0

Jest najlepszym pomocnikiem na tą chwile :)
Mam nadzieje że Iniesta się obudzi i lepszej pary pomocników już nikt nie będzie miał.

0

Kontuzje ma.
W Pre-sezonie dobrze wyglądał , czas pokaże jak będzie grał.
Jak na razie tylko Isco wpasował się do Realu i już się spłaca bramkami i asystami.

0

Odszedł Ozil przyszedł Bale,Isco,Illara do pomocy wiec chyba całe okienko Realu na +
Do nas przyszedł tylko Neymar choć potrzebowaliśmy 2 napastników i obrońcy wiec niech nie marudzą bo inni mają gorzej.

0

Gdyby Messi zszedł po 45min.to mogę cię zapewnić że miał by 9,5 i MVP ale niestety drugie 45min gdyby zapomnieć o pierwszej połowie dawało by mu jakieś 5,5-6 za te wszystkie świetne okazje do strzelenie gola które zmarnował.

0

Też jestem za tym by wystawić Tello i zrobić zmianę około 70 bo Sanchez w meczu z AM miał :
Strzały: 1
Strzały celne: 0
Podania : 15
Kluczowe podania: 0
Straty: 3
Odbiory: 2
Faulowany : 0
Grał 90min!

0

To nie Rosell sprzedał reklamy na koszulkach tylko podjęli decyzje wspólnie socios.
Admini powinni jakiś artykuł o tym napisać żeby raz na zawsze skończyć ten temat :)
"Walne Zgromadzenie Socios zatwierdziło podpisanie wartej 171 milionów euro umowy z Qatar Foundation. W ostatnich miesiącach ta kwestia wywołała wiele kontrowersji, więc klub zwrócił się do kibiców z prośbą o wyrażenie zdania w tej sprawie."
"Zdecydowana większość socios opowiedziała się za utrzymaniem umowy w mocy. Taka opcja otrzymała poparcie 697 głosów. 76 osób było przeciwko. 36 socios nie oddało głosu."

0

Poinformuje cię Laporta to jest Anty Rosell dlatego że chce przejąc stanowisko prezydenta Barcy którego i tak nie przejmie za rozrzutność i podsłuchy.
Cruyff to jest człowiek Laporty , lobbuje za nim i próbuje jak w najgorszym świetle postawić kontr kandydata do stołka prezydenta klubu.
Guardiola też przyszedł za czasów Laporty i jest jego "człowiekiem"
Akurat to nie są zbytnio wiarygodne osoby do oceniania Rosella.

0

To fundacja Barcelony a nie klub ma przeznaczyć 100k. dlatego upewniają się na co pójdzie gotówka.
Według mnie głupotą jest przekazywanie pieniędzy z fundacji do fundacji i Cruyff powinien poszukać innych darczyńców bo to nie ważne jaka fundacja przeznaczy to 100tyś ważne że w ogóle zostanie przeznaczone a robienie z tego takiej afery jak by ktoś ukradł te 100tyś. jest dla mnie paranoją.

0

Za pierwszą bramkę trudno winić obrońców.
Po za tym zrozumcie że nie ma klubu na świecie który by nie tracił bramek , a obrona zaczyna się już od pomocników.

0

E to jednak Barca zrobiła dobry interes.
Pozbyła się Villi na rzecz pierwokupu dobrze rokujących piłkarzy :)

0

Następna ciekawostka.
Neymar 6 razy faulowany , Messi tylko raz.
Może Neymar odciąży Messiego na dużej bo tak tylko Messi był katowany przez przeciwników.

0

Jakoś jak Alexis grał piach to nigdy z taką nienawiścią o nim nie pisaliście nawet jak w meczu z AM miał notę 3.0.
Wiec albo zacznijcie obiektywnie oceniać obu napastników albo nie dodawajcie swoich mądrości w komentarzu pomeczowym.

0

A kto w dzisiejszych czasach jest święty.
Do czasu procesu sądowego nie ma co brać plotek na poważnie.

0

Ronaldo sam nie gra.

0

Ale chyba nikt by nie marudził na transfer Teveza by grał z Messim i Neymarem.
Sakho tak samo.
Dwa największe problemy w poprzednim sezonie słabi napastnicy , jednego z podstawy się pozbyliśmy kupując Neymara i kontuzjo-genny Puyol w obronie.
Jak Messi złapie kontuzje to w ataku leżymy bo albo będzie gra Cesciem z przodu albo Pedro i Alexis będą grali z Neymarem tak samo jest w przypadku kontuzji Neymara wracamy do poprzedniego sezonu gdzie grał sam Messi.
A w obronie jak ktoś złapie kontuzje to tych dwóch pozostałych Tata zajedzie albo będzie wystawiał Batryre albo któregoś z bocznych.

0

Karim jest takim samym punktem jak u nas Sanhez mają słabe mecze ale wystarczy jedna asysta/jeden gol by im wszystko zapomnieć.
Niestety dla nas Sanchez jest mało bramko strzelny a asyst też nie ma zbyt wiele.

0

Rządzi Tata , widocznie ma jakąś nie zrozumiała dla mnie wizje gry Barcelony.
Czas pokaże czy strzelił sobie w stopę i w kolano czy to dobre posunięcie grać cały czas starym garniturem bez dodatkowych zmienników.

0

Ładną tera pomoc Real będzie miał.
Nie wiem jak gra Illara ale Isco skubany od razu się wpasował.
Ale i tak mają Benzeme co dla mnie jest największą porażka trenera że nie kupili nikogo do napadu bo Benzema spisuje się fatalnie.

0

Administracja coś długo piszą to podsumowanie.
Chyba nie zdążyli się zorientować kogo kupiliśmy bo tyle ich jest :)

0

Ale zobacz jacy przyszli.

0

Kupiliśmy Neymara
Dziękujemy , idziemy spać.

0

Koniec zakupów czekam na podsumowanie zakupów Barcy przez adminów :)

0

Ufff
Ulżyło mi.
Jeszcze tera napastnik!!!
Dawaj Tata.

0

zlej ich ciepłym moczem po dwóch stronach są tacy znawcy.

0

Powinniśmy odliczać o 23,59,50 jak nowy rok tylko my będziemy odliczać najgorsze okienko transferowe od lat :)

0

Aldzazira donosi że Barca kupiła Neymara i więcej już nie kupi.

0

LM leci tylko na NSport na TVP gorsi komentatorzy i nie pokazują Barcy.

0

Ale trener decyduje kogo chce i czy w ogóle chce.

0

To trener powiedział nie zarząd.

0

W tym jest problem że to trzeba się zastanawiać się przed sezonem bo w sezonie już się nic nie zrobi.
Zawsze trzeba się zabezpieczać bo inaczej zostajesz z ręką w nocniku albo Bartrą na obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?