0

Ta Barcy B

0

Pod koniec sezonu na ostatnie 3 mecze z 30 w których grał a teraz nie ma co go oceniać po meczu z ogórkami i z Irakiem w reprezentacji.

0

Był inny trener.
To nie Rosell nie chce stopera tylko Tata.

0

Twaro mógł by komentować ligę Hiszpańską.

0

Ale Tata nie chce stopera bo ma 3 i 3 zastępców.To jak ma wierzyć że jakiegoś pozyskają?

0

Dziœś, 23:00 Valencia - : - Malaga
Jutro, 19:00 FC Barcelona - : - Levante
Jutro, 21:00 Real Madryt - : - Betis Sevilla
Jutro, 23:00 Sevilla - : - Atletico M.


0

Ja tam ufam trenerowi bo trudno jest zwykłej osobie krytykować kogoś kto jest w piłce pewnie od małego i na co dzień Barceloną.

0

Jest trzech głównych + Bartra
Ostatecznie może na środku zagrać Busi albo Adriano.
Więc nie dramatyzujcie jeśli nawet pierwszego meczu nie zagraliśmy.

0

Valencia - Malaga o 23
I to wszystko.

0

Dwu mecz o Super Puchar
Zwycięzca Ligi vs Zdobywca Pucharu Króla

0

Dziwi mnie że Oier nie dostał powołania na mecz co jest oczywiste ale w Barcelonie B też nie dostał i będzie tera siedział.

0

Kiedy się zaczynają mecze?

0

Bo się nie mieści w kadrze na mecz?
Kogo chciał byś wywalić z tych co dostali powołanie?

0

Levante
Atletico
Malaga
Atletico
Valencia
Sevilla FC

Jaki terminarz na początek :)

0

Messi przypakował.
Musi dać Neymarowi parę wskazówek.

0

Nie da się ukryć że to była wpadka , ale mi do Mikiego to jeszcze daleko :)

0

Sytuacja jak w Polskiej polityce i wybieranie mniejszego zła.

0

Nie dali 38mln. za Illarramendiego , transfer wyniósł trochę mniej.

0

Miki kupiłeś już piórnik do szkoły?

0

Laporta za to miał takie zaufanie że szpiegował ludzi Barcelony :D

0

Co Abi by wam dał w środku obrony?
To tak samo jak by Adriano tam postawić.

0

17 bramek i 8 miejsce? :D

0

No dobra wpadka :D
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45953
"Odpowiem na pytanie, kto jest właścicielem Realu Madryt. Obecnie, według oficjalnych danych, dług Realu Madryt wynosi 344 miliony euro"
2013.06.07

0

BarcaMiVida
http://realmadryt.net/news/Real-wykluczony-z-europejskich-pucharow-16973
"Zadłużenie Realu Madryt sięga 490 milionów €, czyli od 2011 roku nie stopniało ani o centa."
Data : 2013-04-01
Barca ma 315mln. długu a w 2010 miała 440mln.

0

Tyle że Real ma większe zadłużenie :)

0

To co mówią a to co zrobią to różnica.
Da 90mln+piłkarza i usprawiedliwi się że 100mln. nie wydał :D

0

Czas pokaże kto jest lepszy.
Jak obaj grali w poprzednim sezonie wszyscy widzieli i tak na prawdę żaden z nich za tamten sezon nie zasłużył na grę w podstawie.
Jak się to znów powtórzy to Tata będzie więcej stawiał na Tello.

0

Spokojnie Iniesta jeszcze pogra a na Xaviego mamy Sergi Roberto i Cesca.
Po za tym zdrajca sobie nie pogra w Bayernie i z podkulonym ogonem wróci do Barcelony.

0

A ja mam nadzieje że Atletico będzie trzymało taki sam poziom co rok temu albo i lepszy i będzie grało na równy z Barceloną i Realem bo to zawsze dodatkowe emocje.

0

Na całym świecie chcą oglądać najlepsze drużyny świata tak jak np. NBA,NFL,NHL i nie ma w tym nic dziwnego że pozyskuję się nowych kibiców/inwestorów za granicami kontynentu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?