Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marudzenie na Rosella w sprawie wydatków jest głupotą bo to on musi spłacać długi przez ostatnich naszych prezydentów i jak na razie świetnie mu to idzie.
W 2010 było około 440mln długu tera jest około 315mln.
0
City to ładnie się zbroi Hiszpańskimi zawodnikami.
Abdelaziz Barrada - Al-Jazira - 10 000 000 €
Klub jakiegoś szejka?
0
Szejkowie kompletnie rozwalili rynek transferowy.
Neymar 56mln Luiz 46mln
A Neymar jest duuużo więcej wart marketingowo niż Luiz.
0
Na niektórych zdjęciach wygląda na 15-16latka z tą jego budową ciała.
0
Bo Ronaldo to pazerniak i musi sobie odbić to co mu Messi zabiera na o boisku to przynajmniej jest lepszy na liście płac , facebooku , twitterze itd.
+
Ronaldo nie zależy tak na grze w Realu jak samemu prezesowi więc może sobie pozwolić na takie warunki.
0
Real za Bale zapłaci 96-120mln i tak będzie mieć 50% to chciał byś Neymara za podobną cenę w zamian za 50%?
0
Dlatego że dostał 100% dlatego tak tanio go dostaliśmy + 7,5mln a nie 12,5mln.
100% jest od reklam poza klubem wszystkie gadżety/reklamy sponsorów idą na konto Barcy.
CR7 przedłużając kontrakt chcę już 75%
0
Ale ma 100% swoich udziałów reklamowych a Messi już nie.
0
Alves od jakiegoś roku podania ma tragiczne , mało strzela i niezbyt wiele z niego pożytku.
Więc może czas spróbować postawić Adriano na jego pozycji :)
0
Żebyś ty to zrozumiał to dam ci przykład.
Jeśli rodzice od ciebie odejdą to jest inna różnica niż gdy cię zostawią w domu dziecka bo nie mają środków i możliwości żeby ci odpowiednio wychować.
Inaczej nie jestem akurat tobie tego wytłumaczyć.
0
Alexis miał sporo niecelnych podań z których część szczęśliwie do niego wracała.
Ale na pewno zagrał lepiej niż w poprzednim sezonie.
Cesc dzisiaj miał perfekcyjny mecz :)
0
Messi MVP?
Chyba sobie jaja robią...
Cesc Tak ale Messi
0
Zrezygnował a nie odszedł to różnica.
Odejść to mógł Mou z tonącego statku.
A Tito choroba przycisnęła i musiał zrezygnować.
0
Jak to jest z tym MVP meczu?
0
Video straszna jakość.
7 bramka to ta ósma.
0
Macie ceremonie MVP?
0
Masz stare info 120mln.
0
To że mu podał to wiesz.
Bramkę samemu sobie wypracował i to jeszcze jaką.
0
Dobry.
Zostawmy słowo świetny na na prawdę świetny mecz.
0
Ta Fabs dziś świetnie.
Iniesta/Xavi/Fabs
Znajdź mi gdzie mają taki wybór na ofensywnych środkowych pomocników :)
0
Sorry odpowiedzi źle działają.
0
Błędem było nie zrobienie aborcji w twoim wypadku.
0
Neymar to kwestia czasu i się wczuje w grę.
Dopóki będzie kiwał i coś z tego będzie to nikt nic nie powie ale jak zobaczą że nic z tego nie wychodzi to go przestawią na styl Barcelony :)
0
Miał sporo niecelnych podań i miał szczęście że piłka do niego wracała.
Między innymi na 5-0
0
Neymar przeciętnie jak na razie.
Ale się rozkręci bo nikt nie przychodzi i nie gra stylu Barcy spoza szkółki.
0
Jezu co to było ?! :D
0
Posiadanie 56% i 8-0
Nie raz 78% mamy i nie potrafimy nic strzelić.
0
U niego to norma :D
0
Będą baty za kiwanie.
0
Co zajeb..