Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego uciekał :D
A to że z niepełnoletnią uprawiał sex to w ich religii to norma.
Bayern za to że go oblali piwem powiedział że wybuduje meczet w pobliżu stadionu :D
0
Przyganiał kocioł...
0
Widzieliście filmik jak piłkarze Bayernu chcieli oblać piwem Ribery? :D
Tak uciekał że Bolta na setkę by pokonał :D
0
Lizus od razu do Guardioli :D
0
Media piszą o zawodnikach Barcelony = kłamstwo , nie wiarygodne , to Marca,Mundo itd.
Media piszą o Rosellu = łykanie wszystkiego jak leci :D
0
Barca sobie nie może pozwolić na 100+25+37mln. za 3 piłkarzy :)
Ale przydał by się obrońca i napastnik ale obrońcy żadnego nie ma do kupienia a 50 za Luzia to za dużo.
0
Ciekawie będzie.
My kupiliśmy Neymara oni Bale'a
0
Jak na razie większe mamy problemy z przodu niż z tyłu.
0
1-0 dla Chelsea
Torres strzelił.
0
Z ciekawości jacy są dla was najlepsi komentatorzy piłki nożnej w Polsce?
0
Ktoś się orientuje na ile Guardiola ma kontrakt?
0
NC+ to zbawienie.
A jak ktoś nie ma to weeb 18zł miesięcznie i wszystkie mecze Barcy i innych klubów może oglądać.
0
Bayernowi przydał by się stary trener i styl z poprzedniego sezonu.
0
Za dużo osób marudziło.
Pewnie Polską reprezentację komentuje choć nie jestem pewny bo nie oglądam ich.
0
240 - 87 w podaniach i przegrywają.
Skąd my to znamy :D
0
Trener był innych po za tym rok wcześniej wszystko przegrali 3x drugie miejsca Liga/Puchar/LM za rok 3x pierwsze miejsce więc to nie był przypadek.
0
Powinniśmy mieć takiego napadziora jak Torres.
Grający na granicy spalonego wysoki napastnik dla nas by był zbawieniem po bokach Messi i Neymar + Cesc/Xavi/Iniesta i 20+ bramek w lidze murowane :)
0
Courtois'a ma w Atletico który ma 21 lat i jest na wypożyczeniu z Chelsea
0
Cały czas żałuje że Guardiola nie był takim Fergusonem w Barcelonie.
0
Ja też chce żeby wygrała Chelsea.
W ogóle nie kibicuje Pepowi bo chce wprowadzić styl Barcy w Bayernie a jeśli by mu się udało styl Barcy nie był by już tak wyjątkowy.
0
Dzięki :)
0
Kto strzelił dla Chelsea?
0
Wszyscy jeden poziom.
Alexis/Pedro/Tello
0
Kaka może przejdzie do Milanu :)
Fajnie będzie zobaczyć jak znów gra.
0
30.08.2013, godzina 20:45
Bayern Monachium
- :-
Chelsea
0
Nie dadzą im spokoju.
0
-"Widząc, jak słabym jesteś piłkarzem zastanawiam się, jak klub mógł aż tyle za ciebie zapłacić. Nie zdobywasz wystarczającej liczby goli, zatem lepiej skoncentruj się na podawaniu mi piłki - te z kolei słowa miały być skierowane w kierunku Chilijczyka Alexisa Sancheza."
~ Akurat tutaj ma rację , ale wątpię żeby ktoś wyniósł takie coś z szatni.
0
Ta.
Jak jeszcze ma 3lata kadencje.
0
Nie da się ukryć że Rosell nie jest świetny ale Laporta i tak nie dojdzie do władzy po tym co odwalał za swojej kadencji.
Podsłuchy.
Zadłużanie klubu.
Sprawy polityczne.
Prywatne samoloty, z których częściej korzystał prezes niż piłkarze - 360 tysięcy euro za sezon.
Zegarki i biżuteria dla piłkarzy i pracowników klubu – 420 tysięcy euro.
Kolacje z delegacjami klubów, które przyjeżdżały grać z Barceloną – pół miliona euro rocznie
600 tys. za catering podczas meczów na Camp Nou.
480 tysięcy – za rok pracy firmy ochroniarskiej, powiązanej z rządem Uzbekistanu, mimo że wcześniej klub zerwał współpracę z jedną z uzbeckich drużyn, tłumacząc że logo Unicefu na koszulce i kontakty z krajem rządzonym dyktatorsko nie idą w parze. Dla porównania - Unicefowi Barcelona przekazuje rocznie 600 tysięcy euro.
Pół miliona euro rocznie kosztowały wyjazdy do filii Barcelony na całym świecie.
Podczas niektórych z tych wypraw wydawano więcej niż wynosi roczny budżet odwiedzanych szkółek. 330 tysięcy trzeba było spłacić z kart kredytowych rozdanych pracownikom klubu. Najwięcej, 50 tysięcy, z karty szofera byłego prezesa. A 7 tysięcy euro wyniósł rachunek z jednej z dyskotek Barcelony, w których Laporta i jego ludzie mogli się bawić na koszt klubu.
0
Wpłacają pieniądze na rzecz Unicefu a logo Unicefu dalej jest na koszulkach.