Grzejdziuch
Dołączył/a: lipiec 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Abidal trenerem Barcy B :)
0
O proszę. Niedługo dowiemy się, że Neymar kosztował 200 milionów.
0
Ani troche w to nie wierzę. To jest nasz kapitan, jego serce jest w barwach Barcelony. Ba, to serce bije tylko dla tego klubu.
0
Myśłe że to dlatego, że ludzie następnego dnia muszą wstać do pracy lub szkoły. A jeśli mieszkańcy mają możliwość oglądania meczu swoich ulubionych gwiazd nawet 2 razy w tygodniu, to nie porywają się tak w środku tygodnia :)
0
Geniusz Messi powraca :)
0
Okej, dzięki. Mój błąd. :)
0
"Historia zatoczyła koło, tym razem bohaterem La Roja został Alexis Sánchez, który już przed meczem zapowiadał, iż zamierza powtórzyć wyczyn legendarnego El Matadora. Dotrzymał słowa."
Z tym "La Roja" coś się chyba nie zgadza A co do Alexisa to bardzo dobrze, że w końcu gra na swoim poziomie. :)
0
Świetna wiadomość jeśli chodzi o Messiego, oby był zdrowy w 100%. Szkoda natomiast Adriano, bo jego strzały zza pola karnego mogłyby się przydać.
0
Mógł od razu zabić, no nie? Naprawdę uważasz, że ta kosa by nam pomogła w wygraniu dwumeczu? Szczerze wątpię. A i naucz się kulturalniej wyrażać swoje zdanie. ;)
0
Dobrze, ze się odblokował, jeśli będzie w formie będziemy mieli wyśmienity atak.
0
Pozazdrościć.
0
"Tylko". Takiego stopera potrzebujemy od dłuższego czasu, a jak idzie zarządowi sami dobrze wiemy. Ale miejmy nadzieję, że pojawi się takowy w Barcelonie jeszcze tego lata :)
0
Każdy skład Barcy byłby wystarczający na Lechię. ;)