0

Był zajebisty przed kontuzją , później grając w Barcelonie już nie.
Może odnajdzie formę w Atletico ale do tego czasu wszyscy będą go oceniać po ostatnich sezonach w Barcelonie w których grał bardzo źle.

0

Jaja sobie chyba robisz z Alexisem.
Co takiego niby zagrał?
Cesc grał lepiej i zrobił więcej niż Alexis+Pedro+Messi razem.
Neymar nawet więcej wniósł w te 30min niż Alexis przez cały mecz.

Atak w pierwszej połowie nie istniał w drugiej Cesc i Neymar sporo wnieśli do gry.

0

Messiw tym meczu miał krycie 2/3 nie raz 4 zawodników wiec sobie nie pograł ale szkoda że zszedł bo mógł by w 2 połowie zabrać ze sobą paru zawodników i zrobić miejsce dla kolegów.

0

Już się bałem że pozazdrościł trenerowi Realu i chciał Messiego jak Casillasa udupić :D

0

4godziny do meczu.

0

5 godzin. do meczu :)

0

Jeszcze zarząd poszedł mu na rękę sprzedając go za 2mln. tam gdzie chciał iść a nie sprzedając go za 10-15mln. do klubu który by mu nie odpowiadał.

0

i 11mln. musieli by mu zapłacić za siedzenie na ławce.
Po Kace by był najdroższym rezerwowym na świecie :)

0

Lepiej on niż Szpaku ale wolał bym Jacka Laskowskiego.
Dzięki za odpowiedz.

0

Ktoś się orientuje kto będzie komentować mecz?

0

bla bla bla
Może jako klub jest najlepszy w Polsce ale kibiców niestety ma "mało wychowanych".
Po za tym to nie stadion więc po co taki durny post?

0

W Barcelonie nie ma takiego czegoś jak podstawowa jedenastka bo jest za dużo meczy.
Zobacz jakie problemy są z wybraniem odpowiedniego składu co jest dobre.
Kto ma usiąść Alba , Alves czy Adriano?
Wróci Puyol kto ma usiąść Puyol,Mascherano czy Pique?
Kto ma usiąść Cesc Iniesta czy Xavi?
Kto ma usiąść Pedro Alexis czy Neymar
Tylko VV i Messiego można nazwać podstawowymi piłkarzami.
Oczywiście to się zmienia w pucharze króla gdzie gra Pinto.

0

A to czemu?

0

Wszyscy są genialni.
Według mnie co mecz powinna być rotacja.
Gra 4 i 6 - 8 wchodzi w 60 next mecz 4 i 8 - 6 wchodzi w 60 next mecz 6 i 8 - 4 wchodzi w 60 itd.
Bo nie da się wybrać rezerwowego przy takich piłkarzach.

0

Barca zyskała 11mln. z jego pensji i Neymara.
Więc mało kto będzie płakał :)

0

Bo było wszystko grane na Neymara.
Widzieli wynik i chcieli dać się pokazać Neymarowi.
Wszystko szło lewą stroną.

0

Spadaj na wyblakłą stronę , prowokować.

0

Skąd ty masz takie info ?:D
Bo jak na razie nie było gdzie tego sprawdzić więc oświeć mnie skąd to wiesz?

0

No to ogrywać się będzie w drugiej połowie jak wejdzie na 25-30min.

0

Pre-sezon to świetny wyznacznik formy w meczu z ogórkami.

0

Ta a kogo wyślesz na trybuny?

0

To za wielki mecz żeby go od razu wpuszczać.
Alexis i Pedro zasłużyli sobie na grę i nie odpowiednio by było sadzać któregoś na ławce.
A Neymar to jak na razie "gwiazda" tylko z nazwiska to słowo bym zarezerwował aż zostanie prawdziwą gwiazdą w europie.

0

Pedro i Alexis dobrze grali w ostatnim meczu więc nie widzę problemu żeby dzisiaj taki sam atak wyszedł.
A o Neymara się nie bójcie bo wiedział że jak przyjdzie będzie musiał wywalczyć miejsce w składzie bo za nazwisko to nikt nie gra.
Cesc też sporo kosztował swoje poczekał i tera już będzie grał po równo z braćmi 6 i 8

0

Mam nadzieje że wyjdzie atak Pedro Messi Alexis i Neymar wejdzie do 65min. za słabszego.
Cesc Iniesta Xavi - spróbuj wybrać kto ma zagrać jak wszyscy jeden i ten sam poziom.
W obronie tym razem dał bym zagrać Albie.
Wynik 3:1/4:1

0

Już wczoraj pisałem że Hiszpańskie kluby są niedoceniane a na dowód RSSS pykło Lyon 2:0 i to w jaki sposób :)

0

Za to Mundo jest nastawione by przyciągnąć kibiców z Krakowa i zamieszcza nóż na okładce :D

0

RSSS 2-0 wygrywa z Lyonem na wyjeździe :)

0

A czemu miał by normalnie nie świętować?
On tu był przelotnie a nie jako wychowanek/piłkarz z długim stażem.

0

Ooo przynajmniej normalni komentatorzy bo tych z Francuskiej nie da się słuchać.

0

Gdzie puszczają taki mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?