Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie się działo :)
0
Cardozo
160 meczy - 105 bramek
Alexis w Barcelonie
40 meczy 15 bramek
w Serie A:
95 meczy 20 bramek
w dotychczasowej karierze:
Meczy 237 bramki 56
Ale i tak wszyscy krytykują przyjście Cardozo którego można by wyciągnąć za 15mln.
0
Brakuje nam jednego.
Alexis i Pedro grają słabo.
0
Mudno podało co jest niezbyt wiarygodne :D
Ale nie zmienia faktu że napastnik potrzebny.
O obrońcy możemy zapomnieć ale jeśli jest jakaś opcja na napastnika to brać.
Cardozo by był nawet ok.
Wysoki , grający centralnie z przodu , strzela w dobrych sytuacjach.
0
W tym problem że wszyscy się skupili na obrońcy i zapomnieli jak grali nasi napastnicy w poprzednim sezonie i to co grają już w tym.
0
Villa to samo drewno co Alexis i Pedro.
Nam potrzeba napadziora który będzie bramko-strzelny grał na granicy spalonego i najlepiej wysoki żeby mógł strzelać z wrzutek.
0
Też potrzeba ale Tata nie chce.
Ale napastnika tak samo potrzebujemy.
0
Napastnika też potrzebujemy.
To że Tata nie chce obrońcy to nie powinien odpuszczać napastnika którego tak samo nam potrzeba.
0
2 życzenia na dziś.
Wygrać mecz.
Ściągnąć dobrego napadziora.
0
Kobieta na stadionie :)
0
Jaki wynik obstawiasz?
4:1
a już jest
1:2 :D
0
Ciekawe w jakiej drużynie by miał niby grać?
0
Z ciekawości.
Czemu pytasz?
0
No dobra ale to 2 różne pozycje.
Po za tym Neymar nie zagrał jeszcze 3 meczy w lidze więc jak 3:0 ?:D
Isco to świetny transfer nie da się ukryć ale bardziej bym poczekał aż dadzą pograć Neymarowi 90min.
0
Polska liga...
Lecą wszystkie możliwe ligi a ty to badziewie oglądasz.
0
Pisze o lidze a nie o poszczególnych zespołach.
Chciałeś zabłysnąć i ci nie wyszło.
0
Masz na C+ mecz Barcy.
Po połączeniu w NC+ da się mieć tylko C+ albo NSport?
0
W BPL jest pompowana taka kasa że szok.
0
Tak bo najbardziej nas interesuje że w przeciwnej drużynie gra świetny piłkarz ale hipokryta.
Zacznijcie doceniać grę własną i przeciwników na boisku a nie po za nim.
0
Barca vs Real
Messi vs Ronaldo
Neymar vs Bale
Iniesta vs Isco
itd.
Gdyby tak rozłożyć zespoły na każdego piłkarza i ich skonfrontować ciekawe kto indywidualnie i drużynowo by wygrał :)
0
Isco świetny piłkarz , dużo da Realowi w tym sezonie.
Ale Benzema to samo drewno co Pedro i Alexis.
0
Potwierdzono że Casillas jutro na ławce.
Ciekawe ile jeszcze wytrzyma.
0
Wreszcie trener zauważył że Alexis gra piach tera jeszcze musi się przekonać co gra Pedro i może jakiś cudem kupią kogoś w okienku zimowym albo chociaż za rok.
0
Valdes ma prawie tyle podań co Alexis :D
13-15
A reszta grająca cały mecz poniżej 50 nie schodziła.
Nawet Pedro miał 22 podania w 25min.
0
Messi trochę za mało.
Alexis nasz super napadzior a jak nie Alexis to w następnym meczu Pedro to samo gra i nasz atak nie istnieje.
0
Tata obrońcy nie chciał ale mógł przynajmniej pomyśleć o napastniku.
0
Bo to by była zapchaj dziura za 23mln. a nie defensor światowej klasy.
I jeśli mieli byśmy wydać za takiego piłkarza 23mln. bym poważnie pomyślał o wyłożeniu 50mln. za Luiza.
0
Puści za 50mln :D
0
Bo jak zobaczyli co grają Pedro i Alexis to się załamali.
0
Zapewnione.