Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzisz co Alexis gra?
Po co go trzymać na siłę?
Trzeba coś z przodu zmienić?
0
To musi być ruch.
Messi ma podwójne/potrójne krycie? To ucieka do boku i zabiera ze sobą obrońców.
A jak wszystko na stojąco jest granę to się tak nie przejdzie.
0
Nie ma ruchu z przodu i wszystko kończy się przed polem karnym.
80-20 posiadanie.
0-2 strzały na bramkę.
Niech Messi się nie cofa do rozgrywania bo tam jest wystarczająco dużo Alexis niech zejdzie bardziej do środka bo po boku Alves zaiwaniać powinien bo nie ma pożytku jak schodzi do środka.
0
Ta obwiniajcie sędziego za to że Barca gra tak jak gra.
0
Tello jest nieobliczalny i na pewno więcej by zrobił niż Alexis "Leżeć" Sanchez
0
1.Weź napastinka z pierwszej lepszej dobrej drużyny.
2.Wstaw go za Alexisa i każ grać na granicy spalonego.
3.Wygrywaj.
0
Co ich wychujał.
0
Nie mamy prawdziwego napadziora!
0
VV!!!
0
Alexis już leży.
0
Ta ale Alexis chyba nie.
0
Fabregas się zamienił z Messim...
0
0 strzałów na bramkę.
0
Barca sie gubi jak grają na jeden kontakt.
0
Fabregas gra bardziej ofensywnie niż Messi a to błąd.
0
No nie pograją.
0
Messi w klatce co ma piłkę to kosa i leży.
Powinni go odciążyć i zagrać na kogoś innego a Messi w pole karne niech wbiega i zabiera piłkarzy.
0
Do Boga w okno.
0
Przynajmniej to jakoś wygląda i ryzykuje a Alexisa albo nie ma a jak jest to leży.
0
Co to za wślizg :D
0
Alexis mnie dobija.
0
Jedziemy!
0
Kryzys w Hiszpanii.
0
TVP mnie dobija.
C+ powinno mieć wszystko , ostatecznie Polsat ale TVP nie ma za mało odpowiednich komentatorów.
Reprezentację mogą sobie zatrzymać bo akurat tego badziewia nie oglądam.
0
Laskowski miał komentować...
0
22 stopnie :O
0
Straszny był ten transfer jego odejścia.
Nie psuję się czegoś co dobrze działało :)
0
Następny który ocenia Xaviego i Inieste po ostatnim sezonie a nie po formie w ostatnich meczach,
0
Przynajmniej najlepszy komentator TVP dziś komentuje :)
0
Jak Xavi się lepiej spisywał jak Iniesta w ostatnich meczach.