0

Owen!

0

Niech się Angielskie postarają bo znów będzie nuda..

0

Juve!

0

P$G dla Realu :)

0

Autobus będzie.

0

Znów :D

0

Ogórkowa grupa się zaczyna

0

17:48 - Gospodarzami imprezy są Melanie Winiger, Miss Szwajcarii w 1996 roku oraz portugalski dziennikarz Pedro Pinto.

0

Ten co chciał Messiego sprzedać :D

0

Jakiś super zarząd go się pozbył z Barcelony.

0

Już widzę te komentarze.
Zła grupa wina Rosella.
Dobra grupa wina UEFA bo wszystko ustawione :D

0

Mogli zaprosić Raula zamiast dziadka.

0

Dobra dziadek na wózek a łysy niech otwiera.

0

Jezuu.
Zaczyna się.

0

NSport też.

0

Messiego.

0

Dorabia sobie?
Tylko gdzie?

0

Łysy z brazzers?

0

O wyjście z grupy się nie boję.
Nawet wole żeby były dobre drużyny żeby było co oglądać :)

0

Jasne że chciał bym transfer dobrego obrońcy.
Ale nie winie zarząd za to że go nie kupią bo:
a)Tata go nie chce
b)Nie ma kogo ściągnąć.
c)Nie damy 50mln. za obrońce pokroju Luiza

0

Ile kretynów na tej stronie.
Myślicie że to zarząd decyduje kogo chcą i czy w ogóle chcą?
Powiedzieli że kupią przyszedł Tata i widocznie on zadecydował żeby nie kupować obrońcy.

0

To niżej.
Odpowiedzi szfankują.

0

Tata decyduje , już zdecydował że nie chce obrońcy.

0

I co na następny rok bramkarz,obrońca i napastnik?
Powiedzą że nie będzie kasy...

0

Niech sobie mówi co chce ale i tak ostatecznie będzie grał w Segunda albo w jakiś egzotycznych ligach :D

0

Jestem ciekawy czy federacja jakoś zareaguje czy schowa głowę w piasek.

0

Przynajmniej na zdjęciu Neymar i Alexis nie leżą :D

0

Barca - PSG - ManC - Napoli

0

Wszyscy marudzili na tył a to z przodu mamy problem.

0

Tyle że nie mamy zmiennika Alexisa bo Pedro to samo drewno jedynie Tello wychować ale nie wydaj mi się żeby mógł od tych dwóch gorzej grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?