0

Dzisiaj polecam oglądać mecz Reaul i grę Isco bo gość gra świetnie.

0

Czekam na oceny żeby sprawdzić ile miał wczoraj Alexis strat bo miał ich sporo.

0

Eto do Barcy i atak najlepszy na świecie Neymar Eto Messi

0

A to pech.

0

Na + postawa :
V.V,Songa,Cesca,Neymara

0

Nie chodzi tutaj o chęci tylko o to czy wyjdzie a u niego to często nie wychodzi.

Mamy tragiczny atak Alexis który traci większość piłek i Pedro który mało co gra.
Porównajcie sobie z pierwszym lepszym napastnikiem dobrego klubu w europie i nasi napastnicy wypadają bardzo blado.
Polecam w następnym meczu liczyć sobie albo mieć jakieś słowo np. słabo i przy każdej stracie , złym zagraniu itp. Alexisa sobie to mówić to dopiero wtedy się zauważa jak często mu się to zdarza.
Alexis jest jak Benzema - grają słabo w wielkich klubach i raz na jakiś czas mają lepszy mecz.

0

Ta ciągle tracąc piłkę albo uciekając do tyłu.
Faulowali go pod koniec ale żadnej sensownej akcji nie miał oprócz tej zmarnowanej co dostał podanie od Cesca.

0

Strzał z poza pola karnego , piłka oddana do tyłu Adriano sam sobie gola wywalczył a wy tu o asyście piszecie :D

0

Straszne jest to co gramy w ofensywie.
Alexis nie potrafi nawet jednego obrońcy przejść , gubi się i lata jak kurczak z odciętą głową.
Pedro jak by nie było.
Do Cesca nie ma co mieć pretensji bo to nie jego pozycja.
Cesc w pierwszej połowie jako jedyny grał w drugiej już gorzej ale za to Neymar coś próbował zmienić bo cała Barca nie miała ochoty atakować.

Obrona gubi się przy kontrach i jak przeciwnik zagra parę piłek z pierwszej.

0

Mundo dalej nastawione na przyciągnięcie kibiców z Krakowa.

0

Cesc gra w pomocy , w ataku gra Pedro albo Tello / nie gra Xavi albo Iniesta
Cesc gra w ataku , w pomocy gra Xavi i Iniesta / nie gra Pedro i Tello
Chyba nie muszę mówić gdzie łatwiej jest nam zastąpić Cesca w ataku czy w pomocy.

0

Tata powiedział że u niego nie będzie nawet grał 5meczy pod rząd.

0

Neymar Cesc Alexis
Xavi Iniesta
Busi
Adriano , Masherano , Pique , Alves

0

Ile jest klubów gdzie piłkarze tak często zostają na lata :)

0

Villa lat 32.
Mogli go sprzedać za 10-15mln. ale Villa nie był by zadowolony do jakiego klubu trafi dlatego poszli mu na rękę i dali go do klubu w którym chciał grać.

Ale to się w palę nie mieści żeby kosztował tyle co Neymar jak jest 25-35 lepszych napastników lepszych od niego.
Glupi Lewanadowski nawet jest lepszy to co naglę 6dych będzie kosztował?

0

W międzyczasie Arsenal przygotowuje ofertę za Benzemę. Kanonierzy gotowi są wyłożyć na stół nawet 54 miliony euro. The Guardian uważa, że bardzo zależy im na transferze reprezentanta Francji. W związku z tym Real zaczął zastanawiać się nad efektywną podmianą jednego napastnika za drugiego.
RM.pl

54mln.?!
Za dewniaka?!

0

Sprawdźcie sobie nasz terminarz.
Bez Messiego nie będzie tak miło.

0

Obrona się gubi jak przeciwnicy grają z kontry.

Messi słabo bo miał krycie po 2/3/4 zawodników i był jak w klatce.

Cesc Fabregas - 6.0
Jeśli Xavi i Iniesta dostali po 5 a zagrali słabo a Cesc zagrał dobrze to czemu taka mała różnica w ocenach?

Cesc zagrał na minimum 6,5-7 , czy zagrał gorzej od Neymara?
Obaj zmienili obraz gry , obaj zagrali dobrze a czy to wina Cesca że Alexis nie wykorzystał jego podania po którym powinna paść bramka i by miał asystę i wtedy by był na równym z Neymarem w waszych ocenach.

Alexis wyróżniał się na tle słabo grających kolegów w pierwszej połowie ale już nie wyróżniał się na tle Neymara czy Fabregasa więc te 6,5 względem szóstki Cesca i 7 Neymara to za dużo.

0

Ale terminarz nam w tym roku wpadł.
Atletico
Malaga
Atletico
Valencia
Sevilla
Rayo
Real SSS

Tylko Realu Madryt tu brakuje :D

0

Gra i większe jest nim zainteresowanie kibiców niż Raulem.

0

Wasze marzenia mnie jeszcze bardziej śmieszą niż wczorajsze typy meczu typu 5:0 4:0 :D
3:0
Ta o na pewno nie stracą bramki :D
A jak stracą to muszą 4 strzelić jak stracą dwie to muszą 6 strzelić :D

0

To miło że strzelił :)

0

Jaki wynik meczu Reali z Raulem?

0

Piąta od lewej górny rząd.
Druga od lewej środkowy rząd.
To wszystko.

0

Jak widać pustaki są wszędzie nie tylko w Polsce.

0

Albo Cesc bo w meczu z Stantosem ładnie strzelił z wolnego w słupek i nawet CR7 by się takiego strzału nie powstydził.
Wideo :

0

A co on nas obchodzi?

0

Będzie jakaś analiza straconej bramki?B

0

Chował się :D
Miał krycie 2/3/4 piłkarzy i nie miał jak grać bo był jak w klatce.
Za to powinni to inni zawodnicy wykorzystać że Messi miał takie krycie i mają więcej miejsca.
Atak nic nie grał do czasu aż wszedł Cesc i Neymar

0

Mogli by sobie odpuścić to nurkowanie i udawanie.
Co ważny mecz to samo i później gdzie nie wejdziesz na stronę to o tym piszą albo jest link/gif z akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?