Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar jest jak na smyczy.
Tak by z nimi jeździł ale wie że jak spiepszy to dostanie baty za to że nie podaje.
0
I miłe powitanie :D
0
Messi niech gra cały mecz albo do 75-80min. żeby był czas zobaczyć co tam wymyślą z Neymarem :)
Neymar się pewnie dziwi że wchodzi jako rezerwowy :D
0
Ładny meczyk :) Dużo zabawy.
Pique mnie rozwalił :D
Tera Neymar i Messi muszą razem zagrać.
0
Na pewno będą mieli dobrą ochronę bo wiedzą że ci talibowie czy inne gówno chcą jak największego rozgłosu więc piłkarze Barcelony to dla nich łakomy cel.
0
Ktoś jakąś dobrą stronę z kanałami Sopcast?
0
Ma ktoś jakąś stronę do wyszukiwania dobrych kanałów na Sopcast?
0
Ta i grają w Ameryce i na Real z LA Galaxy w 1/2 stadion był pusty ...
I grają mecze o 4.30...
Ciesz się z tego co jest bo mogło być duuużo gorzej.
0
Dzisiaj debiut Neymara na CN :)
Mam nadzieję że Messi i Neymar razem zagrają i że większość urlopowiczów dzisiaj wejdzie.
0
Barca w poprzednim sezonie miała zysk na poziomie 30mln. , za umowę z Qatarem mamy 30mln. więc mogli byśmy sobie odpuścić zysk...
Bo Barca jest tak bogata bo ostatnich 2 prezesów nas zadłużało do bólu a Rosell to systematycznie tera spłaca i jest taki zły...
Barca ma tera zadłużenie około 315mln.
Z tego co pamiętam to zadłużenie w 2010 wynosiło - 442mln.
Ahh ten zły Rosell że nie daje upaść Barcelonie żeby mogła później zostać sprzedana na prawdę szejkowi przez wierzycieli.
0
Skład będzie że cho cho.
Alexis trochę formą zaniża bo to nie Eto , Zlatan czy Pedro/Villa za czasów MVP ale na pewno z poprzednim sezonem skład się poprawił :)
Droga po wszystko co będziemy mogli wygrać rozpoczyna się dzisiaj!
0
Nie da się ukryć że Tata go wypromował.
0
Koszulkę Messiego dziabnął.
0
Perez dzwoni z zapytaniem ile kosztował by Bale.
Koguty odpowiadają zaporową cenę 120mln.
Perez nie zgadza się oferuje 60mln.
Koguty odrzucają ofertę i oferują negocjacje.
2 miesiące później...
Perez po długich negocjacjach zgadza się na kwotę 120mln.
0
Tak bo resztę państw można olać.
0
Akurat techniki nie da rady sobie wstrzyknąć.
0
Rozpoczynamy odliczanie do prawdziwego debiutu Neymara w pierwszej drużynie :)
0
Nie ma nazwisk na koszulkach to zara 10 piłkarzy Lechii napisze że ma koszulkę od Messiego :D
0
Nie wyrobie.
Jeśli piłkarze podchodzą do meczu na luzie to chyba wy też powinniście.
0
eee , a oglądałeś jakiś inny mecz Barcelony czy tylko mecze Lechii oglądasz?
0
Czego wstyd?
0
Messi! Uciekaj!!
0
W 2008 przegrana z wisłą a później wygranie wszystkiego co możliwe.
Przypadek?
0
To mecz pokazowy.
A nie mecz o coś.
0
Neymar pokaże klasę dopiero w meczu z Santosem bo będzie większość z podstawy , no i Messi :)
Ten mecz jest bardziej pokazowy.
0
Ponawiam.
Można gdzieś zakupić taką koszulkę jaką mają kibice Barcy na stadionie?
0
Co niby grał?
Powiedz mi przy jakiej okazji bo chyba trollujesz.
0
Alexis też gra drewno ale o nim nikt nic nie napiszę bo za dużo kosztował.
0
Można gdzieś zakupić taką koszulkę jaką mają kibice Barcy na stadionie?
0
Da się gdzieś zakupić taką koszulkę jaką mają kibice Barcy na stadionie?