Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wolski.
Jeden z lepszych w NC+
0
Skąd masz takie informacje że grał piach w Barcelonie?
Strzelił 16 goli w 29 meczach i był lepszy niż Pedro i Alexis razem.
Nie odszedł przez to że grał słabo tylko przez trenera.
0
Nie rozumiem po co wam Song na autobus.
To defensywny pomocnik a zamiast zamienić Xaviego z Tello/Alexisem i Cesca cofnąc to i tak wolicie Songa byle sobie pograł.
0
To jest piękne.
Ozil odszedł z Realu gra lepiej niż w Realu.
Igła i Callejon to samo.
A jak grali w Realu to dno.
Benzema też pewnie odejdzie i nagle zacznie grać :D
0
Nie lepiej grać otwartą piłkę i dostać 0:5/8
0
Brakuje takiego napastnika który grał by na granicy spalonego wbiegał w pole karne i mógł powalczyć przy stałych fragmentach.
0
Song to defensywny pomocnik.
2defensywnych pomocników na autobus?
Już bym wolał wpuścić Tello i Cesca cofnąć.
0
HAHAHA
Myślałem że jest około 30min. :D
0
Z ciekawości.
Kogoś dziwi przebieg meczu?
0
I to jest to odegranie i wbiegnięcie 2-3 zawodników w pole karne bo inaczej się nie da.
0
Jak Alexis wejdzie za Neymara to będzie piękne.
2drewna i pomocnik w napadzie :)
0
Mecz jak w poprzednim roku.
0
"Nie pomyliłeś się nawet o 1procent"
0
2defensywnych pomocników*
0
Poczekaj wystawimy 2defensywnych obrońców na autobus.
0
Podoba mi się zamiana Pedro z Neymarem a nie tylko lewą stroną do Neymara co Celtic wie.
0
Alves*
0
Aleves to już nie to co kiedyś.
0
Akurat to jeszcze nic.
Ale w porównaniu do CN to świetni :)
0
Piszcie z kim bo nie każdy kojarzy całą kolejkę.
0
Sprawdzał w kilku porach dnia i nic się nie zmieniło.
To takie interesujące.
0
Na NSport HD u mnie kanał 147
0
Wolski to ten co mówi o meczu.
Jagoda to ten co irytuje.
0
Dobrze że ten gość nie komentuje Hiszpańskiej ligi bo jest irytujący.
0
zamów NC+
0
chyba jaja sobie robisz.
Więcej gada o głupotach niż o meczu.
0
Zobaczymy jak Barca zagra bez Messiego :)
0
Costa w okienku letnim 2014 odejdzie za 50-60mln jak utrzyma taką formę strzelecką a Koke z takimi podaniami za 30-40.
Angielska liga jest bardziej zadbana i doceniana ale to w Hiszpańskiej tworzy się najlepszych piłkarzy.
0
Redakcja odpuściła sobie wybór zawodnika meczu bo Messi by nie wygrał :)
0
Tak samo jak nie ma Messiego w ważniejszych meczach to nie ma Barcy.
Smutne ale prawdziwe.