Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No bo Barcy nie da się inaczej zatrzymać, dasz pograć Barcelonie to cię zjedzą.
0
Stopniowo będzie wchodził.
Cesc ile grał w pierwszym roku a ile kosztował?
Ostatnim meczem nie pokazał że jest lepszy od Pedro i Alexisa więc czemu ma naglę za nich więcej grać?
0
Propozycja.
Jak najeżdżamy kursorem na piłkę albo asystę to pisze np. Bramka w 12. minucie.
Może by zrobić możliwość kliknięcia w dane logo i wtedy otwierała by się strona do akcji kiedy padła bramka albo dany piłkarz zaliczył asystę?
0
I kto lepiej grał?
Wy macie jakiś kompleks Pedro.
0
Lepiej to już chyba nie może wyglądać.
Wszystko czytelne z bardzo dobrze zrobioną grafiką.
Oceny adekwatne za mecz a nie za nazwisko.
Spoiler ze statystykami to mistrzostwo.
Oby tak dalej.
0
Cristian Tello - 5.0
Wystawiony na prawej stronie ewidentnie nie mógł wejść w grę.
Nie że nie mógł wejść w grę tylko nie dostawał podań bo wszystko szło lewą stroną na Neymara.
0
Po prostu nie rozumiem jak w niecały rok z uważanego przez kibiców Realu najlepszego bramkarza na świecie , żywą legendę klubu spadł na samo dno dla kibiców Realu.
Tera mają Lopeza to Casillas jak by dla nich już nie był potrzebny, przynajmniej tak wynika z komentarzy.
To co tera taki wielki bramkarz ma siedzieć na ławce by zadowolić kibiców którzy po nim tak jeżdżą czy odejść i zostać "zdrajcą" dla kibiców Realu?
W każdym możliwym zespole grał by w podstawie bo to do kontuzji był najlepszy bramkarz na świecie i nikt tego nie kwestionował a tera wszyscy go oceniają że jest słaby że jest Lopez i niech siedzi na ławce jak jest słabszy a nawet nie miał kiedy pokazać czy jest lepszy czy gorszy.
To tak jak by Puyol wrócił i nie miał możliwości gry bo nagle para Pique i Masherano by świetnie grała i kibice już by go spisali na straty.
0
Ostatnia złota piłka i oburzenie i marudzenie kibiców Realu że Casillas powinien dostać złotą piłkę albo jakąś specjalną nagrodę za zasługi.
Był też pomysł żeby przyznawać złote piłki dla bramkarzy.
Z tego co pamiętam złota piłka była w styczniu i w ciągu ponad 8 miesięcy jak nastawienie kibiców wobec jego się zmieniło.
0
Ale szmacą Casillasa na RM.pl a nie pamiętają co robił przez ostatnie 15lat w dorosłej drużynie i co zrobił dla ich reprezentacji...
Dla nas taki Casillas by był zbawieniem a dla nich jest obciążeniem.
0
-- Problem w tym że tam jest więcej kasy od sponsorów i z praw i Barca i Real naglę by się wyrównały do reszty ale naglę stały by się klubami na poziomie Arsenalu , Liverpoolu itd. i już nie było by po co oglądać ligę Hiszpańską bo była by jak Niemiecka może bardziej wyrównana ale słabsza do oglądania, wtedy piłkarze ciągnęli by do Anglii i klubów wspieranych przez miliarderów gdzie jest kasa bo w Barcelonie i Realu już tej kasy by tak nie było.
0
Miały by jak teraz swoje ligi tylko po prostu pouciekały by te najlepsze zespoły.
Mieli byście swoje wyrównane ligi w krajach i wyrównaną jedną najlepszą ligę do oglądania.
0
Problem w tym że tam jest więcej kasy od sponsorów i z praw i Barca i Real naglę by się wyrównały do reszty ale naglę stały by się klubami na poziomie Arsenalu , Liverpoolu itd. i już nie było by po co oglądać ligę Hiszpańską bo była by jak Niemiecka może bardziej wyrównana ale słabsza do oglądania, wtedy piłkarze ciągnęli by do Anglii i klubów wspieranych przez miliarderów gdzie jest kasa bo w Barcelonie i Realu już tej kasy by tak nie było.
0
Jasne że jest nudna.
Bo powinno się zrobić jak w USA ligę europy , wszystkie najlepsze drużyny z europy grały by ligę a nie tak jak jest tera Liga mistrzów która jest turniejem a nie ligą i ligi krajowe.
Angielska - 5
Hiszpańska - 3/4
Włoska - 3
Niemiecka liga - 3 zespoły
Francuska - 2/3
Turecka - 1
Rosyjska - 1
Ukraińska - 1
0
To nóż FC Barcelona
0
Neymar jak na razie nie wywalczył sobie miejsca w składzie na następny mecz wczorajszym występem.
Po prostu Pedro i Alexis lepiej się prezentowali wiec nie mądre było by tera wystawiać Neymara.
0
Isco świetny piłkarz i zapowiada się rywalizacja pomiędzy Neymarem a Isco.
0
Neymar wszedł , 8min. Messi Out a później grali tylko na Neymara.
Przypadek?
0
>> 3-1
0
To nie rekord tylko ciekawostka.
0
Jasne że LM bo nie ma nic cenniejszego w rozgrywkach klubowych.
0
Stary to pierwszy mecz a ty już mówisz że Cesc odejdzie.
Masz 2 miejsca i 3 wielkich piłkarzy z czego jeden zbliża się powoli do emerytury i musi na przeciążenia wiec wywnioskuj sobie po ile wielka trójka będzie grać.
0
Nie mogę się doczekać gry Neymara i Messiego o stawkę.
Jest wiele pytań odnośnie Neymara i jego umijętnośći ale czas wszystko zweryfikuje.
0
Dziś, 19:00 FC Barcelona - : - Levante
Dziś, 21:00 Real Madryt - : - Betis Sevilla
Dziś, 23:00 Sevilla - : - Atletico Madryt
Maraton.
0
Został wyróżniony na gali nie oznacza że odebrał nagrodę osobiście w Miami
0
Dostać baty na początek ligi to dobra sprawa?
0
Przestańcie dramatyzować.
Jeszcze sezon się dobrze nie zaczął a wy już wróżycie porażkę na wszystkich frontach.
0
Monaco*
0
Falcao podobno ma być odsprzedany z Moanco bo fiskus chce od właściciela by ten płacił podatki we Francji co wiąże się z dopłatą około 100mln za transfery w tym roku i podatek od pensji piłkarzy bo w Monaco nie ma podatku dochodowego.
0
Czyli trener już się nie sprawdził?
Szukaj już nowego.
0
To nie Rosell nie chce stopera tylko Tata.
Szukaj dalej powodu na możliwość pomarudzenia na zarząd bo ci nie wyszło.