0

Tam jest ich tyle że sobie mało pogra a to co gra Isco to bije Ozila na głowę :)

0

Miał 2 nie pewne akcje po samym wejściu , chyab był słabo rozgrzany.
Ale później już grał lepiej niż Pedro a to podanie do Alby to nawet Cesc by się nie powstydził :)

0

Bale za 100mln w zamian za Ozila który odejdzie za 45-50mln
Transfer wyniesie 55-50mln.
Wiec jak się tak stanie to uważam że zrobią dobry transfer ale jak nie odejdzie Ozil to dadzą doopy.

0

Dziękuje , panie oczywisty.

0

Czekam aż dołączycie do mnie jako Anty fana Alexisa ale to kwestia czasu :D
Czekam :)

0

Realowi on już nie jest potrzebny a jak widzicie transfer za 100 wcale nei był by taki zły bo zamienili by gościa za 45 na 100 wiec transfer wyszedł by 55 + jeszcze pensja Ozila to wyszedł by około 50

0

Będą się wymieniać.
Puyol,Pique,Mashe
Tak samo Xavi,Iniesta,Cesc a jakoś nie marudzicie że musimy kupić pomocnika.

0

Alves kiedyś świetne wrzutki , petardy z daleka i odbiory.
Wrzutki 2/30 dochodzą do celu z czego 1/30 kończy się bramką.
Jak strzela to mało kiedy trafia w bramkę.
Tera częściej fauluje niż walczy o odbiór.

0

Mashe kim niby jest od kilu sezonów?
Wiesz że niektórzy bramkarze nawet do 18roku życia potrafili grać w polu i przez to nie można nazwać ich bramkarzami bo się przestawili?

0

Coś w tym jest.

0

Alexis wcale nie jest lepszy i to mnie dobija w naszym ataku tak samo jak brak nowego obrońcy.

0

A mogło być więcej.
Fajnie wygląda Messi i Neymar i ta akcja gdzie nie trafił z 5metrów świetna.

0

Ale akurat to co miał powinien strzelić.
Nie można dać perfekcyjnego meczu jak takiego nie miał.
Zatrzymajmy dychę na na prawdę perfekcyjny mecz :)

0

10 nie bo spartaczył 3/4 sytuacje w drugiej ale mocne 9.
Reszta ok. A gdzie rezerwowi?

0

Twierdze że to lepszy mecz niż ten Chelsea vs Bayern
Było wszystko po prostu.

0

Tera czas patrzeć na Isco a nie na Ronaldo bo gość jest świetny.

0

4 bramki?
Jak on 6 powinien mieć gdyby miał skuteczność z pierwszej połowy w drugiej :)

0

I dobrze.
Uważasz że trener który zdobył z Hiszpania to co zdobył przez ostatnie 6lat nie wie co robi?

0

Akurat czy Pedro czy Sanchez to żadna różnica.
Różnice jedynie robi Cesc zamiast Xaviego.

0

Messi - zamiast 3 powinno być 6 bramek
Cesc świetnie.
VV znów ratuje nam doope!
Neymar jako asystent świetnie.
Pedro znów słabo i uważam że nadal jest nam potrzebny dobry napastnik.

0

Wyjdź i nie wracaj.

0

Kapitalny mecz , wszystko było.

0

Ciesze się że widzisz że są po obu stronach.

0

Widzę same komentarze negatywne komentarze o Realu i Bale'u a jak pisze o szacunku do rywala to nagle 8plusuów.

0

Kogo za 30mln chciał byś kupić?

0

Czemu wy nigdy nie potraficie docenić rywala?

0

Wole 30latka na 3lata i się kupi kogoś zamiast 25 letniego Alexisa i 26letniego Pedro którzy są w tragicznej dyspozycji.

0

Ja nie wierze żeby Perez chciał przebić CR7

0

Wyczuwam ból dupy niektórych kibiców Barcelony :)
Czego zbytnio nie rozumiem bo to oznacza że będzie ciekawiej.

0

I o to chodzi Messiego na bok przesunąć a taki napadzior na szpicy jest nam potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?