Grzejdziuch
Dołączył/a: lipiec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jutro El Mundo wymyśli sobie, że Messi znów chce się wzbogacić, tym razem ich kosztem :P
0
Masz racje. Bo przejść do historii jako klub który zdobył wszystko co możliwe w jednym roku to takie tam nic. :)))
0
Napracowałeś się chłopie
3
Żarty żartami, ale stadion Błękitnych Stargard powinien być. Nadałby się na arenę treningową ;)
0
Pewnie Claudio
0
Nie jestem za naśmiewaniem się z Vermaelena w komentarzach, ale muszę przyznać, że też się boje o niego. Miejmy jednak nadzieję, że w końcu będzie mógł pomóc drużynie!
1
"Lig ę", coś w ten deseń :)
1
Z jednej strony można zrozumieć ich frustrację, ale z drugiej... By być królem, trzeba wygrać, czy to na terytorium "wroga" czy na terenie neutralnym. ;)
34
W tym artykule: "Bartomeu zagłosował za organizacją finału Pucharu Króla na Camp Nou"
W poprzednim artykule na ten temat: "Ujawniono ponadto, że prezydent Blaugrany Josep Maria Bartomeu głosował za organizacją finału na stadionie w Bilbao."
0
Pamiętajmy że nieważne w jakiej dyspozycji są obie drużyny (Barca i Real) to El Clasico rządzi się swoimi prawami ;) I nie można ich lekceważyć ani liczyć na łatwe mecze z nimi.
0
Zawsze gdy oglądam skrót tego meczu, ciarki na plecach i uśmiech na twarzy są takie same. Ależ bym chciał, żeby w niedziele skończyło się podobnie! Ale oczywiście najważniejsze jest zwycięstwo, nawet skromne 1:0 :)
0
Pewnie dostanie więcej meczy zawieszenia niż Ronaldo. ;)
0
Nie zawsze można grać idealne spotkania, Bartra to też człowiek i może popełnić błąd. Jednak ja dalej będę bronił tego, że ma on wielki talent i powinien grać więcej. Co do zawodników typu Sergi Roberto czy Montoya to muszę się z Tobą zgodzić i lepiej jest, jak grają ci zawodnicy kupieni i znani nie tylko nam, ale i całemu światu piłki nożnej. Jednak dalej będę bronił swoich racji, ze La Masia to nie "przypadkowy wysyp" jak to określiłeś. i ze warto stawiać na zawodników z tej szkółki, którzy wykazują chęci gry tutaj mimo ogromnej rywalizacji. Ale oczywiście każdy ma swoje zdanie i nie pozostaje nic innego jak je uszanować.
0
Po 1. Jeżeli nie widzisz, jak gra Bartra gdy tylko dostaje minuty, to zalecam wizytę u okulisty.
Po 2. Skoro kibicujesz Barcelonie powinieneś wiedzieć, że mamy najlepszą szkółkę młodych talentów na świecie, więc powinniśmy z nich korzystać. Zwłaszcza, że naszym "znakiem rozpoznawczym" i cechą charakterystyczną jest to, że większość grających zawodników to wychowankowie, więc byłoby dobrze to kontynuować, a nie wydawać miliony na zawodników z różnych lig i na ich pensje. Niestety powoli się to zmienia i coraz więcej takich transferów. Oczywiście nie mówię, że każdy nasz zawodnik z rezerw jest boski, niezastąpiony itp., ale akurat Marcowi talentu i umiejętności odmówić nie można.
0
Pewnie kupimy jakiegoś obrońce za kupe kasy, zamiast dać szanse rozwoju naprawdę dobrze zapowiadającemu się zawodnikowi.
1
Każdy rekord musi być jego :)
0
Oczywiście Eric wie lepiej niż sam Leo. #takieczasy
0
A Ty nie na meczu?
1
Może tak, ale niekoniecznie. City będzie bardziej otwarte niż inne zespoły.
0
Oby to nie było nic poważnego, zdrowie najważniejsze.
0
Sprzedawać zawodników w ogóle nie umiał. Chociażby Thiago, Villa, Fabregas czy Alexis za tak małe pieniądze? Do tego odejście VV i Pinto za darmo. To tylko kilka przykładów.
0
Mi się te koszulki podobają :) A na pewno bardziej niż te w poziome pasy na nowy sezon.
5
Prędzej czy później Ty musisz wziąć słownik w swe ręce. Nalegam, żeby było to prędzej.
1
Mistrz. Co tu więcej pisać, jak i tak zabraknie komplementów na niego
0
Ale wtedy te złote piłki dla poszczególnych pozycji nie byłyby tak cenne i upragnione przez piłkarzy, bo nadal do zgarnięcia byłaby Złota Piłka dla ogólnie najlepszego gracza. I dalej byłby płacz, że "główną" ZP zdobywają ciągle napastnicy (Bo tak jest od kilku lat, i będzie dopóki Ronaldo z Messim nie przestaną grać)
0
Przesadzili? Wygrał ligę mistrzów, został najlepszym strzelcem ligi hiszpańskiej zostawiając NAWET Messiego za sobą i przesadzili? Oczywiście wolałbym, aby to nasz ulubieniec wygrał, ale nie można powiedzieć, że Ronaldo dostał ZP całkiem niezasłużenie.
4
Bądźmy szczerzy: Messi i Ronaldo, a inni piłkarze, to niebo a ziemia. Obaj są niesamowici.
1
Miejmy nadzieję, że chociaż w herbie nie zmienią układu pasów... Oby po tym sezonie 2015/16 wróciły normalne stroje.
0
Co nie oznacza, że co mecz może psuć po kilka setek. Rozumiem: presja, krótka adaptacja i inne tego typu sprawy. Ale tak jak kolega Physxx mówi- ci dwaj piłkarze to "troszke" inny poziom umiejętności i skoro przychodzi do nas najlepszy strzelec ligi angielskiej (dużo lepsza liga niż włoska tak na marginesie), to chyba nie zapomniał jak kopie się piłkę do bramki.
0
Wiem, że Suarez potrzebuje gry aby się przełamać, ale na Boga, zaczynają już denerwować jego akcje.