0

A co Barca miała mu zaoferować?
To co już miał to było maximum.
Chcesz odejść odchodź ale zachowaj twarz po odejściu bo w Barcelonie nigdy by ci nie pozwolili na wylewanie swoich żalów publicznie.

0

Jak Roni nie może zostać powoływany do kary ...

0

Higuain lat 25
Villa lat 32

0

Vergini mierzy ponad 190 centymetrów
- w Barcelonie taki wzrost u obrońców to podstawa bo za dużo bramek tracimy po stałych fragmentach.
Klub nie z europy więc powinno go się tanio wyciągnąć.

0

Ktoś się orientuje czy Real będzie emitowany w PL telewizji?

0

Te ataki biorą się stąd że Laporta poluje na zarząd żeby mieć przody w next wyborach.
Strasznie mi się to nie podoba bo przypomina mi to polityków którzy tylko potrafią siebie na wzajem krytykować ale o dobrych decyzjach już nikt nie wspomni.

0

Pep przyszedł wygrał wszystko co możliwe wiec w normalnie bym w to nie wierzył ale to jest Barcelona.

0

Za rok PSG odpadnie w 1/8 LM i już największe gwiazdy podochodzą bo to format minimum na drużyny TOP4.

0

Pierwszy sprawdzian będzie w meczach o Super Puchar , jestem ciekawy jak poradzi sobie z presją.

0

Boje się bo to było wybieranie już z tego co zostało.
Z nieznanego trenera od razu do Barcelony :)

0

Klub FC Barcelona to za duże imperium żeby mieli podejmować nie przemyślane decyzje.

Czas pokaże co z nowym trenerem , nowym nabytkiem Barcelony Neymarem i co z całym zespołem w zbliżającym się sezonie.

0

Thiago sam chciał odejść i nie było możliwości go zatrzymać chyba że dostał by pensje jak Messi to może by zmienił zdanie.

0

W Polsce zdania są podzielone a po za Polską wszyscy to rozumieją.

0

Widzisz dla zarządu są ważniejsze uczucia zawodników,sztabu i innych pracowników Barcelony niż odszkodowania za niezagrany marny mecz.

0

Będzie zwrot na pewno.

0

I to jest dla ciebie najważniejsze w tym momencie?

0

I tak znajdą się tacy co skrytykują decyzje zarządu.

0

Nowy trener w przyszłym tygodniu.

0

Są ważniejsze rzeczy niż pieniądze za towarzyski mecz.

0

Bez dopingu na Lechia - Barcelona

Nie będzie zorganizowanego dopingu na sobotnim meczu towarzyskim Lechii Gdańsk z FC Barcelona. Powody takiej decyzji kibice z biało-zielonych wyjaśnili w specjalnym oświadczeniu. Oto jego treść.

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" informuje, iż na meczu sparingowym Lechii Gdańsk z FC Barcelona nie będzie prowadzony zorganizowany doping oraz nieobecne będą inne elementy towarzyszące oprawom meczowym.

Wysoka wartość oraz stosowana polityka cenowa dotyczące biletów spowodowały, że wydarzenie to stało się niedostępne dla większości wiernych fanów gdańskiej Lechii, przez co mecz nabrał znaczenia typowo medialnego i daleki jest od atmosfery, której Biało-Zieloni poświęcają czas, pieniądze i swoje zaangażowanie.

0

Nie wyobrażam sobie teraz ich dwóch w innym klubie.

0

*APEL*
FanClub FC Barcelona Polska powinien wyjść z jakąś inicjatywą do organizatorów i kibiców drużyny przeciwnej którzy na pewno się dołączą o jakiś gest wsparcia na jutrzejszym meczu.

0

FanClub FC Barcelona Polska powinien wyjść z jakąś inicjatywą do organizatorów i kibiców drużyny przeciwnej którzy na pewno się dołączą o jakiś gest wsparcia na jutrzejszym meczu.

0

Według mnie na jutro fani Barcy powinni przyszykować jakiś gest wsparcia dla Tito :)

0

Wiem że to nie odpowiednia chwila ale lepiej żeby nie , za bardzo lubię Messiego żeby został sprzedany.

0

Według nieoficjalnych informacji, obowiązki pierwszego szkoleniowca ma przejąć Joan Francesc Ferrer, Rubi, którego kilka dni temu Tito Vilanova mianował na swojego asystenta.

0

Dostajesz karnego kutasa za chujowe wychowanie.

0

Na 20.30 została zwołana konferencja prasowa.

0

Nic ciekawego.
Jeśli już brać to za max. 15mln.

0

Jeśli obrona będzie grała tak jak rok wcześniej to wątpię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?