0

Czy tak się zachowuje człowiek ze swoją fundacja?
Czy gdyby to była jakaś inna drużyna też by tak chętnie wyciągał brudy?
Czy Unicef specjalnie ogłosił by w mediach że Barca spóźnia się zapłaceniem?

W ogóle wypowiedzi Cruyffa brał bym z przymrużeniem oka bo to człowiek Laporty.
Po za tym nie wiem czy to odpowiedni autorytet jeśli chciał by sprzedać Messiego.

Barca przekazuje Unicefowi jakąś tam kwotę rocznie (chyba 1mln. euro) ale o tym nikt nie napiszę.

0

Messiasz.

0

To nagroda za drużynę.

0

Ribery w lidze bramek 10.
Messi w lidze bramek 46.
Poziom ligi ten sam.

0

Samemu nie zasłużył ale drużynowo tak.
Messi jeszcze ze 3 piłki dostanie więc looz.

0

Bo ona nie ma wacka?!

0

Ribery :D

0

Uefa.com
Ribery
Messi
CR7

0

Z Bayernem na ławce.

0

Jeszcze lepiej 46. :D

0

Potrafi.

0

Ribery w lidze 10bramek strzelił.
Messi 42 i tylko dlatego że miał kontuzje.

0

Co to za nagroda dokładnie?

0

Messi vs Ribery

0

Milan & Celtic autokar.
Ajax wymiana ciosów.

0

Bo Milan jest.

0

Tera H :D

0

No to nie trafił.
100 typów i dziwisz się że ktoś 3 trafił?

0

RSSS nie jest źle.

0

Mam nadzieje że Angielskie wyjdą z grup jak takie mają.

0

Czuje że sporo Polaków będzie na meczu w Amsterdamie :)

0

Napoli jedynie , bo reszta ogórki.

0

Uefa.com

0

Ajax lubię bo to słabsza Barcelona.

0

City najlepiej.

0

To do Barcy jak przed rokiem będzie grupa.

0

Galata do bicia.

0

P$G też się nie napracuje :D

0

Chelsea na luzie wyjdzie z grupy.

0

City albo Borussia do Realu i nie wyjdą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?