Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves niecelna wrzutka nr. 51589
0
Cesc coś wyczaruje.
0
DOBRZE!
Może się obudzą bo to co grają to padaka.
0
I chuj.
0
Adriano na pierwszego składu za Pique
0
Mashe świetnie z tyłu a Adriano z tyłu i z przodu.
0
Dzisiejszy mecz wszystko gramy na Neymara który gra wszystko na Messiego.
0
Lizusssss
0
Od początku meczu chyba już tak myślą.
0
Wszystko na Neymara gramy.
0
Po jednej akcji stwierdzasz duet Alexis - Cesc?
0
Bo mamy.
Ale niestety nie wszyscy są na wysokim poziomie.
0
Fabs gra za 5
0
Pique jak w hokeju się położył :D
0
Tragedia w obronie.
0
Już asystował asystentowi :D
0
6 bramka i następna asysta Neymara
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Cesc wszedł i od razu odbiór :D
0
Jest i on!
0
Messi przy piłce to 4-5 podbiega to powinni to wykorzystać.
0
Tak bardzo tęsknie za starą Barceloną ;(
0
Alexis O=O
0
W ofensywie grają : Neymar , Adriano
0
Po jednym meczu nie ma co oceniać.
0
Powinni stracić bramkę to by się obudzili a tak jak wszystko wygrywają to będzie zlewka.
Obudzą się w później fazie LM i będzie za późno
0
Neymar magnes na żółte kartki.
0
Słaby występ.
Wchodzi mój ulubieniec.
0
Będzie co oglądać :)
Illara też wraca i jestem ciekaw jak gra bo jeszcze nie widziałem.
0
Dani Alves i te jego straszne wrzutki.