Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestańcie marudzić na Bale'a bo zachowujecie się jak użytkownicy RM.pl przy transferze Neymara a do takiego poziomu nie powinniście się zniżać.
Bale to świetny zawodnik tak samo jak Neymar i rywalizacja pomiędzy nimi jako tego trzeciego po Messim i CR7 będzie ogromna, co będzie się przekładało na dodatkowe emocje.
Barca vs Real
Messi vs Ronaldo
Neymar vs Bale
Iniesta vs Ozil
0
Nuuuuudny mecz.
0
Obrona gorsza nawet od tej Santosu.
0
Neymar jeszcze nie zaczął grać a wy już porównujecie go z innymi zawodnikami?
0
W 2014 kończy mu się kontrakt podobno.
0
Ta tylko popatrz na to że Barca ma tera dług 315mln a w 2010r. miała 440mln. to tera pomyśl że gdyby przeznaczyć tą kasę na piłkarzy to co by za to można było kupić.
0
Nie było kogo ściągnąć zrozumcie to.
Albo przepłacimy dając 50mln. za obrońce albo weźmiemy zapchaj dziurę za 15mln.
0
On jak by mógł to Barce do Miliarda by zadłużył byle by kibice byli zadowoleni z niego, a to że później Barca została by zlicytowana by oddać kasę wierzycielom to zbytnio by go nie obchodziło.
Zawsze jest tak że:
Prezes kupuje zadłuża - OK
Prezes oszczędza nie z swojej winy - zły
0
To taka zapchaj dziura na rok żeby móc kupić obrońce klasy światowej.
0
Jezus już się cieszyłem że Alexis odnalazł formę na dłuższy czas a oni grają z ogórkami.
0
To za rok skompletuję się kadrę kupując obrońce światowej klasy i bramkarza.
A on będzie taką zapchaj dziurą na ten rok.
0
Na wypożyczenie jak najbardziej a za rok kupi się obrońce klasy światowej :)
0
Przydał by się temat o meczach reprezentacji w których grają piłkarze Barcelony.
0
Valdes
Alves Puyol Pique Masherano Alba Adriano
Busi
Cesc Iniesta Xavi
Messi Pedro Neymar Alexis
To już ładnie wygląda a do tego młodzi obiecujący rezerwowi :)
0
Po pierwsze to nie Rosell wybiera sobie kiedy chce kupić piłkarzy.
Po drugie kto mógł wiedzieć że Tito będzie mieć nawrót choroby i musiał przyjść nowy trener może z nową wizją gry danych zawodników.
Po trzecie nie było kogo kupić i nadal nie ma bo albo weźmiesz zapchaj dziurę za 15mln albo przepłacisz dając 50mln.
Po czwarte poradzimy sobie w lidze z tym co mamy a liczenie że nie będzie dwóch z trzech głównych środkowych w LM to dramatyzowanie.
Po piąte za rok też jest okienko i pozostanie nam do kupienia obrońca światowej klasy i bramkarz by skompletować świetny zespół , a na pewno będzie większy wybór.
0
Puyol Masche Pique do tego Adriano , Bartra albo Busi mogą grać więc sobie poradzimy w lidze a na LM potrzebna jest ta złota trójka i nawet jak jeden wypadnie to zostaje nam dwóch.
0
To były mecze pokazowe więc nie ma co się nimi podniecać.
0
Ci z wypożyczenia mało kiedy wracają grać w Barcelonie.
0
Ta po jednym sezonie stwierdzasz że jest lepszy od Puyola który 1/2 sezonu przesiedział na ławce.
Już się robi jak na RM.pl że Lopez jest lepszy od Casillasa...
0
Jeśli ktoś jest 3-4 obrońcom w swojej drużynie to jak tego nie nazwać ochłapami?
Jeśli już transfer ma być to poziom zbliżony do Luiza a jak nie zaryzykować zostawić kasę i dołożyć w next sezonie na światowej klasy obrońce + dobrego bramkarza i kadra będzie uzupełniona.
0
To jest Barcelona i ten klub nie zadowala się ochłapami.
0
I tak do Neymara to daleko :)
0
Real i Barca będą grali najczęściej 19 i 21 bo chodzi o oglądalność ale pewnie coś wpadnie o 12-17-23.
0
To tera mecze są o 23?
0
Rosell nie chcę ściągnąć obrońcy za 50mln - żyd,pazerny,rozwala klub
Tata nie chce ściągnąć obrońcy za 50mln - szanuje jego zdanie, dobra decyzja , super trener
0
Niech spadają.
U nas nie ma szejka czy oligarchy żebyśmy za każdego piłkarza 50mln. wykładali.
0
Real ma 50% praw do Garaya i nie puszczą go do Barcelony.
0
Gdzie to wyczytałeś bo ja czytałem że nie mogą sobie pozwolić na Silve ze względów finansowych.
0
Jak można Polską piłkę oglądać.
0
Neymar & Messi
Nie wiem jak oni się podzielą tymi bramkami bo wiadomo że obaj po 40-50bramek nie mogą strzelać :D