0

Marudzenie na Rosella w sprawie wydatków jest głupotą bo to on musi spłacać długi przez ostatnich naszych prezydentów i jak na razie świetnie mu to idzie.
W 2010 było około 440mln długu tera jest około 315mln.

0

City to ładnie się zbroi Hiszpańskimi zawodnikami.
Abdelaziz Barrada - Al-Jazira - 10 000 000 €
Klub jakiegoś szejka?

0

Szejkowie kompletnie rozwalili rynek transferowy.
Neymar 56mln Luiz 46mln
A Neymar jest duuużo więcej wart marketingowo niż Luiz.

0

Na niektórych zdjęciach wygląda na 15-16latka z tą jego budową ciała.

0

Bo Ronaldo to pazerniak i musi sobie odbić to co mu Messi zabiera na o boisku to przynajmniej jest lepszy na liście płac , facebooku , twitterze itd.
+
Ronaldo nie zależy tak na grze w Realu jak samemu prezesowi więc może sobie pozwolić na takie warunki.

0

Real za Bale zapłaci 96-120mln i tak będzie mieć 50% to chciał byś Neymara za podobną cenę w zamian za 50%?

0

Dlatego że dostał 100% dlatego tak tanio go dostaliśmy + 7,5mln a nie 12,5mln.
100% jest od reklam poza klubem wszystkie gadżety/reklamy sponsorów idą na konto Barcy.

CR7 przedłużając kontrakt chcę już 75%

0

Ale ma 100% swoich udziałów reklamowych a Messi już nie.

0

Alves od jakiegoś roku podania ma tragiczne , mało strzela i niezbyt wiele z niego pożytku.
Więc może czas spróbować postawić Adriano na jego pozycji :)

0

Żebyś ty to zrozumiał to dam ci przykład.
Jeśli rodzice od ciebie odejdą to jest inna różnica niż gdy cię zostawią w domu dziecka bo nie mają środków i możliwości żeby ci odpowiednio wychować.
Inaczej nie jestem akurat tobie tego wytłumaczyć.

0

Alexis miał sporo niecelnych podań z których część szczęśliwie do niego wracała.
Ale na pewno zagrał lepiej niż w poprzednim sezonie.
Cesc dzisiaj miał perfekcyjny mecz :)

0

Messi MVP?
Chyba sobie jaja robią...
Cesc Tak ale Messi

0

Zrezygnował a nie odszedł to różnica.
Odejść to mógł Mou z tonącego statku.
A Tito choroba przycisnęła i musiał zrezygnować.

0

Jak to jest z tym MVP meczu?

0

Video straszna jakość.
7 bramka to ta ósma.

0

Macie ceremonie MVP?

0

Masz stare info 120mln.

0

To że mu podał to wiesz.
Bramkę samemu sobie wypracował i to jeszcze jaką.

0

Dobry.
Zostawmy słowo świetny na na prawdę świetny mecz.

0

Ta Fabs dziś świetnie.
Iniesta/Xavi/Fabs
Znajdź mi gdzie mają taki wybór na ofensywnych środkowych pomocników :)

0

Sorry odpowiedzi źle działają.

0

Błędem było nie zrobienie aborcji w twoim wypadku.

0

Neymar to kwestia czasu i się wczuje w grę.
Dopóki będzie kiwał i coś z tego będzie to nikt nic nie powie ale jak zobaczą że nic z tego nie wychodzi to go przestawią na styl Barcelony :)

0

Miał sporo niecelnych podań i miał szczęście że piłka do niego wracała.
Między innymi na 5-0

0

Neymar przeciętnie jak na razie.
Ale się rozkręci bo nikt nie przychodzi i nie gra stylu Barcy spoza szkółki.

0

Jezu co to było ?! :D

0

Posiadanie 56% i 8-0
Nie raz 78% mamy i nie potrafimy nic strzelić.

0

U niego to norma :D

0

Będą baty za kiwanie.

0

Co zajeb..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?