Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat u nich to realne.
0
Kogo to wina Uefa,Rosella czy Tuska?
0
Schodzi ten z którego się śmiali a Alexis i Pedro są jeszcze gorsi :D
0
Wszyscy nad tym ubolewamy :D
0
Ten jest dobry.
0
Jaki trener taki styl.
Piłkarze ci sami.
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Jak mi przykro że go podeptał.
0
Abramowicz kupił już ten mecz.
Bramka padnie w 117 minucie strzeli Torres.
0
Jeśli chodzi o grę aktorską to Mourinho.
0
Nje Lozumifm.
0
To ciekawe pytanie :D
0
Gepard strzeli.
0
Zły Rosell że nie daje zlicytować Barcelony na rzecz wierzycieli długu.
0
Por que?
0
Ja bym dał 95mln. żeby przebić CR7
0
- się*
0
Mourinho w klubie i zie zaczyna jazda :D
0
Papapa
0
Pomocnika nie potrzebujemy.
Szukaj obrońcy i napastnika.
0
Mogliśmy mieć cały czas Eto.
Ribery to mi dynda ale Eto to do dziś żałuję.
0
Zdrajca wchodzi.
0
Ribery.
0
Spokojnie US Open leci jeszcze przez następny tydzień.
0
Dzisiaj udowodnił że 50 nie jest wart.
57 Neymar
50 Luiz?
0
Nie wiedziałem nawet że Gepard gra.
0
Ja stawiać ty kupić.
0
Tak mi przykro :D
0
A gdzie Thiago? :D
0
Tutaj filmik:
Możliwe że tak było , aż tak się nie zagłębiałem.