0

Dlatego uciekał :D
A to że z niepełnoletnią uprawiał sex to w ich religii to norma.
Bayern za to że go oblali piwem powiedział że wybuduje meczet w pobliżu stadionu :D

0

Przyganiał kocioł...

0

Widzieliście filmik jak piłkarze Bayernu chcieli oblać piwem Ribery? :D
Tak uciekał że Bolta na setkę by pokonał :D

0

Lizus od razu do Guardioli :D

0

Media piszą o zawodnikach Barcelony = kłamstwo , nie wiarygodne , to Marca,Mundo itd.
Media piszą o Rosellu = łykanie wszystkiego jak leci :D

0

Barca sobie nie może pozwolić na 100+25+37mln. za 3 piłkarzy :)

Ale przydał by się obrońca i napastnik ale obrońcy żadnego nie ma do kupienia a 50 za Luzia to za dużo.

0

Ciekawie będzie.
My kupiliśmy Neymara oni Bale'a

0

Jak na razie większe mamy problemy z przodu niż z tyłu.

0

1-0 dla Chelsea
Torres strzelił.

0

Z ciekawości jacy są dla was najlepsi komentatorzy piłki nożnej w Polsce?

0

Ktoś się orientuje na ile Guardiola ma kontrakt?

0

NC+ to zbawienie.
A jak ktoś nie ma to weeb 18zł miesięcznie i wszystkie mecze Barcy i innych klubów może oglądać.

0

Bayernowi przydał by się stary trener i styl z poprzedniego sezonu.

0

Za dużo osób marudziło.
Pewnie Polską reprezentację komentuje choć nie jestem pewny bo nie oglądam ich.

0

240 - 87 w podaniach i przegrywają.
Skąd my to znamy :D

0

Trener był innych po za tym rok wcześniej wszystko przegrali 3x drugie miejsca Liga/Puchar/LM za rok 3x pierwsze miejsce więc to nie był przypadek.

0

Powinniśmy mieć takiego napadziora jak Torres.
Grający na granicy spalonego wysoki napastnik dla nas by był zbawieniem po bokach Messi i Neymar + Cesc/Xavi/Iniesta i 20+ bramek w lidze murowane :)

0

Courtois'a ma w Atletico który ma 21 lat i jest na wypożyczeniu z Chelsea

0

Cały czas żałuje że Guardiola nie był takim Fergusonem w Barcelonie.

0

Ja też chce żeby wygrała Chelsea.
W ogóle nie kibicuje Pepowi bo chce wprowadzić styl Barcy w Bayernie a jeśli by mu się udało styl Barcy nie był by już tak wyjątkowy.

0

Dzięki :)

0

Kto strzelił dla Chelsea?

0

Wszyscy jeden poziom.
Alexis/Pedro/Tello

0

Kaka może przejdzie do Milanu :)
Fajnie będzie zobaczyć jak znów gra.

0

30.08.2013, godzina 20:45
Bayern Monachium
- :-

Chelsea

0

Nie dadzą im spokoju.

0

-"Widząc, jak słabym jesteś piłkarzem zastanawiam się, jak klub mógł aż tyle za ciebie zapłacić. Nie zdobywasz wystarczającej liczby goli, zatem lepiej skoncentruj się na podawaniu mi piłki - te z kolei słowa miały być skierowane w kierunku Chilijczyka Alexisa Sancheza."
~ Akurat tutaj ma rację , ale wątpię żeby ktoś wyniósł takie coś z szatni.

0

Ta.
Jak jeszcze ma 3lata kadencje.

0

Nie da się ukryć że Rosell nie jest świetny ale Laporta i tak nie dojdzie do władzy po tym co odwalał za swojej kadencji.
Podsłuchy.
Zadłużanie klubu.
Sprawy polityczne.
Prywatne samoloty, z których częściej korzystał prezes niż piłkarze - 360 tysięcy euro za sezon.
Zegarki i biżuteria dla piłkarzy i pracowników klubu – 420 tysięcy euro.
Kolacje z delegacjami klubów, które przyjeżdżały grać z Barceloną – pół miliona euro rocznie
600 tys. za catering podczas meczów na Camp Nou.
480 tysięcy – za rok pracy firmy ochroniarskiej, powiązanej z rządem Uzbekistanu, mimo że wcześniej klub zerwał współpracę z jedną z uzbeckich drużyn, tłumacząc że logo Unicefu na koszulce i kontakty z krajem rządzonym dyktatorsko nie idą w parze. Dla porównania - Unicefowi Barcelona przekazuje rocznie 600 tysięcy euro.
Pół miliona euro rocznie kosztowały wyjazdy do filii Barcelony na całym świecie.
Podczas niektórych z tych wypraw wydawano więcej niż wynosi roczny budżet odwiedzanych szkółek. 330 tysięcy trzeba było spłacić z kart kredytowych rozdanych pracownikom klubu. Najwięcej, 50 tysięcy, z karty szofera byłego prezesa. A 7 tysięcy euro wyniósł rachunek z jednej z dyskotek Barcelony, w których Laporta i jego ludzie mogli się bawić na koszt klubu.

0

Wpłacają pieniądze na rzecz Unicefu a logo Unicefu dalej jest na koszulkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?