Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fred to przeciętny gracz jak na razie a jeszcze króla strzelców zgarnie ...
0
4-2 Fred
0
50/50 z Mario
0
Neymara*
0
Bez Nyemara ofensywa nie istnieje.
0
Będzie ładny mecz z Hiszpanią :)
0
Ta na ławce.
0
0
1 połowa - nuda
2 połowa - super
0
Zajebistą ma tą fryzurę :D
0
Dobrze.
Przynajmniej będą walczyć do końca :)
0
3-2 ??
0
Ściąga go by odpoczął przed 1/2 finałem :)
0
Marcelo ma turniej życia.
0
Fred 3-1
0
+ to że już Barca zarabia na tym że on gra na PK
0
On musi minimum 5kg przytyć.
0
Zagryzą się z Messim o te wolne :D
0
Neymarrrrrrrrrrr
0
Neymar z wolnego?!
0
Kopią ponad 50mln.
0
Ale odegrał :D
0
Uważasz że Urugwaj pokona Brazylie?
0
Hiszpania - Włochy
Brazylia - Urugwaj
0
No i się Dante przebudził :D
0
Dante coś nie może się przebudzić.
0
Real kupuje Isco my sprzedajemy Thiago ...
0
Ta Xaviego posadzić za Thiago ...
Wracaj na RM.pl
0
To Barcelona tutaj nie można iść na skróty.
Jedynie Silva i Luiz wchodzą w grę , bo reszta jest na poziomie Masherano.
0
Dzisiaj finał NBA!