0

A Abidal trenerem Barcy B :)

0

O proszę. Niedługo dowiemy się, że Neymar kosztował 200 milionów.

0

Ani troche w to nie wierzę. To jest nasz kapitan, jego serce jest w barwach Barcelony. Ba, to serce bije tylko dla tego klubu.

0

Myśłe że to dlatego, że ludzie następnego dnia muszą wstać do pracy lub szkoły. A jeśli mieszkańcy mają możliwość oglądania meczu swoich ulubionych gwiazd nawet 2 razy w tygodniu, to nie porywają się tak w środku tygodnia :)

0

Geniusz Messi powraca :)

0

Okej, dzięki. Mój błąd. :)

0

"Historia zatoczyła koło, tym razem bohaterem La Roja został Alexis Sánchez, który już przed meczem zapowiadał, iż zamierza powtórzyć wyczyn legendarnego El Matadora. Dotrzymał słowa."

Z tym "La Roja" coś się chyba nie zgadza A co do Alexisa to bardzo dobrze, że w końcu gra na swoim poziomie. :)

0

Świetna wiadomość jeśli chodzi o Messiego, oby był zdrowy w 100%. Szkoda natomiast Adriano, bo jego strzały zza pola karnego mogłyby się przydać.

0

Mógł od razu zabić, no nie? Naprawdę uważasz, że ta kosa by nam pomogła w wygraniu dwumeczu? Szczerze wątpię. A i naucz się kulturalniej wyrażać swoje zdanie. ;)

0

Dobrze, ze się odblokował, jeśli będzie w formie będziemy mieli wyśmienity atak.

0

Pozazdrościć.

0

"Tylko". Takiego stopera potrzebujemy od dłuższego czasu, a jak idzie zarządowi sami dobrze wiemy. Ale miejmy nadzieję, że pojawi się takowy w Barcelonie jeszcze tego lata :)

0

Każdy skład Barcy byłby wystarczający na Lechię. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?