z nich korzystać. Zwłaszcza, że naszym "znakiem rozpoznawczym" i cechą charakterystyczną jest to, że większość grających zawodników to wychowankowie, więc byłoby dobrze to kontynuować, a nie wydawać miliony na zawodników z różnych lig i na ich pensje. Niestety powoli się to zmienia i coraz więcej takich transferów. Oczywiście nie mówię, że każdy nasz zawodnik z rezerw jest boski, niezastąpiony itp., ale akurat Marcowi talentu i umiejętności odmówić nie można.

0

Pewnie kupimy jakiegoś obrońce za kupe kasy, zamiast dać szanse rozwoju naprawdę dobrze zapowiadającemu się zawodnikowi.

1

Każdy rekord musi być jego :)

0

Oczywiście Eric wie lepiej niż sam Leo. #takieczasy

0

A Ty nie na meczu?

1

Może tak, ale niekoniecznie. City będzie bardziej otwarte niż inne zespoły.

0

Oby to nie było nic poważnego, zdrowie najważniejsze.

0

Sprzedawać zawodników w ogóle nie umiał. Chociażby Thiago, Villa, Fabregas czy Alexis za tak małe pieniądze? Do tego odejście VV i Pinto za darmo. To tylko kilka przykładów.

0

Mi się te koszulki podobają :) A na pewno bardziej niż te w poziome pasy na nowy sezon.

5

Prędzej czy później Ty musisz wziąć słownik w swe ręce. Nalegam, żeby było to prędzej.

1

Mistrz. Co tu więcej pisać, jak i tak zabraknie komplementów na niego

0

Ale wtedy te złote piłki dla poszczególnych pozycji nie byłyby tak cenne i upragnione przez piłkarzy, bo nadal do zgarnięcia byłaby Złota Piłka dla ogólnie najlepszego gracza. I dalej byłby płacz, że "główną" ZP zdobywają ciągle napastnicy (Bo tak jest od kilku lat, i będzie dopóki Ronaldo z Messim nie przestaną grać)

0

Przesadzili? Wygrał ligę mistrzów, został najlepszym strzelcem ligi hiszpańskiej zostawiając NAWET Messiego za sobą i przesadzili? Oczywiście wolałbym, aby to nasz ulubieniec wygrał, ale nie można powiedzieć, że Ronaldo dostał ZP całkiem niezasłużenie.

4

Bądźmy szczerzy: Messi i Ronaldo, a inni piłkarze, to niebo a ziemia. Obaj są niesamowici.

1

Miejmy nadzieję, że chociaż w herbie nie zmienią układu pasów... Oby po tym sezonie 2015/16 wróciły normalne stroje.

0

Co nie oznacza, że co mecz może psuć po kilka setek. Rozumiem: presja, krótka adaptacja i inne tego typu sprawy. Ale tak jak kolega Physxx mówi- ci dwaj piłkarze to "troszke" inny poziom umiejętności i skoro przychodzi do nas najlepszy strzelec ligi angielskiej (dużo lepsza liga niż włoska tak na marginesie), to chyba nie zapomniał jak kopie się piłkę do bramki.

0

Wiem, że Suarez potrzebuje gry aby się przełamać, ale na Boga, zaczynają już denerwować jego akcje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?