Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TV QATAR z bombowym komentarzem przy każdej bramce.
0
Sporo.
0
Barcelona to nie tylko seniorska piłka nożna.
0
Jak teraz go sprzedadzą poniżej 23mln. to się lekko zdenerwuje.
0
Nagonka na zarząd dalej trwa?
0
Nie ma już miejsca dla pomocników w Barcelonie.
0
W Hiszpania ławka rezerwowych jest jak druga podstawowa jedenastka :D
0
Ciekawe jaki Hiszpania skład wystawi na mecz z Thaiti :D
0
Tylko pierwsza połowa druga była nuuudddnna.
0
Że tyle kibiców przyszło.
Już bym nawet wolał iść na mecz Messi+Alexis+Rezerwy vs Ogórki niż to.
0
Ups..
0
Nigerii przed samym wylotem do Brazylii podcięli premie z 10tyś do 5tyś
0
Nuuuuuuudna druga połowa.
Iniesta jeździł z nimi jak z pachołkami :)
7Barcelonistów to jest to , szkoda że Villa nie zagrał zamiast Soldado :)
0
Hiszpania nie potrafi wychować napastników.
0
Za słaby.
0
On nie wypowiedział się o Mou tylko sytuacji piłki w Hiszpanii po tym jak przyszedł Mou. Nie da się ukryć że ona się pogorszyła bo przez 3 ostatnie lata mieliśmy teatrzyki Mou , prasa tylko się rozwodziła nad tym co się dzieje w szatni Realu , do tego sprawa z Casillasem który jest kapitanem reprezentacji Hiszpanii i najlepszym bramkarzem na świecie.
A to że będą się utrzymywać przy piłce nikogo nie dziwi bo tak wygrali wszystko od 2008r.
0
Przeanalizować Isco kiedy mówi się o sprzedaży Thiago?
0
Cały czas żałuje że Eto wymieniliśmy na Zlatana ...
0
Jak nic to kretyni z RM.pl
Już piszą że Xavi po słabszym jednym sezonie nie nadaje się do gry tak samo było z Casillasem w ich klubie którego w 1/2 roku skazali na ławkę ...
Xavi złota piłka :
2010 - 3 m-ce
2011 - 3 m-ce
2012 - 4 m-ce
0
Hiszpania wystawiła by dwie jedenastki na MŚ i obie drużyny były by minimum w ćwierćfinale :)
0
Ile kretynów z RM.pl się zleciało O.O
0
Mamy do rozdania za jedyne 2,44 SMS wygrywa jeden z tysiąca wysłanych SMS'ów.
0
Fred mi przypomina Negredo z Euro , gdzie już lepiej było Fabegasa dać do ataku niż żeby on grał jak kołek.
0
To że ciebie to obchodzi nas też gówno obchodzi.
Idźcie na RM.pl tam macie 80% jak nie więcej komentarzy na takim poziomie.
0
Gówno nas to obchodzi.
0
Im więcej będziecie pisać o jakimś Mikim tym więcej o nim będą pisać.
0
Pamiętam jak ktoś wylicytował trening z Drogbą i chciał oddać Torresowi.
Ja bym oddał trening wrzutek Neymara , Alvesowi.
0
Alves mnie rozbraja tymi swoimi wrzutkami.
0
Skończ już ...
0
Hiszpania wciągnie Brazylię w finale albo w 1/2 finale :D