Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
miki a skąd ty wiesz jaką wartość mają pieniądze?
0
Właśnie gra cały czas bo Varane ma kontuzje.
0
Brak sponsorów = brak redukcji zadłużenia = z czasem sprzedaż Barcelony na opłacenia wierzycieli = Barcelona właścicielem multimiliardera.
Tak trudno zrozumieć.
0
Myśl sezonowca.
Podoba mu się posunięcie przeciwnej drużyny powinien zacząć ich wspierać.
To że to Real nasz największy przeciwnik nie oznacza że nie mogę doceniać tego co robią na rynku transferowym a nasze posunięcia uważać za idealne.
0
Z jednej strony chore.
Nie ty oszukałeś i nie miałeś o tym pojęcia a ty płacisz a nie ten co oszukał na twoją korzyść nie mówiąc ci o tym.
Jeszcze tego brakuje żeby piłkarze się zajmowali papierkową robotą.
0
Real już zrozumiał że Benzema jest za słabym zawodnikiem jak na Real i zastanawia się nad ściągnięciem w najbliższych okienkach transferowych Falcao albo Suareza.
Pytanie brzmi kiedy nasz trener zrozumie ze Pedro i Alexis to ten sam poziom co Benzema i postarają się sprowadzić napastnika na takim poziomie co chce Real sprowadzić :)
0
Jeśli VV na prawdę odejdzie to w jego miejsce chciał bym bramkarza AM :)
0
O dziwo w tym sezonie się jakoś uspokoił :D
0
Po cholerę to badziewie reklamujecie?
Wystarczy że jeden napisze a nie co drugi koment.
0
Co jak co ale on zasługuje.
Z czasem jak Cesc będzie trzymał taki poziom to też podwyższyć.
0
Rosell pozyskał nowego sponsora dla Barcelony.
Dokładnie chodzi o United Arab Bank a umowa została podpisana na 3lata.
0
Jaki znany zawodnik miał by siedzieć na ławce przy konkurencji w postacie Pedro i Alexisa?
Po za tym co to za problem sprzedać obu za 50-60mln. kupić jednego świetnego bramkostrzelnego napadziora TOP10 na świecie
Neymar Nowy Napastnik Messi i nie widzę problemu.
Widzieliście co było rok wcześniej jak tylko Messi strzelał gole a napastnicy prawie nie istnieli.
0
Problem w tym że ja już wiem że on jest słaby a wy się tego dowiedziecie w najbliższych meczach , i mam nadzieje że trener też to zauważy i postawi na Tello.
0
Zawsze jest dobrze spisujący się Adriano więc jakoś przeżyjemy.
0
Alexis "Drewno" Sanchez
Tylko czekam aż znów pokaże formę z przed roku i pocałuje ławkę razem z Pedro a zacznie grać Tello do końca sezonu po czym kupi się jakiegoś napadziora typu na poziomie Falcao,RvP,Ibry czy Suareza.
Nawet lewym mógł bym się zadowolić byle by strzelał dalej bramki.
0
socio jak sobie na drukarce wydrukujesz.
0
Biedny , będziesz musiał spać o tej godzinie :)
0
Wszyscy się zbroją na potęgę wysysają kasę ze wschodu to czemu Barca by miała zrezygnować z sporych pieniędzy na rzecz gorszych wyników.
0
I tak zara znajdą się tacy którym nagroda nie będzie pasować.
0
Nie ma to jak czepiać się jednego zdania które dodatkowo jest tłumaczone i nie wiadomo czy on nie powiedział tego w inny sposób.
0
Kiedy żyjesz już na jakiś poziomie nigdy nie chcesz schodzić w dół , nie zależnie ile zarabiasz.
Po za tym piłkarz gra do 35 a pozostałe 50lat musi za coś przeżyć i zadbać o bezpieczeństwo finansowe swoich dzieci i ich dzieci.
0
Wyczuwam chamienie się Messiego w następnym meczu reprezentacji :D
0
83 min.
CR7 z wolnego na 4-2
0
Irlandia gra w 9.
0
głową.
0
Tera obrońcy dali dupy bo go samego zostawili , ale ważne że wykorzystał okazję bo Pedro albo Alexis pewnie by nie strzelili.
0
3-0 ?:D
0
3-2 znów CR7 i brama z głowy.
0
Tak leje w Irlandii że dał bym parę razy strzelić CR może coś wpadnie przy mokrych rękawicach i murawie.
0
może