0

Jak ostatnio CRR7 strzelił 2 do pustej to wszyscy marudzili że co z tego że do pustej jak Messi też strzela do pustej albo z karnego i nic nie mówimy.
Ale jak strzeli Pedro to już trzeba coś napisać.
Neymar też miał okazje którą powinien strzelić i bardziej tymi nie wykorzystanymi powinniśmy się zajmować.

0

Valdes - grał tyle lat słabo
Ostatni rok w Barcelonie - Top 3 na świecie.

0

Strzeli sobie w LM albo z RSSS

0

Zapierdzielał jak dziki Rex

0

Arabski na reklamach , koniec świata.

0

Ja go nazwę tytanowyrysiek

0

Kiedy ostatni raz Messi nie strzelił bramki w lidze?

0

Na pewno kibic Polski lepiej zna Hiszpański od Hiszpańskiego kibica :)

0

Generał się obudził i już chyba będzie grał normę.

0

słaby trool

0

Nawet jak strzelasz do pustej to musisz wyjść na pozycje więc nie mów że nic nie robisz :)

0

4:0
Cesc
Wchodzi Tello

0

To niech sobie strzeli :D

0

Iniesta za Pedro

0

Podoba mi się że nie tylko Messi strzela i decyduje o wyniku :)

0

I o to chodzi grać na granicy spalonego :)

0

Pedro mi się podoba bo gra na granicy spalonego a na spalonych nie łapie.

0

Pedroooooooooooo
Co?!
TRZY : 0

0

Co nie znaczy ze strzeli a dobrze było by wiedzieć jaka jest jego seria co meczowa.

0

Messi bez bramki w lidze?
Kiedy ostatni raz takie coś się zdarzyło?

0

Czy tylko ja widzę arabskie litery na reklamach?

0

Akurat tu jest prawda ale z tyłu dupy daje.

0

Neymara nie ma w tej drugiej połowie.

0

Nick zobacz.

0

Pique wrzutka pod własne pole karne :D

0

Jak by strzelił bez buta bramkę to złota piłkę by miał murowaną :D

0

Neymar nie tylko Messi gra!!!

0

Pedroooooo
i tera Messi x3 :D

0

Messi x3 tera i Pedro x1

0

Bo musi mieć miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?