0

Akurat u nich to realne.

0

Kogo to wina Uefa,Rosella czy Tuska?

0

Schodzi ten z którego się śmiali a Alexis i Pedro są jeszcze gorsi :D

0

Wszyscy nad tym ubolewamy :D

0

Ten jest dobry.

0

Jaki trener taki styl.
Piłkarze ci sami.

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

Jak mi przykro że go podeptał.

0

Abramowicz kupił już ten mecz.
Bramka padnie w 117 minucie strzeli Torres.

0

Jeśli chodzi o grę aktorską to Mourinho.

0

Nje Lozumifm.

0

To ciekawe pytanie :D

0

Gepard strzeli.

0

Zły Rosell że nie daje zlicytować Barcelony na rzecz wierzycieli długu.

0

Por que?

0

Ja bym dał 95mln. żeby przebić CR7

0

- się*

0

Mourinho w klubie i zie zaczyna jazda :D

0

Papapa

0

Pomocnika nie potrzebujemy.
Szukaj obrońcy i napastnika.

0

Mogliśmy mieć cały czas Eto.
Ribery to mi dynda ale Eto to do dziś żałuję.

0

Zdrajca wchodzi.

0

Ribery.

0

Spokojnie US Open leci jeszcze przez następny tydzień.

0

Dzisiaj udowodnił że 50 nie jest wart.
57 Neymar
50 Luiz?

0

Nie wiedziałem nawet że Gepard gra.

0

Ja stawiać ty kupić.

0

Tak mi przykro :D

0

A gdzie Thiago? :D

0

Tutaj filmik:


Możliwe że tak było , aż tak się nie zagłębiałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?