Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie , jeszcze nie ma.
0
Wystarczy że ci wyśmiewani przez Polaków Rumuni graja :)
0
Ta 2x defensywnych pomocników i jeden ofensywny.
0
Czemu szkoda że Celtic w LM?
0
Tak bo najbardziej mnie interesuje piłkarz który nie mieścił się w składzie Barcelony...
Neymar przyszedł na jego pozycje i nikt za nim nie będzie płakać.
0
Catal weź tabletki.
0
Będzie się działo :)
Jeszcze na ławce Iniesta , Song , Adriano
0
Po pierwsze fajnie by było zobaczyć R10 w Europie.
Po drugie fajnie by było mieć takiego napastnika jakim kiedyś był Eto :)
0
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,Schalke-kupi-Etoo-i-Ronaldinho,wid,15935502,wiadomosc.html
0
6godz.50min.
Nie mogę się doczekać gry Messiego i Neymara razem.
0
Tutaj się zgadzam ale w poprzednim sezonie było odwrotnie i ludzie nie wiedzą sami co chcą :)
0
Messi & Neymar na CN :)
0
Grają o ponad 50mln. zł i jeszcze dają dupy.
0
Thiago sam chciał odejść.
Bayern wyłożył kasę na stół , decyzja pozostała w rękach zawodnika.
0
Grał słabo zrozum.
Neymar przyszedł na jego pozycje.
Był rezerwowym który zarabiał by 11mln.
Jedyny powód żeby go zostawić to że mieli byśmy drugiego najdroższego rezerwowego :)
0
No tak bo kiedyś grał tak Eto.
A tera taki napastnik miał by 20+ bramek.
Nigdzie nie masz takich podań do napastnika co w Barcelonie bo tu technika jest świetna gorzej z wykończeniami.
Cesc,Iniesta,Xavi,Messi,Neymar jeśli masz takich graczy z przodu to podania masz idealne.
0
Alexis swoją grą nie wygra z dobrze grającym napastnikiem.
0
Jak niby miał by się pogodzić z rezerwą jak Messi i Neymar + nowy.
0
Torres mógł by być takim prawdziwym napadziorem tylko nie wiem jak z jego formą.
Gdyby tak odciążyć Messiego i przesunąć go na prawą stronę to może kontry wreszcie zaczęli byśmy grać.
Pach Pach Messi/Neymar i idealne podanie do wychodzącego napastnika.
Brakuje kogoś takiego co grał by na granicy spalonego.
0
Jedna z najlepszych reklam jaką widziałem.
0
Ktoś jest na tyle długo żeby pamiętać co grał Eto w ataku?
Albo chociaż co grali Messi-Villa-Pedro?
Bo chciał bym żeby te osoby porównały sobie co grają teraz Pedro i Alexis i to co grała Barca kiedyś.
0
Jeśli podał by mu np. z rożnego i Adriano strzelił by jak strzelił to też by była asysta czy już jednak nie?
Sam sobie Adriano wywalczył według mnie bramkę i nie ważne czy dostaje z przodzu z tyłu z boku piłkę w tym miejscu nie możemy mówić o dodaniu asysty przy piłkarzu zagrywającym.
0
Nie czepiam się gdyby grał na odpowiednim poziomie.
Większość chyba nie pamięta jak grał Eto w Barcelonie albo chociaż MVP wtedy był atak.
A wy go porównujecie do Pedro i jest dla was "świetny" a porównajcie sobie do napastników z innych czołowych klubów to wypada słabo.
Większość zapewne ogląda tylko Real z Benzema w napadzie i Barce więc ogląda słabych napastników a gdyby spojrzeli co inni napastnicy w innych klubach grają to by zrozumieli że to o poziom niżej i że sam Messi nie może grać z przodu.
Za Pedro przyszedł Neymar a za Alexisa przyjdzie ktoś w następny rok jak będzie grał to co grai grał w poprzednim sezonie.
0
1 strzał , 10 strat napastnika!
7 - w skali ocen :D
Mózg rozj....
Rozumiem że Alexis gra trochę lepiej niż w poprzednim sezonie ale nie dobijajcie mnie.
0
Alexisa albo Pedro mają do wyboru :D
Za taką kasę to byśmy kupili napadziora co by 20bramek w lidze strzelał.
Na miarę dawnego Eto.
Ale to marzenia :)
Ostatnio i tak Benzema przebił Pedro bo chcieli dać za niego (UWAGA!)
54mln. :D
0
Za 40mln. bym go puścił.
0
No co ty Barca identycznie słabo grała.
A za to co grali w drugich połowach powinni bramki stracić to może by się obudzili.
0
Tragiczny mecz Realu.
Na tym samym poziomie co wczoraj Barca.
0
Iker powinien uciekać z Realu jak najszybciej bo się chłopak tylko marnuje i rozmieni zara swoją karierę na drobne siedząc na ławce.
0
pod koniec meczu.
Ale w pierwszej to się miotał.