Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owen!
0
Niech się Angielskie postarają bo znów będzie nuda..
0
Juve!
0
P$G dla Realu :)
0
Autobus będzie.
0
Znów :D
0
Ogórkowa grupa się zaczyna
0
17:48 - Gospodarzami imprezy są Melanie Winiger, Miss Szwajcarii w 1996 roku oraz portugalski dziennikarz Pedro Pinto.
0
Ten co chciał Messiego sprzedać :D
0
Jakiś super zarząd go się pozbył z Barcelony.
0
Już widzę te komentarze.
Zła grupa wina Rosella.
Dobra grupa wina UEFA bo wszystko ustawione :D
0
Mogli zaprosić Raula zamiast dziadka.
0
Dobra dziadek na wózek a łysy niech otwiera.
0
Jezuu.
Zaczyna się.
0
NSport też.
0
Messiego.
0
Dorabia sobie?
Tylko gdzie?
0
Łysy z brazzers?
0
O wyjście z grupy się nie boję.
Nawet wole żeby były dobre drużyny żeby było co oglądać :)
0
Jasne że chciał bym transfer dobrego obrońcy.
Ale nie winie zarząd za to że go nie kupią bo:
a)Tata go nie chce
b)Nie ma kogo ściągnąć.
c)Nie damy 50mln. za obrońce pokroju Luiza
0
Ile kretynów na tej stronie.
Myślicie że to zarząd decyduje kogo chcą i czy w ogóle chcą?
Powiedzieli że kupią przyszedł Tata i widocznie on zadecydował żeby nie kupować obrońcy.
0
To niżej.
Odpowiedzi szfankują.
0
Tata decyduje , już zdecydował że nie chce obrońcy.
0
I co na następny rok bramkarz,obrońca i napastnik?
Powiedzą że nie będzie kasy...
0
Niech sobie mówi co chce ale i tak ostatecznie będzie grał w Segunda albo w jakiś egzotycznych ligach :D
0
Jestem ciekawy czy federacja jakoś zareaguje czy schowa głowę w piasek.
0
Przynajmniej na zdjęciu Neymar i Alexis nie leżą :D
0
Barca - PSG - ManC - Napoli
0
Wszyscy marudzili na tył a to z przodu mamy problem.
0
Tyle że nie mamy zmiennika Alexisa bo Pedro to samo drewno jedynie Tello wychować ale nie wydaj mi się żeby mógł od tych dwóch gorzej grać.