0

Neymar jest jak na smyczy.
Tak by z nimi jeździł ale wie że jak spiepszy to dostanie baty za to że nie podaje.

0

I miłe powitanie :D

0

Messi niech gra cały mecz albo do 75-80min. żeby był czas zobaczyć co tam wymyślą z Neymarem :)

Neymar się pewnie dziwi że wchodzi jako rezerwowy :D

0

Ładny meczyk :) Dużo zabawy.
Pique mnie rozwalił :D

Tera Neymar i Messi muszą razem zagrać.

0

Na pewno będą mieli dobrą ochronę bo wiedzą że ci talibowie czy inne gówno chcą jak największego rozgłosu więc piłkarze Barcelony to dla nich łakomy cel.

0

Ktoś jakąś dobrą stronę z kanałami Sopcast?

0

Ma ktoś jakąś stronę do wyszukiwania dobrych kanałów na Sopcast?

0

Ta i grają w Ameryce i na Real z LA Galaxy w 1/2 stadion był pusty ...
I grają mecze o 4.30...

Ciesz się z tego co jest bo mogło być duuużo gorzej.

0

Dzisiaj debiut Neymara na CN :)
Mam nadzieję że Messi i Neymar razem zagrają i że większość urlopowiczów dzisiaj wejdzie.

0

Barca w poprzednim sezonie miała zysk na poziomie 30mln. , za umowę z Qatarem mamy 30mln. więc mogli byśmy sobie odpuścić zysk...
Bo Barca jest tak bogata bo ostatnich 2 prezesów nas zadłużało do bólu a Rosell to systematycznie tera spłaca i jest taki zły...
Barca ma tera zadłużenie około 315mln.

Z tego co pamiętam to zadłużenie w 2010 wynosiło - 442mln.
Ahh ten zły Rosell że nie daje upaść Barcelonie żeby mogła później zostać sprzedana na prawdę szejkowi przez wierzycieli.

0

Skład będzie że cho cho.
Alexis trochę formą zaniża bo to nie Eto , Zlatan czy Pedro/Villa za czasów MVP ale na pewno z poprzednim sezonem skład się poprawił :)
Droga po wszystko co będziemy mogli wygrać rozpoczyna się dzisiaj!

0

Nie da się ukryć że Tata go wypromował.

0


Koszulkę Messiego dziabnął.

0

Perez dzwoni z zapytaniem ile kosztował by Bale.
Koguty odpowiadają zaporową cenę 120mln.
Perez nie zgadza się oferuje 60mln.
Koguty odrzucają ofertę i oferują negocjacje.
2 miesiące później...
Perez po długich negocjacjach zgadza się na kwotę 120mln.

0

Tak bo resztę państw można olać.

0

Akurat techniki nie da rady sobie wstrzyknąć.

0

Rozpoczynamy odliczanie do prawdziwego debiutu Neymara w pierwszej drużynie :)

0

Nie ma nazwisk na koszulkach to zara 10 piłkarzy Lechii napisze że ma koszulkę od Messiego :D

0

Nie wyrobie.
Jeśli piłkarze podchodzą do meczu na luzie to chyba wy też powinniście.

0

eee , a oglądałeś jakiś inny mecz Barcelony czy tylko mecze Lechii oglądasz?

0

Czego wstyd?

0

Messi! Uciekaj!!

0

W 2008 przegrana z wisłą a później wygranie wszystkiego co możliwe.
Przypadek?

0

To mecz pokazowy.
A nie mecz o coś.

0

Neymar pokaże klasę dopiero w meczu z Santosem bo będzie większość z podstawy , no i Messi :)
Ten mecz jest bardziej pokazowy.

0

Ponawiam.
Można gdzieś zakupić taką koszulkę jaką mają kibice Barcy na stadionie?

0

Co niby grał?
Powiedz mi przy jakiej okazji bo chyba trollujesz.

0

Alexis też gra drewno ale o nim nikt nic nie napiszę bo za dużo kosztował.

0

Można gdzieś zakupić taką koszulkę jaką mają kibice Barcy na stadionie?

0

Da się gdzieś zakupić taką koszulkę jaką mają kibice Barcy na stadionie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?