0

Wolski.
Jeden z lepszych w NC+

0

Skąd masz takie informacje że grał piach w Barcelonie?
Strzelił 16 goli w 29 meczach i był lepszy niż Pedro i Alexis razem.
Nie odszedł przez to że grał słabo tylko przez trenera.

0

Nie rozumiem po co wam Song na autobus.
To defensywny pomocnik a zamiast zamienić Xaviego z Tello/Alexisem i Cesca cofnąc to i tak wolicie Songa byle sobie pograł.

0

To jest piękne.
Ozil odszedł z Realu gra lepiej niż w Realu.
Igła i Callejon to samo.
A jak grali w Realu to dno.
Benzema też pewnie odejdzie i nagle zacznie grać :D

0

Nie lepiej grać otwartą piłkę i dostać 0:5/8

0

Brakuje takiego napastnika który grał by na granicy spalonego wbiegał w pole karne i mógł powalczyć przy stałych fragmentach.

0

Song to defensywny pomocnik.
2defensywnych pomocników na autobus?
Już bym wolał wpuścić Tello i Cesca cofnąć.

0

HAHAHA
Myślałem że jest około 30min. :D

0

Z ciekawości.
Kogoś dziwi przebieg meczu?

0

I to jest to odegranie i wbiegnięcie 2-3 zawodników w pole karne bo inaczej się nie da.

0

Jak Alexis wejdzie za Neymara to będzie piękne.
2drewna i pomocnik w napadzie :)

0

Mecz jak w poprzednim roku.

0

"Nie pomyliłeś się nawet o 1procent"

0

2defensywnych pomocników*

0

Poczekaj wystawimy 2defensywnych obrońców na autobus.

0

Podoba mi się zamiana Pedro z Neymarem a nie tylko lewą stroną do Neymara co Celtic wie.

0

Alves*

0

Aleves to już nie to co kiedyś.

0

Akurat to jeszcze nic.
Ale w porównaniu do CN to świetni :)

0

Piszcie z kim bo nie każdy kojarzy całą kolejkę.

0

Sprawdzał w kilku porach dnia i nic się nie zmieniło.
To takie interesujące.

0

Na NSport HD u mnie kanał 147

0

Wolski to ten co mówi o meczu.
Jagoda to ten co irytuje.

0

Dobrze że ten gość nie komentuje Hiszpańskiej ligi bo jest irytujący.

0

zamów NC+

0

chyba jaja sobie robisz.
Więcej gada o głupotach niż o meczu.

0

Zobaczymy jak Barca zagra bez Messiego :)

0

Costa w okienku letnim 2014 odejdzie za 50-60mln jak utrzyma taką formę strzelecką a Koke z takimi podaniami za 30-40.
Angielska liga jest bardziej zadbana i doceniana ale to w Hiszpańskiej tworzy się najlepszych piłkarzy.

0

Redakcja odpuściła sobie wybór zawodnika meczu bo Messi by nie wygrał :)

0

Tak samo jak nie ma Messiego w ważniejszych meczach to nie ma Barcy.
Smutne ale prawdziwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?