Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednorożce też.
0
Pies go trącał.
Zawszę musi być najważniejszy.
0
Barca kupi napastnika jeszcze przed końcem okienka.
A obrońce by kupili tylko Tata nie chce :/
0
poleci*
0
Ribery mu jakąś nieletnią dziewczynę która poprawi mu humor :)
0
PODSUMOWANIE KOMENTARZY:
+ KIBICOWAŁEM CHELSEA - bo nie kibicuje Pepowi
- KIBICOWAŁEM BAYERNOWI
0
A teatrzyku Mou nie transmitują :D
0
Depresja i sobie nie pogra :D
0
hHAHAHA
0
Cole dał dupy i zdradził Cheryl :D
0
BOOOOM
0
Jeśli ktoś chce skopiować grę Barcy w innym klubie odchodząc to jest wrogiem to proste.
0
Fail.
0
C 1-0 B
0
Ten strzeli.
0
Frank się przybliżył tą bramką do złotej piłki tera spier... karnego i się oddali :D
0
Chelsobus - robisz taką nazwę firmy i co trzeci mecz Chelsea masz darmową reklamę.
0
Doliczony czas w dogrywce :)
0
GOOOOOL
o tym będzie się mówić:D
0
I o czym najwięcej będzie się mówić po meczu?
0
Jak ja nie trawie Mourinho ale i tak wolę żeby wygrali.
0
Nie dadzą strzelić 3 bramki :D
0
Super-Man
0
W Polsce musieli by Hazardowi ocenzurować nazwisko bo by było propagowanie gier hazardowych :D
0
U nas jak w teatrze.
0
Już od dawna pisałem że potrzebujemy napadziora z przodu ale ani Alexis ani Pedro się nie nadają a Messi i Neymar by się tylko marnowali.
0
Lukau druga kartka nie! rozumieć?
0
Pożyjemy zobaczymy.
0
Tera jak Barca ma 80% piłkę i nic nie gra to jak najbardziej nudna.
0
Nie takie rzeczy się już działy.
Po za tym wystarczy że Hazard będzie chciał bo z Chelsea nie wygra nic przez najbliższe 5 lat :)