0

TV QATAR z bombowym komentarzem przy każdej bramce.

0

Sporo.

0

Barcelona to nie tylko seniorska piłka nożna.

0

Jak teraz go sprzedadzą poniżej 23mln. to się lekko zdenerwuje.

0

Nagonka na zarząd dalej trwa?

0

Nie ma już miejsca dla pomocników w Barcelonie.

0

W Hiszpania ławka rezerwowych jest jak druga podstawowa jedenastka :D

0

Ciekawe jaki Hiszpania skład wystawi na mecz z Thaiti :D

0

Tylko pierwsza połowa druga była nuuudddnna.

0

Że tyle kibiców przyszło.
Już bym nawet wolał iść na mecz Messi+Alexis+Rezerwy vs Ogórki niż to.

0

Ups..

0

Nigerii przed samym wylotem do Brazylii podcięli premie z 10tyś do 5tyś

0

Nuuuuuuudna druga połowa.
Iniesta jeździł z nimi jak z pachołkami :)

7Barcelonistów to jest to , szkoda że Villa nie zagrał zamiast Soldado :)

0

Hiszpania nie potrafi wychować napastników.

0

Za słaby.

0

On nie wypowiedział się o Mou tylko sytuacji piłki w Hiszpanii po tym jak przyszedł Mou. Nie da się ukryć że ona się pogorszyła bo przez 3 ostatnie lata mieliśmy teatrzyki Mou , prasa tylko się rozwodziła nad tym co się dzieje w szatni Realu , do tego sprawa z Casillasem który jest kapitanem reprezentacji Hiszpanii i najlepszym bramkarzem na świecie.

A to że będą się utrzymywać przy piłce nikogo nie dziwi bo tak wygrali wszystko od 2008r.

0

Przeanalizować Isco kiedy mówi się o sprzedaży Thiago?

0

Cały czas żałuje że Eto wymieniliśmy na Zlatana ...

0

Jak nic to kretyni z RM.pl
Już piszą że Xavi po słabszym jednym sezonie nie nadaje się do gry tak samo było z Casillasem w ich klubie którego w 1/2 roku skazali na ławkę ...

Xavi złota piłka :
2010 - 3 m-ce
2011 - 3 m-ce
2012 - 4 m-ce

0

Hiszpania wystawiła by dwie jedenastki na MŚ i obie drużyny były by minimum w ćwierćfinale :)

0

Ile kretynów z RM.pl się zleciało O.O

0

Mamy do rozdania za jedyne 2,44 SMS wygrywa jeden z tysiąca wysłanych SMS'ów.

0

Fred mi przypomina Negredo z Euro , gdzie już lepiej było Fabegasa dać do ataku niż żeby on grał jak kołek.

0

To że ciebie to obchodzi nas też gówno obchodzi.
Idźcie na RM.pl tam macie 80% jak nie więcej komentarzy na takim poziomie.

0

Gówno nas to obchodzi.

0

Im więcej będziecie pisać o jakimś Mikim tym więcej o nim będą pisać.

0

Pamiętam jak ktoś wylicytował trening z Drogbą i chciał oddać Torresowi.
Ja bym oddał trening wrzutek Neymara , Alvesowi.

0

Alves mnie rozbraja tymi swoimi wrzutkami.

0

Skończ już ...

0

Hiszpania wciągnie Brazylię w finale albo w 1/2 finale :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?