Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta Barcy B
0
Pod koniec sezonu na ostatnie 3 mecze z 30 w których grał a teraz nie ma co go oceniać po meczu z ogórkami i z Irakiem w reprezentacji.
0
Był inny trener.
To nie Rosell nie chce stopera tylko Tata.
0
Twaro mógł by komentować ligę Hiszpańską.
0
Ale Tata nie chce stopera bo ma 3 i 3 zastępców.To jak ma wierzyć że jakiegoś pozyskają?
0
Dziś, 23:00 Valencia - : - Malaga
Jutro, 19:00 FC Barcelona - : - Levante
Jutro, 21:00 Real Madryt - : - Betis Sevilla
Jutro, 23:00 Sevilla - : - Atletico M.
0
Ja tam ufam trenerowi bo trudno jest zwykłej osobie krytykować kogoś kto jest w piłce pewnie od małego i na co dzień Barceloną.
0
Jest trzech głównych + Bartra
Ostatecznie może na środku zagrać Busi albo Adriano.
Więc nie dramatyzujcie jeśli nawet pierwszego meczu nie zagraliśmy.
0
Valencia - Malaga o 23
I to wszystko.
0
Dwu mecz o Super Puchar
Zwycięzca Ligi vs Zdobywca Pucharu Króla
0
Dziwi mnie że Oier nie dostał powołania na mecz co jest oczywiste ale w Barcelonie B też nie dostał i będzie tera siedział.
0
Kiedy się zaczynają mecze?
0
Bo się nie mieści w kadrze na mecz?
Kogo chciał byś wywalić z tych co dostali powołanie?
0
Levante
Atletico
Malaga
Atletico
Valencia
Sevilla FC
Jaki terminarz na początek :)
0
Messi przypakował.
Musi dać Neymarowi parę wskazówek.
0
Nie da się ukryć że to była wpadka , ale mi do Mikiego to jeszcze daleko :)
0
Sytuacja jak w Polskiej polityce i wybieranie mniejszego zła.
0
Nie dali 38mln. za Illarramendiego , transfer wyniósł trochę mniej.
0
Miki kupiłeś już piórnik do szkoły?
0
Laporta za to miał takie zaufanie że szpiegował ludzi Barcelony :D
0
Co Abi by wam dał w środku obrony?
To tak samo jak by Adriano tam postawić.
0
17 bramek i 8 miejsce? :D
0
No dobra wpadka :D
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45953
"Odpowiem na pytanie, kto jest właścicielem Realu Madryt. Obecnie, według oficjalnych danych, dług Realu Madryt wynosi 344 miliony euro"
2013.06.07
0
BarcaMiVida
http://realmadryt.net/news/Real-wykluczony-z-europejskich-pucharow-16973
"Zadłużenie Realu Madryt sięga 490 milionów €, czyli od 2011 roku nie stopniało ani o centa."
Data : 2013-04-01
Barca ma 315mln. długu a w 2010 miała 440mln.
0
Tyle że Real ma większe zadłużenie :)
0
To co mówią a to co zrobią to różnica.
Da 90mln+piłkarza i usprawiedliwi się że 100mln. nie wydał :D
0
Czas pokaże kto jest lepszy.
Jak obaj grali w poprzednim sezonie wszyscy widzieli i tak na prawdę żaden z nich za tamten sezon nie zasłużył na grę w podstawie.
Jak się to znów powtórzy to Tata będzie więcej stawiał na Tello.
0
Spokojnie Iniesta jeszcze pogra a na Xaviego mamy Sergi Roberto i Cesca.
Po za tym zdrajca sobie nie pogra w Bayernie i z podkulonym ogonem wróci do Barcelony.
0
A ja mam nadzieje że Atletico będzie trzymało taki sam poziom co rok temu albo i lepszy i będzie grało na równy z Barceloną i Realem bo to zawsze dodatkowe emocje.
0
Na całym świecie chcą oglądać najlepsze drużyny świata tak jak np. NBA,NFL,NHL i nie ma w tym nic dziwnego że pozyskuję się nowych kibiców/inwestorów za granicami kontynentu.