Wystarczy kupic 1 pomocnika nie zapominajmy o wychowankach Rafinha a za 2-3 sezony halilovic,no i serii Roberto reszta zobaczymy może ktos nam się rozwinie w przyszłym sezonie
Nie wiem czy wszyscy sa swiadomi tego ze przy wyniku 2:2 i akcji Atletico reka zagral Alba po czym pare sekund pozniej juz asystowal pod druga bramka. Wie ktos moze ile sekund mu to zajelo?
Rakitić ? Messi ? Oglądaliście mecz !? Według mnie to Alba i Pedro jedynie napędzali ofensywe! Pique też ładny mecz Bravo nie miał dużo okazji ale też wywiązał się ze swojego zadania .
Komentarze
1
Mi się wydaje, ze tylko na siebie nie można głosować, a na swojego rodaka tak. Ale tez mogę sie mylić.
0
Wystarczy kupic 1 pomocnika nie zapominajmy o wychowankach Rafinha a za 2-3 sezony halilovic,no i serii Roberto reszta zobaczymy może ktos nam się rozwinie w przyszłym sezonie
0
Dzieki wielkie, Pozdrawiam Visca el Barca
0
Nie wiem czy wszyscy sa swiadomi tego ze przy wyniku 2:2 i akcji Atletico reka zagral Alba po czym pare sekund pozniej juz asystowal pod druga bramka. Wie ktos moze ile sekund mu to zajelo?
0
dajcie jakis dobry link blagam
1
Mi się wydaje, ze tylko na siebie nie można głosować, a na swojego rodaka tak. Ale tez mogę sie mylić.
1
Rakitić ? Messi ? Oglądaliście mecz !? Według mnie to Alba i Pedro jedynie napędzali ofensywe! Pique też ładny mecz Bravo nie miał dużo okazji ale też wywiązał się ze swojego zadania .
0
kto wie gdzie mozna ogladac ten mecz?
0
będzie 3:1 dla barcy
0
2 strzeli eto'o a jedna henry