1

Mi się wydaje, ze tylko na siebie nie można głosować, a na swojego rodaka tak. Ale tez mogę sie mylić.

0

Wystarczy kupic 1 pomocnika nie zapominajmy o wychowankach Rafinha a za 2-3 sezony halilovic,no i serii Roberto reszta zobaczymy może ktos nam się rozwinie w przyszłym sezonie

0

Dzieki wielkie, Pozdrawiam Visca el Barca

0

Nie wiem czy wszyscy sa swiadomi tego ze przy wyniku 2:2 i akcji Atletico reka zagral Alba po czym pare sekund pozniej juz asystowal pod druga bramka. Wie ktos moze ile sekund mu to zajelo?

0

dajcie jakis dobry link blagam

0

Bravo
Alba
Pique
Bartka
Adriano
Mascherano
Iniesta
Rafinha
Messi
Suarez
Neymar

0

Zorientowałem się po napisaniu posty, mój błąd

0

No tak lepiej liczyć na Xaviego która gra tylko do tyłu i zaraz czeka go emerytura Inieste bez formy Rakiticia, który gra tragicznie, nie potrafi wymieniać piłki w trójkacie na 2 metry w Sevilli grał dobrze ale Barca nie jest dla niego hmm kto tam jeszcze jest S.Roberto który dostaje za mało szansy na grę i pewnie sprzedadzą go znając Zubiego , o i Rafinha którego Luis stawia w ataku zamiast pomocy.

0


Sprzedaliśmy zawodników w których widziałem WIELKI potencjał!
Większość z Was narzekała na Alexisa, ale myślę że na tym etapie Alexis miałby min. 5 bramek (jak nie z 10) a Suarez chwalony cały czas przez każdego GÓWNO gra. To samo Fabs początki sezonu miał rewelacyjne później nieco przyćmiony, ale i tak lepszy niż Rakitić. A o odejściu Thiago już nawet nie będę pisał bo szkoda słów, idealnie by się nadał za u którego emerytura tuż tuż.

0


Zgadzam się sprzedaliśmy zawodników w których widziałem WIELKI potencjał!
Większość z Was narzekała na Alexisa, ale myślę że na tym etapie Alexis miałby min. 5 bramek (jak nie z 10) a Suarez chwalony cały czas przez każdego GÓWNO gra. To samo Fabs początki sezonu miał rewelacyjne później nieco przyćmiony, ale i tak lepszy niż Rakitić. A o odejściu Thiago już nawet nie będę pisał bo szkoda słów, idealnie by się nadał za u którego emerytura tuż tuż.

1

Rakitić ? Messi ? Oglądaliście mecz !? Według mnie to Alba i Pedro jedynie napędzali ofensywe! Pique też ładny mecz Bravo nie miał dużo okazji ale też wywiązał się ze swojego zadania .

0

BAN!

mod

0

http://www.justin.tv/mahavira ( niewiem ale na tym mozna ogladac chyba)

0

a ma ktos moze link zeby ogladac to w necie??

0

1:0 koniec

XD DLA BARCY OCZYWISCIE

0

2 strzeli eto'o a jedna henry

0

będzie 3:1 dla barcy

0

kto wie gdzie mozna ogladac ten mecz?

0

[edit]

0

jerzeli bedzie karny przeciwko Barcelonie jade do webba :D

0

1:2

:D

0

kto wie na jakiej stronce mozna obejrzec ten mecz??

jak cos to pisac

:D

0

Dlaczego niemam Messiego? :(

0

za 2 lata Barca bedzie chciała kupic Dos Santos tak jak teraz chcieli kupic Fabregasa

0

Kto wie kiedy Messi wraca do Barcy (data)?

0

Wisła - Barca 0:10, Barca - Wisła 10:0? lol xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?