Grzepcio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gąbin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mi się wydaje, ze tylko na siebie nie można głosować, a na swojego rodaka tak. Ale tez mogę sie mylić.
0
Wystarczy kupic 1 pomocnika nie zapominajmy o wychowankach Rafinha a za 2-3 sezony halilovic,no i serii Roberto reszta zobaczymy może ktos nam się rozwinie w przyszłym sezonie
0
Dzieki wielkie, Pozdrawiam Visca el Barca
0
Nie wiem czy wszyscy sa swiadomi tego ze przy wyniku 2:2 i akcji Atletico reka zagral Alba po czym pare sekund pozniej juz asystowal pod druga bramka. Wie ktos moze ile sekund mu to zajelo?
0
dajcie jakis dobry link blagam
0
Bravo
Alba
Pique
Bartka
Adriano
Mascherano
Iniesta
Rafinha
Messi
Suarez
Neymar
0
Zorientowałem się po napisaniu posty, mój błąd
0
No tak lepiej liczyć na Xaviego która gra tylko do tyłu i zaraz czeka go emerytura Inieste bez formy Rakiticia, który gra tragicznie, nie potrafi wymieniać piłki w trójkacie na 2 metry w Sevilli grał dobrze ale Barca nie jest dla niego hmm kto tam jeszcze jest S.Roberto który dostaje za mało szansy na grę i pewnie sprzedadzą go znając Zubiego , o i Rafinha którego Luis stawia w ataku zamiast pomocy.
0
Sprzedaliśmy zawodników w których widziałem WIELKI potencjał!
Większość z Was narzekała na Alexisa, ale myślę że na tym etapie Alexis miałby min. 5 bramek (jak nie z 10) a Suarez chwalony cały czas przez każdego GÓWNO gra. To samo Fabs początki sezonu miał rewelacyjne później nieco przyćmiony, ale i tak lepszy niż Rakitić. A o odejściu Thiago już nawet nie będę pisał bo szkoda słów, idealnie by się nadał za u którego emerytura tuż tuż.
0
Zgadzam się sprzedaliśmy zawodników w których widziałem WIELKI potencjał!
Większość z Was narzekała na Alexisa, ale myślę że na tym etapie Alexis miałby min. 5 bramek (jak nie z 10) a Suarez chwalony cały czas przez każdego GÓWNO gra. To samo Fabs początki sezonu miał rewelacyjne później nieco przyćmiony, ale i tak lepszy niż Rakitić. A o odejściu Thiago już nawet nie będę pisał bo szkoda słów, idealnie by się nadał za u którego emerytura tuż tuż.
1
Rakitić ? Messi ? Oglądaliście mecz !? Według mnie to Alba i Pedro jedynie napędzali ofensywe! Pique też ładny mecz Bravo nie miał dużo okazji ale też wywiązał się ze swojego zadania .
0
BAN!
mod
0
http://www.justin.tv/mahavira ( niewiem ale na tym mozna ogladac chyba)
0
a ma ktos moze link zeby ogladac to w necie??
0
1:0 koniec
XD DLA BARCY OCZYWISCIE
0
2 strzeli eto'o a jedna henry
0
będzie 3:1 dla barcy
0
kto wie gdzie mozna ogladac ten mecz?
0
[edit]
0
jerzeli bedzie karny przeciwko Barcelonie jade do webba :D
0
1:2
:D
0
kto wie na jakiej stronce mozna obejrzec ten mecz??
jak cos to pisac
:D
0
Dlaczego niemam Messiego? :(
0
za 2 lata Barca bedzie chciała kupic Dos Santos tak jak teraz chcieli kupic Fabregasa
0
Kto wie kiedy Messi wraca do Barcy (data)?
0
Wisła - Barca 0:10, Barca - Wisła 10:0? lol xD