Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ostatnio CRR7 strzelił 2 do pustej to wszyscy marudzili że co z tego że do pustej jak Messi też strzela do pustej albo z karnego i nic nie mówimy.
Ale jak strzeli Pedro to już trzeba coś napisać.
Neymar też miał okazje którą powinien strzelić i bardziej tymi nie wykorzystanymi powinniśmy się zajmować.
0
Valdes - grał tyle lat słabo
Ostatni rok w Barcelonie - Top 3 na świecie.
0
Strzeli sobie w LM albo z RSSS
0
Zapierdzielał jak dziki Rex
0
Arabski na reklamach , koniec świata.
0
Ja go nazwę tytanowyrysiek
0
Kiedy ostatni raz Messi nie strzelił bramki w lidze?
0
Na pewno kibic Polski lepiej zna Hiszpański od Hiszpańskiego kibica :)
0
Generał się obudził i już chyba będzie grał normę.
0
słaby trool
0
Nawet jak strzelasz do pustej to musisz wyjść na pozycje więc nie mów że nic nie robisz :)
0
4:0
Cesc
Wchodzi Tello
0
To niech sobie strzeli :D
0
Iniesta za Pedro
0
Podoba mi się że nie tylko Messi strzela i decyduje o wyniku :)
0
I o to chodzi grać na granicy spalonego :)
0
Pedro mi się podoba bo gra na granicy spalonego a na spalonych nie łapie.
0
Pedroooooooooooo
Co?!
TRZY : 0
0
Co nie znaczy ze strzeli a dobrze było by wiedzieć jaka jest jego seria co meczowa.
0
Messi bez bramki w lidze?
Kiedy ostatni raz takie coś się zdarzyło?
0
Czy tylko ja widzę arabskie litery na reklamach?
0
Akurat tu jest prawda ale z tyłu dupy daje.
0
Neymara nie ma w tej drugiej połowie.
0
Nick zobacz.
0
Pique wrzutka pod własne pole karne :D
0
Jak by strzelił bez buta bramkę to złota piłkę by miał murowaną :D
0
Neymar nie tylko Messi gra!!!
0
Pedroooooo
i tera Messi x3 :D
0
Messi x3 tera i Pedro x1
0
Bo musi mieć miejsce.