Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Był zajebisty przed kontuzją , później grając w Barcelonie już nie.
Może odnajdzie formę w Atletico ale do tego czasu wszyscy będą go oceniać po ostatnich sezonach w Barcelonie w których grał bardzo źle.
0
Jaja sobie chyba robisz z Alexisem.
Co takiego niby zagrał?
Cesc grał lepiej i zrobił więcej niż Alexis+Pedro+Messi razem.
Neymar nawet więcej wniósł w te 30min niż Alexis przez cały mecz.
Atak w pierwszej połowie nie istniał w drugiej Cesc i Neymar sporo wnieśli do gry.
0
Messiw tym meczu miał krycie 2/3 nie raz 4 zawodników wiec sobie nie pograł ale szkoda że zszedł bo mógł by w 2 połowie zabrać ze sobą paru zawodników i zrobić miejsce dla kolegów.
0
Już się bałem że pozazdrościł trenerowi Realu i chciał Messiego jak Casillasa udupić :D
0
4godziny do meczu.
0
5 godzin. do meczu :)
0
Jeszcze zarząd poszedł mu na rękę sprzedając go za 2mln. tam gdzie chciał iść a nie sprzedając go za 10-15mln. do klubu który by mu nie odpowiadał.
0
i 11mln. musieli by mu zapłacić za siedzenie na ławce.
Po Kace by był najdroższym rezerwowym na świecie :)
0
Lepiej on niż Szpaku ale wolał bym Jacka Laskowskiego.
Dzięki za odpowiedz.
0
Ktoś się orientuje kto będzie komentować mecz?
0
bla bla bla
Może jako klub jest najlepszy w Polsce ale kibiców niestety ma "mało wychowanych".
Po za tym to nie stadion więc po co taki durny post?
0
W Barcelonie nie ma takiego czegoś jak podstawowa jedenastka bo jest za dużo meczy.
Zobacz jakie problemy są z wybraniem odpowiedniego składu co jest dobre.
Kto ma usiąść Alba , Alves czy Adriano?
Wróci Puyol kto ma usiąść Puyol,Mascherano czy Pique?
Kto ma usiąść Cesc Iniesta czy Xavi?
Kto ma usiąść Pedro Alexis czy Neymar
Tylko VV i Messiego można nazwać podstawowymi piłkarzami.
Oczywiście to się zmienia w pucharze króla gdzie gra Pinto.
0
A to czemu?
0
Wszyscy są genialni.
Według mnie co mecz powinna być rotacja.
Gra 4 i 6 - 8 wchodzi w 60 next mecz 4 i 8 - 6 wchodzi w 60 next mecz 6 i 8 - 4 wchodzi w 60 itd.
Bo nie da się wybrać rezerwowego przy takich piłkarzach.
0
Barca zyskała 11mln. z jego pensji i Neymara.
Więc mało kto będzie płakał :)
0
Bo było wszystko grane na Neymara.
Widzieli wynik i chcieli dać się pokazać Neymarowi.
Wszystko szło lewą stroną.
0
Spadaj na wyblakłą stronę , prowokować.
0
Skąd ty masz takie info ?:D
Bo jak na razie nie było gdzie tego sprawdzić więc oświeć mnie skąd to wiesz?
0
No to ogrywać się będzie w drugiej połowie jak wejdzie na 25-30min.
0
Pre-sezon to świetny wyznacznik formy w meczu z ogórkami.
0
Ta a kogo wyślesz na trybuny?
0
To za wielki mecz żeby go od razu wpuszczać.
Alexis i Pedro zasłużyli sobie na grę i nie odpowiednio by było sadzać któregoś na ławce.
A Neymar to jak na razie "gwiazda" tylko z nazwiska to słowo bym zarezerwował aż zostanie prawdziwą gwiazdą w europie.
0
Pedro i Alexis dobrze grali w ostatnim meczu więc nie widzę problemu żeby dzisiaj taki sam atak wyszedł.
A o Neymara się nie bójcie bo wiedział że jak przyjdzie będzie musiał wywalczyć miejsce w składzie bo za nazwisko to nikt nie gra.
Cesc też sporo kosztował swoje poczekał i tera już będzie grał po równo z braćmi 6 i 8
0
Mam nadzieje że wyjdzie atak Pedro Messi Alexis i Neymar wejdzie do 65min. za słabszego.
Cesc Iniesta Xavi - spróbuj wybrać kto ma zagrać jak wszyscy jeden i ten sam poziom.
W obronie tym razem dał bym zagrać Albie.
Wynik 3:1/4:1
0
Już wczoraj pisałem że Hiszpańskie kluby są niedoceniane a na dowód RSSS pykło Lyon 2:0 i to w jaki sposób :)
0
Za to Mundo jest nastawione by przyciągnąć kibiców z Krakowa i zamieszcza nóż na okładce :D
0
RSSS 2-0 wygrywa z Lyonem na wyjeździe :)
0
A czemu miał by normalnie nie świętować?
On tu był przelotnie a nie jako wychowanek/piłkarz z długim stażem.
0
Ooo przynajmniej normalni komentatorzy bo tych z Francuskiej nie da się słuchać.
0
Gdzie puszczają taki mecz?