0

Alves niecelna wrzutka nr. 51589

0

Cesc coś wyczaruje.

0

DOBRZE!
Może się obudzą bo to co grają to padaka.

0

I chuj.

0

Adriano na pierwszego składu za Pique

0

Mashe świetnie z tyłu a Adriano z tyłu i z przodu.

0

Dzisiejszy mecz wszystko gramy na Neymara który gra wszystko na Messiego.

0

Lizusssss

0

Od początku meczu chyba już tak myślą.

0

Wszystko na Neymara gramy.

0

Po jednej akcji stwierdzasz duet Alexis - Cesc?

0

Bo mamy.
Ale niestety nie wszyscy są na wysokim poziomie.

0

Fabs gra za 5

0

Pique jak w hokeju się położył :D

0

Tragedia w obronie.

0

Już asystował asystentowi :D

0

6 bramka i następna asysta Neymara

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Cesc wszedł i od razu odbiór :D

0

Jest i on!

0

Messi przy piłce to 4-5 podbiega to powinni to wykorzystać.

0

Tak bardzo tęsknie za starą Barceloną ;(

0

Alexis O=O

0

W ofensywie grają : Neymar , Adriano

0

Po jednym meczu nie ma co oceniać.

0

Powinni stracić bramkę to by się obudzili a tak jak wszystko wygrywają to będzie zlewka.
Obudzą się w później fazie LM i będzie za późno

0

Neymar magnes na żółte kartki.

0

Słaby występ.
Wchodzi mój ulubieniec.

0

Będzie co oglądać :)
Illara też wraca i jestem ciekaw jak gra bo jeszcze nie widziałem.

0

Dani Alves i te jego straszne wrzutki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?