0

Tyle że dopóki nie będą przeznaczać kasy na transfery a nie wyprzedawać wszystkich najlepszych zawodników nic nie kupując to nie będą mieli oglądalności.
Nie ma oglądalności nie ma kasy proste.
Jest oglądalność jest większa kasa też proste.

0

Ta bo tam są nazwiska więcej warte ale jak przychodzi do meczu z Hiszpańską drużyną to by baty były bo ci zawodnicy jeszcze nie są tak rozreklamowani.

0

Chyba że wpadnie jakiś szejk.

0

Tej lidze pomogło by tylko gdyby przyszło 2-3 szejków i zrobiły kluby na poziomie Chelsea,PSG czy City i wtedy było by z 8 dobrych drużyn i automatycznie 5+ dobrych meczy do oglądania co przełożyło by się na zysk z dnia meczowego w tych słabszych klubach , wzrost z TV dla całej ligi.

Jaka była by Angielska bez Chelsea i bez City które zostały sztucznie stworzone?
Liverpool i Arsenal to już dobra marka z nazwy i poziomem są porównywalnie z Sevilla.

0

Ta bo przyszedł oligarcha do Chelsea , do City szejkowie a inne kluby też zostały przejęte przez bogaczy.
Przyszedł bogacz na chwile do Malagi nakupował i co 1/2 finał ligi europy rok później 1/4 LM i o mały włos 1/2finał.
To nie prawa do transmisji powodują wzrost poziomu ligi tylko kluby w które jest pompowana kasa z poza klubu.

0

Jak okradały?
Za co pozostałe 18klubuów mają dostawać tyle co Real i Barca jak 60% oglądalności La Liga to tylko mecze Barcy i Realu a pozostałe 40% to 18 pozostałych drużyn.
Masz dużą oglądalność = masz odpowiednie pieniądze.
Nie masz oglądalności = nie masz tak dużych pieniędzy.

0

Będziesz mieć to na matematyce w 1 gimnazjum.

0

Transfer = prowizja dla federacji.
Transfer = podatki.
Transfer = prowizja dla menadżera.
Na pewno pozwolą na takie coś.
I jeszcze niech każdy piłkarz zarabia tyle samo :D i niech lobbują żeby wprowadzić to w prawdziwym życiu że na całym świecie wszyscy by tyle samo zarabiali.

Życie jest brutalne :D

0

Tego u Tito na pewno brakowało.
Na yt można zobaczyć jak działa ta zasada dokładnie.

0

Sukces wygranie ligi europy to nie sukces.
Sukcesem było 1/4 LM Malagi i o mały włos byli by w 1/2 finale.

Jak te kluby się tak pozadłużały?

0

Powinno wyjść od polityków jakaś pomoc dla tych słabszych drużyn żeby miały więcej pieniędzy co automatycznie przekłada się na transfery dobrych graczy z dobrymi pensjami i dobrymi podatkami z pensji.
A ile miasta zyskują na tym że mają rozpoznawalny klub?
Hiszpania częściowo żyje z turystyki wiec powinni to jakoś wykorzystać.

0

Atletico i tak by ochłapy dostała bo tak marudzą a dostają więcej niż 90% w 5 ligach sprzedają piłkarzy za bajeczne kwoty i gdzie te pieniądze są?
Dopóki kasa nie będzie zostawała w drużynach i inwestowana a nie ginęła to te drużyny niczego nie osiągną.

0

Mogli by Real i Barca oddać po 2procent ale czy to coś by zmieniło?
Ktoś się orientuje jakie podatki obejmują kluby Hiszpańskie względem reszty krajów?

0

Jeszcze rok temu pierwszy by był Casillas.

0

109mln. a Coentrao to osobny transfer.
Czytajcie uważnie.
"Królewscy mieliby zapłacić za Walijczyka 93 miliony funtów (około 108,8 milionów euro). Jednocześnie w przeciwnym kierunku powędrowałby Fábio Coentrão za 15 milionów funtów (17,6 milionów euro)."
109mln by dali za Bale ale zwrócili by sobie 18mln. odsprzedając Fabio.

0

Myślenie kibiców Realu.
Nie chcą żeby grał bo jest Lopez.
Nie chcą żeby odchodził mimo że mało gra.

0

Bo to otworzy rynek w Wielkiej Brytanii dla Realu przez Bale.
.

0

W tej focie chodzi o mięśnie czy o żyły?

0

Poczekaj jeszcze parę lat to Ramos nagle będzie za słaby i odejdzie a Ronaldo sam ucieknie na koniec kariery do MU

0

Benzemy to się najbardziej boimy.
To co on gra to jest śmiech:D

0

A ile osób było obrażonych za to?
Jak się dostało Perezowi?
Po za tym jak Perez będzie tak co parę lat legendy się pozbywał to długo prezydentem nie zostanie.

0

Media plotkują bo chcą żeby Iker wrócił do bramki a jak Perez się dowie że straci legendę klubu na rzecz Lopeza to Casillas szybko wróci do bramki :)
O ile jest lepszy Lopez od Casillasa tego nie wiemy bo nie było możliwości sprawdzić jak Casillas gra po kontuzji.
Casillas to nie tylko bramkarz Realu ale i reprezentacji Hiszpanii która jest święta w tym kraju a jak ktoś tyka ich kapitana to leży i kwiczy w Hiszpanii.

0

Biedaka nie stać na przelot samolotem? albo przynajmniej Realu? :D
Wy to już macie swoje pomysły.

0

Od razu brać Casillasa do Barcy a nie tam oddawać go MU żeby przyszedł De Gea

0

Ozil?
Ozil nigdy mi nie odpowiadał ale chyba nie oglądałeś co młody grał w ostatnim meczu.
Jak by był żywcem wycięty z Barcelony.
Podania świetne , od razu na pozycje wybiegał cholernie mi przypominał pomocników Barcy.
Gość to przyszła gwiazda Realu.

0

Barcelona vs Real
Messi vs Ronaldo
Iniesta vs Isco
Neymar vs Bale

0

Oficjalne czyli?
Daj stronę.

0

Ta gdyby Puyola posadzili na cały sezon i wpuszczali na mecze z ogórkami to już byś nie był taki mądry.
Stawiasz na Casillasa masz świetnego bramkarza + legendę klubu + pełne wsparcie kibiców w całej Hiszpanii w tej sytuacji
Stawiasz na Lopeza masz świetnego bramkarza.

Nikt nawet nie wie jak Casillas broni po kontuzji bo nie miał kiedy się pokazać a i tak już część spisała go na straty i może dla nich odejść.

0

Ja bym nie miał nic przeciwko.
Nie chodzi tu o zemstę ale kto by nie chciał mieć Casillasa w bramce :)
Trochę szkoda że jest w Realu legendą i gra tam od małego bo to komplikuje sytuacje.

0

Plotkują że Casillas może odejść w zimę :D
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=47177&kom=ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?