0

No bo Barcy nie da się inaczej zatrzymać, dasz pograć Barcelonie to cię zjedzą.

0

Stopniowo będzie wchodził.
Cesc ile grał w pierwszym roku a ile kosztował?
Ostatnim meczem nie pokazał że jest lepszy od Pedro i Alexisa więc czemu ma naglę za nich więcej grać?

0

Propozycja.
Jak najeżdżamy kursorem na piłkę albo asystę to pisze np. Bramka w 12. minucie.
Może by zrobić możliwość kliknięcia w dane logo i wtedy otwierała by się strona do akcji kiedy padła bramka albo dany piłkarz zaliczył asystę?

0

I kto lepiej grał?
Wy macie jakiś kompleks Pedro.

0

Lepiej to już chyba nie może wyglądać.
Wszystko czytelne z bardzo dobrze zrobioną grafiką.
Oceny adekwatne za mecz a nie za nazwisko.
Spoiler ze statystykami to mistrzostwo.

Oby tak dalej.

0

Cristian Tello - 5.0
Wystawiony na prawej stronie ewidentnie nie mógł wejść w grę.

Nie że nie mógł wejść w grę tylko nie dostawał podań bo wszystko szło lewą stroną na Neymara.

0

Po prostu nie rozumiem jak w niecały rok z uważanego przez kibiców Realu najlepszego bramkarza na świecie , żywą legendę klubu spadł na samo dno dla kibiców Realu.
Tera mają Lopeza to Casillas jak by dla nich już nie był potrzebny, przynajmniej tak wynika z komentarzy.
To co tera taki wielki bramkarz ma siedzieć na ławce by zadowolić kibiców którzy po nim tak jeżdżą czy odejść i zostać "zdrajcą" dla kibiców Realu?
W każdym możliwym zespole grał by w podstawie bo to do kontuzji był najlepszy bramkarz na świecie i nikt tego nie kwestionował a tera wszyscy go oceniają że jest słaby że jest Lopez i niech siedzi na ławce jak jest słabszy a nawet nie miał kiedy pokazać czy jest lepszy czy gorszy.

To tak jak by Puyol wrócił i nie miał możliwości gry bo nagle para Pique i Masherano by świetnie grała i kibice już by go spisali na straty.

0

Ostatnia złota piłka i oburzenie i marudzenie kibiców Realu że Casillas powinien dostać złotą piłkę albo jakąś specjalną nagrodę za zasługi.
Był też pomysł żeby przyznawać złote piłki dla bramkarzy.
Z tego co pamiętam złota piłka była w styczniu i w ciągu ponad 8 miesięcy jak nastawienie kibiców wobec jego się zmieniło.

0

Ale szmacą Casillasa na RM.pl a nie pamiętają co robił przez ostatnie 15lat w dorosłej drużynie i co zrobił dla ich reprezentacji...
Dla nas taki Casillas by był zbawieniem a dla nich jest obciążeniem.

0

-- Problem w tym że tam jest więcej kasy od sponsorów i z praw i Barca i Real naglę by się wyrównały do reszty ale naglę stały by się klubami na poziomie Arsenalu , Liverpoolu itd. i już nie było by po co oglądać ligę Hiszpańską bo była by jak Niemiecka może bardziej wyrównana ale słabsza do oglądania, wtedy piłkarze ciągnęli by do Anglii i klubów wspieranych przez miliarderów gdzie jest kasa bo w Barcelonie i Realu już tej kasy by tak nie było.

0

Miały by jak teraz swoje ligi tylko po prostu pouciekały by te najlepsze zespoły.
Mieli byście swoje wyrównane ligi w krajach i wyrównaną jedną najlepszą ligę do oglądania.

0

Problem w tym że tam jest więcej kasy od sponsorów i z praw i Barca i Real naglę by się wyrównały do reszty ale naglę stały by się klubami na poziomie Arsenalu , Liverpoolu itd. i już nie było by po co oglądać ligę Hiszpańską bo była by jak Niemiecka może bardziej wyrównana ale słabsza do oglądania, wtedy piłkarze ciągnęli by do Anglii i klubów wspieranych przez miliarderów gdzie jest kasa bo w Barcelonie i Realu już tej kasy by tak nie było.

0

Jasne że jest nudna.
Bo powinno się zrobić jak w USA ligę europy , wszystkie najlepsze drużyny z europy grały by ligę a nie tak jak jest tera Liga mistrzów która jest turniejem a nie ligą i ligi krajowe.

Angielska - 5
Hiszpańska - 3/4
Włoska - 3
Niemiecka liga - 3 zespoły
Francuska - 2/3
Turecka - 1
Rosyjska - 1
Ukraińska - 1

0

To nóż FC Barcelona

0

Neymar jak na razie nie wywalczył sobie miejsca w składzie na następny mecz wczorajszym występem.
Po prostu Pedro i Alexis lepiej się prezentowali wiec nie mądre było by tera wystawiać Neymara.

0

Isco świetny piłkarz i zapowiada się rywalizacja pomiędzy Neymarem a Isco.

0

Neymar wszedł , 8min. Messi Out a później grali tylko na Neymara.
Przypadek?

0

>> 3-1

0

To nie rekord tylko ciekawostka.

0

Jasne że LM bo nie ma nic cenniejszego w rozgrywkach klubowych.

0

Stary to pierwszy mecz a ty już mówisz że Cesc odejdzie.
Masz 2 miejsca i 3 wielkich piłkarzy z czego jeden zbliża się powoli do emerytury i musi na przeciążenia wiec wywnioskuj sobie po ile wielka trójka będzie grać.

0

Nie mogę się doczekać gry Neymara i Messiego o stawkę.
Jest wiele pytań odnośnie Neymara i jego umijętnośći ale czas wszystko zweryfikuje.

0

Dziœś, 19:00 FC Barcelona - : - Levante
Dziœś, 21:00 Real Madryt - : - Betis Sevilla
Dziœś, 23:00 Sevilla - : - Atletico Madryt
Maraton.

0

Został wyróżniony na gali nie oznacza że odebrał nagrodę osobiście w Miami

0

Dostać baty na początek ligi to dobra sprawa?

0

Przestańcie dramatyzować.
Jeszcze sezon się dobrze nie zaczął a wy już wróżycie porażkę na wszystkich frontach.

0

Monaco*

0

Falcao podobno ma być odsprzedany z Moanco bo fiskus chce od właściciela by ten płacił podatki we Francji co wiąże się z dopłatą około 100mln za transfery w tym roku i podatek od pensji piłkarzy bo w Monaco nie ma podatku dochodowego.

0

Czyli trener już się nie sprawdził?
Szukaj już nowego.

0

To nie Rosell nie chce stopera tylko Tata.
Szukaj dalej powodu na możliwość pomarudzenia na zarząd bo ci nie wyszło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?