0

Fred to przeciętny gracz jak na razie a jeszcze króla strzelców zgarnie ...

0

4-2 Fred

0

50/50 z Mario

0

Neymara*

0

Bez Nyemara ofensywa nie istnieje.

0

Będzie ładny mecz z Hiszpanią :)

0

Ta na ławce.

0

0

1 połowa - nuda
2 połowa - super

0

Zajebistą ma tą fryzurę :D

0

Dobrze.
Przynajmniej będą walczyć do końca :)

0

3-2 ??

0

Ściąga go by odpoczął przed 1/2 finałem :)

0

Marcelo ma turniej życia.

0

Fred 3-1

0

+ to że już Barca zarabia na tym że on gra na PK

0

On musi minimum 5kg przytyć.

0

Zagryzą się z Messim o te wolne :D

0

Neymarrrrrrrrrrr

0

Neymar z wolnego?!

0

Kopią ponad 50mln.

0

Ale odegrał :D

0

Uważasz że Urugwaj pokona Brazylie?

0

Hiszpania - Włochy
Brazylia - Urugwaj

0

No i się Dante przebudził :D

0

Dante coś nie może się przebudzić.

0

Real kupuje Isco my sprzedajemy Thiago ...

0

Ta Xaviego posadzić za Thiago ...
Wracaj na RM.pl

0

To Barcelona tutaj nie można iść na skróty.
Jedynie Silva i Luiz wchodzą w grę , bo reszta jest na poziomie Masherano.

0

Dzisiaj finał NBA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?