Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
słabej*
ale coś mi dzisiaj nie idzie pisanie :)
Chyba takie emocje tymi transferami.
0
Kontuzja Messiego - koniec gry w LM
Kontuzja Neymara - Pedro w słabej formie + Alexis w słąbej formie = grający tylko Neymar
Kontuzja środkowego obrońcy - pozostałych dwóch jest zajechanych
0
skrót od można :D
0
Akurat za transfer obrońcy a raczej za jego brak możan tylko winić trenera bo to on powiedział że nie kupujemy a zarząd trudno żeby mu się sprzeciwił w pierwszych kilku tygodniach.
Do zarządu możemy mieć pretensje za brak napastnika na którego jest kasa i wątpię żeby tata nie chciał kogoś do pomocy Neymarowi i Messiemu bo jak jeden z nich złapie kontuzje to leżymy i kwiczymy bo samym Messim albo samym Neymarem gówno wygramy.
0
Suareza do Barcy i Messi Neymar Suarez nie do zatrzymania.
0
Nawet.
Czym dużej trwał mecz tym bardziej wyglądało jak by się wczuwał w grę Barcy ale grał pod Messiego co było widać ale między innymi dzięki temu miał 6-7 świetnych bramkowych sytuacji.
0
Teoretycznie my nie mieliśmy kogo sprzedać a Villi poszliśmy na rękę.
0
50/100*
0
In - Out
Ilara za 38mln. - Higuain 37mln. 37/38
Isco za 27mln. - Albiol 12mln. , Callejon 10mln. 22/27
Bale za 100mln. - Ozil 50mln. 50/10 + Fabio Coentrao który ma odejść za 15mln funtów.
Daniel Carvajal 6,5mln.- Real zarobił na transferze Alvaro Negredo 4,4mln.
Według mnie jak na razie idzie im świetnie.
0
To i to.
0
Za samego Higuaina zainkasowali 37mln.
Callejon 10mln.
Albiol 12mln.
0
Ta długu...
Transfer Ilary się zwrócił za Higuaina
Transfer Bale'a zwróci się w 1/2 za Ozila
Isco już się spłaca bramkami.
Nie wspominam tu o gadżetach,koszulkach i zyskach z reklam i udziałów zawodnika.
0
Bo taka jest godzina.
0
Jezuuu wszyscy coś kupują a my ani napastnika ani obrońcy.
Real takie transfery trzepie że szok.
0
Żadnego tematu z transferami na FCB.com?
0
Żeby Barca kupiła jakiegoś napadziora! Żeby Barca kupiła jakiegoś napadziora! Żeby Barca kupiła jakiegoś napadziora! Żeby Barca kupiła jakiegoś napadziora! Żeby Barca kupiła jakiegoś napadziora! Żeby Barca kupiła jakiegoś napadziora! Żeby Barca kupiła jakiegoś napadziora! Żeby Barca kupiła jakiegoś napadziora! Żeby Barca kupiła jakiegoś napadziora!
0
Jest mało wypromowana i niedoceniana.
0
Czołówka aktualnego rankingu lig europejskich UEFA:
1. Hiszpania
2. Anglia
3. Niemcy
Jeszcze jakieś pytania?
0
Za rok do kupienia:
bramkarz
środkowy obrońca
boczny obrońca
napastnik
Już widzę jak kupują chociaż 3/4...
0
Staranie się to co innego jak dobre granie w odbiorze sie stara ale w napadzie gra tragicznie.
Obudźcie się to nie jest szkoła gdzie wystawia się oceny za staranie się tylko za odpowiednie granie na boisku.
0
Boje się:
a) kontuzji któregoś ze środkowych obrońców
b) kontuzji Neymara/Messiego bo nie wygramy niczego jak będziemy grać Alexisem i Pedro
0
Ta i zostaniemy ze słabo grającym Alexisem.
Przypomnijcie sobie jego poprzedni sezon i już w tym ma tragiczne mecze np. ostatni z Atletico.
0
Fajnie że mamy kilku do wyboru bo przynajmniej widać że kilku jest w dobrej formie :)
0
Ale mamy terminarz.
Next mecz:
FC Barcelona - Sevilla FC
Później
Rayo
i znów z tych lepszych RSSS w 6 kolejce.
Tak marudzą na naszą ligę a jednak jest sporo klasowych rywali.
0
Valdes 100%
:D
0
Bo to jego pozycja a nie atak.
0
Na pewno będą ale po 2 kolejkach trudno było to wstawiać :)
Tera albo od następnej kolejki się to zacznie :)
0
Wtedy to Villa by bardzo dobry i MVP było jedne z najlepszych na świecie.
0
Ronaldo już nie odgrywa tak ważnej roli Isco jak na razie w 3 meczach najlepszy przyjdzie Bale i wątpię żeby chcieli mu oddać pałeczkę lidera bez walki.
0
misiaty7
W tamtym sezonie 70% użytkowników było anty Alexis bo to co grał to była straszne.
Niestety podbudował nadzieje grając w pre-sezonie z ogórkami i znów zaczęli mieć nadziej ale według mnie do 1/2 sezonu i od nowa będzie anty Alexis i wszyscy będą błagać o napastnika i obrońce :)