0

Będzie się działo :)

0

Cardozo
160 meczy - 105 bramek
Alexis w Barcelonie
40 meczy 15 bramek
w Serie A:
95 meczy 20 bramek
w dotychczasowej karierze:
Meczy 237 bramki 56

Ale i tak wszyscy krytykują przyjście Cardozo którego można by wyciągnąć za 15mln.

0

Brakuje nam jednego.
Alexis i Pedro grają słabo.

0

Mudno podało co jest niezbyt wiarygodne :D
Ale nie zmienia faktu że napastnik potrzebny.
O obrońcy możemy zapomnieć ale jeśli jest jakaś opcja na napastnika to brać.
Cardozo by był nawet ok.
Wysoki , grający centralnie z przodu , strzela w dobrych sytuacjach.

0

W tym problem że wszyscy się skupili na obrońcy i zapomnieli jak grali nasi napastnicy w poprzednim sezonie i to co grają już w tym.

0

Villa to samo drewno co Alexis i Pedro.
Nam potrzeba napadziora który będzie bramko-strzelny grał na granicy spalonego i najlepiej wysoki żeby mógł strzelać z wrzutek.

0

Też potrzeba ale Tata nie chce.
Ale napastnika tak samo potrzebujemy.

0

Napastnika też potrzebujemy.
To że Tata nie chce obrońcy to nie powinien odpuszczać napastnika którego tak samo nam potrzeba.

0

2 życzenia na dziś.
Wygrać mecz.
Ściągnąć dobrego napadziora.

0

Kobieta na stadionie :)

0

Jaki wynik obstawiasz?
4:1
a już jest
1:2 :D

0

Ciekawe w jakiej drużynie by miał niby grać?

0

Z ciekawości.
Czemu pytasz?

0

No dobra ale to 2 różne pozycje.
Po za tym Neymar nie zagrał jeszcze 3 meczy w lidze więc jak 3:0 ?:D
Isco to świetny transfer nie da się ukryć ale bardziej bym poczekał aż dadzą pograć Neymarowi 90min.

0

Polska liga...
Lecą wszystkie możliwe ligi a ty to badziewie oglądasz.

0

Pisze o lidze a nie o poszczególnych zespołach.
Chciałeś zabłysnąć i ci nie wyszło.

0

Masz na C+ mecz Barcy.
Po połączeniu w NC+ da się mieć tylko C+ albo NSport?

0

W BPL jest pompowana taka kasa że szok.

0

Tak bo najbardziej nas interesuje że w przeciwnej drużynie gra świetny piłkarz ale hipokryta.
Zacznijcie doceniać grę własną i przeciwników na boisku a nie po za nim.

0

Barca vs Real
Messi vs Ronaldo
Neymar vs Bale
Iniesta vs Isco
itd.
Gdyby tak rozłożyć zespoły na każdego piłkarza i ich skonfrontować ciekawe kto indywidualnie i drużynowo by wygrał :)

0

Isco świetny piłkarz , dużo da Realowi w tym sezonie.
Ale Benzema to samo drewno co Pedro i Alexis.

0

Potwierdzono że Casillas jutro na ławce.
Ciekawe ile jeszcze wytrzyma.

0

Wreszcie trener zauważył że Alexis gra piach tera jeszcze musi się przekonać co gra Pedro i może jakiś cudem kupią kogoś w okienku zimowym albo chociaż za rok.

0

Valdes ma prawie tyle podań co Alexis :D
13-15
A reszta grająca cały mecz poniżej 50 nie schodziła.
Nawet Pedro miał 22 podania w 25min.

0

Messi trochę za mało.
Alexis nasz super napadzior a jak nie Alexis to w następnym meczu Pedro to samo gra i nasz atak nie istnieje.

0

Tata obrońcy nie chciał ale mógł przynajmniej pomyśleć o napastniku.

0

Bo to by była zapchaj dziura za 23mln. a nie defensor światowej klasy.
I jeśli mieli byśmy wydać za takiego piłkarza 23mln. bym poważnie pomyślał o wyłożeniu 50mln. za Luiza.

0

Puści za 50mln :D

0

Bo jak zobaczyli co grają Pedro i Alexis to się załamali.

0

Zapewnione.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?