0

Messi+Alexis+Rezerwy vs Ogórki
Pewnie i tak kibice drużyny ogórków narobią nam wstydu , bo kibice Barcelony zapewne będą się świetnie bawić:)

0

Widać że się wakacje zaczęły.

0

To jest parodia co Thiago robi.
Odchodzi choć wcale nie będzie grał więcej.
Jedynie więcej zarobi ale to też wcale nie tak dużo.
A tak by został w Barcelonie za 3 lata by był nowym Xavim i na następne 5-8 lat TOP 5-10 najlepszych piłkarzy na świecie i zarabiał by około dyszki.

0

Roni grał efektowniej niż Messi i Neymar razem wzięci.

0

Nie będzie grał więcej niż w Barcelonie bo Tito chce wprowadzać go do 11 dla zmiany za kilka lat na stałe za Xaviego.
Już w poprzednim sezonie miał grać dużo więcej ale kontuzja wszystko skomplikowała.
Grać będzie tyle samo wiec jeśli wybierze Bayern to musi
być inny powód niż ilość możliwości gry.

0

Daj gdzie to powiedział.

0

Adblock.

0

Telenowela trwa.
W MU miał zarabiać 140tyś. tygodniowo tera ma zarabiać 4mln.

Tito mówi że Thiago będzie dostawał więcej okazji na grę bo już tak miało być w poprzednim sezonie ale złapał kontuzję , więc powód odejścia to nie że nie będzie grał.
Więc jeśli będzie grał dużo więcej pewnie tyle co w Bayernie i MU to o co chodzi?

0

Adblock i po sprawie.

0

Wiedzieli że Barca miała nóż na gardle bo by został i stracili by 5mln. + dodatkowe 11 co dało by 16mln. strat za nie pozbycie się go.
A sam Villa zapewne chciał iść do AM a nie do jakiegoś drugoplanowego klubu a zarząd mu to ułatwił gdyby chcieli mu zagrać na nosie puścili by go za 5-10mln. do Fiorentiny co by się wiązało z graniem w słabym klubie + wyprowadzka z Hiszpanii.

0

Barca sprzedała go za drobne do klubu w którym chciał grać - wina zarządu.
Nikt by go nie chciał kupić za 10mln+ , - wina zarządu że zostaję i dostaje 11mln rocznie za siedzenie na ławce bo nie jest zdolny do gry na odpowiednim poziomie.
Puszczenie go za 5-10 mln. do klubu w którym nie chciał by grać - wina zarządu że tak traktuje piłkarzy.
Ściągnięcie go za 40mln - wina zarządu.
Wszystko wina zarządu ahh ten Rossel i spółka ...

0

Piłkarz też ma coś tutaj do powiedzenia.

0

Villa był takim samym balastem jak w Realu Kaka.
Nie grasz na odpowiednim poziomie to nie otrzymasz takiej wypłaty.
Barca to nie fundacja i nie sponsoruję słabych nie potrzebnych graczy.

0

Kogo byś wykreślił z tych co zostali?

0

Tak na pewno otrzyma tę nagrode gracz z ligi Angielskiej która wystrzelała się już w fazie grupowej a ManU odpadł z Realem.

0

i prawidłowo.
Klub osiąga sukces to gracz tego turnieju powinien otrzymać nagrodę.
To tak jak by dawać MVP graczowi z drużyny która odpadła w 1/2 finale.

0

Franck Ribéry dziękuje do widzenia.
Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie ale akurat w tym roku tego nie pokazuję tak samo jak w poprzednich latach i rywale poziomem do niego się zbliżyli + do tego Bayern wygrał wszystko więc to oczywisty wybór.

0

Chcą dać pograć Thiago a Thiago zastanawia się czy nie odejść ...

0

To dobrze że znalazł klub na poziomie.

0

Nie oddajemy tylko sam odchodzi.
Sam podjął taką decyzję a my nie możemy mu zapłacić 100tyś+ tygodniowo.

0

Nowy na FCB.com ? :D

0

Czysty biznes.
To tak jak kupienie możliwości pierwokupu akcji które mogą wywindować w górę ale nie muszą.
Fajnie że Barca nawiązała współpracę z Santosem na dłuższy czas ;)

0

Sanchez grał drewno przez 80% poprzedniego sezonu.
Więc nie można się spodziewać nie wiadomo czego tera.
Jak na razie to słaby transfer ale jeszcze pare lat jest żeby się zwrócił :)

0

Jeszcze przez długi czas nie będziemy mieli tak dobrego trenera.

0

Alexis Out.
To i nowy obrońca i next sezon wszystko wygrane.

0

0

Tylko Abidal mówił o zainteresowaniu swoją osobą przez PSG i Monaco , kluby nigdy oficjalnie nie potwierdziły.

0

Ale jeśli Alexis będzie grał to co grał przez większość sezonu czyli piach na równe z Pedro i Villa to już wolę żeby Cesc za niego grał i roździelał piłki między Neymara a Messiego.

0

Problem w tym że w Bayernie gra cały zespół dlatego ci gracze nie są inwidualnie widoczni, dlatego trudno jest tam przyznać złotą piłkę bo Messi,Ronaldo,Neymar,Bale,Iniesta są lepsi tylko po prostu zespół nie pozwala im wygrać tego co wygrał Bayern.

0

Neymar w ciągu tego roku TOP5 do złotej piłki a za rok TOP3 jak nie wygra.
Boje się tylko że tera Messi strzelał tych bramek tyle bo był Messi + reszta drużyny a tera będzie musiał się podzielić bramkami z Neymarem bo wiadome że obaj nie będą strzelać po 50+ i jeszcze do tego reszta składu.
I wtedy te wyniki Messiego/Neymara nie będą porównywalne z Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?