0

Jednorożce też.

0

Pies go trącał.
Zawszę musi być najważniejszy.

0

Barca kupi napastnika jeszcze przed końcem okienka.
A obrońce by kupili tylko Tata nie chce :/

0

poleci*

0

Ribery mu jakąś nieletnią dziewczynę która poprawi mu humor :)

0

PODSUMOWANIE KOMENTARZY:
+ KIBICOWAŁEM CHELSEA - bo nie kibicuje Pepowi
- KIBICOWAŁEM BAYERNOWI

0

A teatrzyku Mou nie transmitują :D

0

Depresja i sobie nie pogra :D

0

hHAHAHA

0

Cole dał dupy i zdradził Cheryl :D

0

BOOOOM

0

Jeśli ktoś chce skopiować grę Barcy w innym klubie odchodząc to jest wrogiem to proste.

0

Fail.

0

C 1-0 B

0

Ten strzeli.

0

Frank się przybliżył tą bramką do złotej piłki tera spier... karnego i się oddali :D

0

Chelsobus - robisz taką nazwę firmy i co trzeci mecz Chelsea masz darmową reklamę.

0

Doliczony czas w dogrywce :)

0

GOOOOOL
o tym będzie się mówić:D

0

I o czym najwięcej będzie się mówić po meczu?

0

Jak ja nie trawie Mourinho ale i tak wolę żeby wygrali.

0

Nie dadzą strzelić 3 bramki :D

0

Super-Man

0

W Polsce musieli by Hazardowi ocenzurować nazwisko bo by było propagowanie gier hazardowych :D

0

U nas jak w teatrze.

0

Już od dawna pisałem że potrzebujemy napadziora z przodu ale ani Alexis ani Pedro się nie nadają a Messi i Neymar by się tylko marnowali.

0

Lukau druga kartka nie! rozumieć?

0

Pożyjemy zobaczymy.

0

Tera jak Barca ma 80% piłkę i nic nie gra to jak najbardziej nudna.

0

Nie takie rzeczy się już działy.
Po za tym wystarczy że Hazard będzie chciał bo z Chelsea nie wygra nic przez najbliższe 5 lat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?