Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zjadł bym kebaba.
0
Bo Barca ma tyle kasy...
Podziękuj poprzednim prezydentom za długi które Rosell musi spłacać :)
0
Nie macie co liczyć na stopera z top10 bo Barca nie ma tyle kasy.
0
Ta bo mało było akcji jak mówili że zostają a miesiąc później odchodzili...
0
Prawidłowa cena.
U nas nie ma szejka żeby móc wydawać na każdego nowego zawodnika po 50mln.
0
Spią.
0
Eto jest do wyciągnięcia więc przydał by się i by było Eto Messi Neymar w ataku i czego chcieć więcej :)
Obrońca przyjdzie ale oczywiście nie będzie to zakup za 50mln bo Barca nie może sobie na taki pozwolić.
0
Przestańcie dramatyzować już przed rozpoczęciem rozgrywek.
0
Na jakich kanałach będzie leciał mecz?
0
W Hiszpanii lepszy Cesc pomocnik jak ci prawdziwi napastnicy :)
0
Akurat nie obchodziło ich co to za ubezpieczyciel tylko ile zainkasują...
0
Tak większość administratorów narzekała na reklamy na koszulkach Barcy że sami postanowili zarobić prowadzeniu strony dla kibiców Barcelony.
0
Bo to reklama a nie news.
0
On by musiał zeskoczyć tylko to tragicznie by się skończyło.
0
Brawo za reklamę PZU...
Tak bardzo się sprzedać.
0
Niech robią tak dalej to żadne wielkie kluby nie będą należały do mieszkańców UE tylko do szejków i Rosyjskich oligarchów...
0
Kto strzelił w drugiej połowie?
0
Kto strzelił?
0
Ma ktoś jakiś dobry sopcast?
0
Dajcie jakiś dobry link sopcast do meczu :)
0
Real gra w USA i mecze są o 2-5 w nocy :)
Więc my jeszcze nie mamy tak źle.
0
Problem w tym że tam redaktorzy to wszyscy przy byle okazji plują jadem w stronę Barcelony a obiektywizmu to brak.
Tutaj też są artykuły o Realu ale nikt by nie dopisał swoich mądrości tylko dali część wywiadu i każdy mógł by sam ocenić co kto mówił a nie wciskać kit co ludzie mają myśleć o danych słowach.
0
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=46972&kom=ok
Zobaczcie kto pisze artykuły na RM.pl
Dobra wypowiedź Rosella ale redaktorzy nie mogli sobie odpuścić żeby podgrzać atmosfera i strzelili na końcu "Komentujący tę wypowiedź jednogłośnie orzekli, iż Rosell pił do osoby Kaki."
Gdzie do Kaki w żadnym momencie się nie odniósł.
0
Dalej koszulki będą Nike.
0
Co innego przychód a co innego zysk.
Porto ma marny przychód a zarabia więcej niż Real.
Po za tym o czym my mówimy.
Trofea > Zysk
Po za tym to nie jest jakaś wielka różnica zysku.
0
Kaka dostaje tyle co CR7 :D
// Tygodniówka.
Cristiano Ronaldo – €240,000
Kaká – €240,000
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=44758
0
A ja jak patrze na niego to widzę zwrot 11mln. z jego pensji :)
0
Jasne że Kaka się nie zwraca bo te 50% z udziałów w reklamach nie zwracają kosztów jego pensji a co dopiero o zwrot z transferu.
0
Zadłużenie z 2010 roku z około 440mln. zmniejszyło się do około 315mln.
Ahh ten zły Rosell że nie daję upaść Barcelonie żeby została sprzedana by spłacić wierzycieli...
Zawsze ten co musi spłacać długi po poprzednikach jest zły bo musi ciąć koszty i liczyć każde euro.
Ale to też jest Barcelona więc trzeba inaczej niż w innych klubach patrzeć na piłkarzy.
Poszli na rękę Davidowi = zły zarząd
Nie poszli by mu na rękę = zły zarząd że nie liczy się z byłymi piłkarzami.
0
Nigdy nie słyszałem o takiej sytuacji.