Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sory nie pomyślałem :(
0
:D
A my Neymara , mamy Alexisa i Pedro :)
0
Nie wiem bo dopiero się zaczęła liga.
Myślisz że my coś osiągniemy poza Hiszpanią jak Messi/Neymar albo któryś ze środkowych obrońców dostanie kontuzji?
0
Cu ci marudzą na Real :
In - Out
Ilara za 38mln. - Higuain 37mln. 37/38mln zwrócone.
Isco za 27mln. - Albiol 12mln. , Callejon 10mln. 22/27mln. zwrócone.
Bale za 100mln. - Ozil 50mln. + Fabio Coentrao który ma odejść za 15mln. funtów. około 70/100mln. zwrócone.
Daniel Carvajal 6,5mln.- Real zarobił na transferze Alvaro Negredo 4,4mln.
4,4/6,5mln zwrócone.
+ do tego wszystkie gadżety koszulki , reklamy , prowizja od reklam zawodnika itd.
Jak wymieniać gorszych piłkarzy na lepszych i jeszcze zarobić.
0
A przyznali już numer nowemu obrońcy i napastnikowi?
0
Jeszcze Illara doszedł i Daniel Carvajal
0
Nawet za najlepszych lat robiliśmy transfery ale co tam.
0
A zauważyłeś że Barca nie bierze udziały w tym okienku transferowym?
A trudno jest pisać o tym jak rywale się uzbrajają.
0
Ale macie pewność że poinformowali trenera że możemy kupować?
0
Sorry poszedłem się przespać , kogo kupiliśmy?
0
Idź zobacz czy się światło w lodówce świeci.
Podoba ci się to co trener robi na rynku transferowym w tym roku?
0
Bez Messiego też nie.
Ale Valdes nam dupe uratował już 3 mecz z rzędu więc trudno go nie doceniać.
0
Ta o 13godzinie czego oczekiwałeś?
0
Jestem ciekawy czy Tata jakoś obserwuje rynek transferowy czy totalnie ma wyjeb...
0
ESPN , FOX , Marca , As , Mudno , Sport , GW , Przegląd Sportowy , goal.com , meczyki.pl - donosi że Barca dała doopy w tym okienku transferowym!!!
0
Czołówka aktualnego rankingu lig europejskich UEFA:
1. Hiszpania
2. Anglia
3. Niemcy
...
21. Chorwacja
22. Polska
23. Szkocja
0
Za późno już LFC kupili go za 23mln.
0
To jest straszne co Barca robi!!!
Czy oni już na urlop sobie pojechali że nie widzą co się dzieje.
Hulk'a napastnika na pozycje Pedro/Alexisa można kupić za 10mln.
Gracz który do Zenitu poszedł za około 50mln. jest do wyciągnięcia za 10-15mln. do tego to piłkarz Brazylii która ma u siebie mistrzostwa świata i olimpiadę więc zyski z marketingu też by sporo zwróciły.
0
Pedro i Alexis od poprzedniego sezonu są tragiczni.
A za każdego dali by po 30mln. bo to zawodnicy Barcy.
Pedro albo Alexis Out i Hulk by ich zastąpił a to akurat jego pozycja.
Neymar lewa Messi środek Hulk prawa.
Znajdź mi lepszy atak.
0
10mln. za Hulka a dali za niego około 50mln.
Hulk który gra w podstawie Brazylii to dobry strzał marketingowy i piłkarski.
Barca mogła by się postarać dać nawet te 15mln. i jeszcze bardziej się otworzyć na Brazylię :)
0
Niestety Barca robi tyle transferów że nie ma o czym gadać.
0
Bale,Isco,Modric,DiMaria,Ilara,Xabi Alonso i jeszcze Ozil?
Jak oni mają się tam pomieścić?
U nas jest Bracia 6 i 8 + Cesc i Busi/Song i tak marudzimy że Song nie ma kiedy grać.
0
"Zastrzyk gotówki po sprzedaniu Garetha Bale'a chcą jeszcze spożytkować sprowadzając Hulka z Zenitu St. Petersburg. Cena ma oscylować w okolicach dziesięciu milionów euro."
Barca kurw. do roboty!
Tyle promocji na rynku było i nadal jest i nic nie robimy.
0
In - Out
Ilara za 38mln. - Higuain 37mln. 37/38mln zwrócone.
Isco za 27mln. - Albiol 12mln. , Callejon 10mln. 22/27mln. zwrócone.
Bale za 100mln. - Ozil 50mln. + Fabio Coentrao który ma odejść za 15mln. funtów. około 70/100mln. zwrócone.
Daniel Carvajal 6,5mln.- Real zarobił na transferze Alvaro Negredo 4,4mln.
4,4/6,5mln zwrócone.
+ do tego wszystkie gadżety koszulki , reklamy , prowizja od reklam zawodnika itd.
Jak wymieniać gorszych piłkarzy na lepszych i jeszcze zarobić.
0
Jak widzę ich transfery to nie jest mi do śmiechu nie dość że kupują klasowych piłkarzy to jeszcze prawie wszystko im się to zwraca ze sprzedanych piłkarzy.
Można powiedzieć że wymieniają gorszych na lepszych prawie za darmo.
0
Pewnie gdyby to była godzina 18 to by było 60-70tyś. ludzi a tak wszyscy w pracy/szkole o 13godzinie.
0
W ogóle zadania na boisku miedzy Ozilem a Iniesta są inne.
Po za tym Barca rozkłada swoje bramki na cały zespół bo ma taki styl gry.
Wszystkie plebiscyty gdzie Iniesta był w top3 mówią wszystko , a do niego nigdy nie było wątpliwości że powinien tam się znaleźć :)
Możesz już wrócić na wyblakłą stronkę.
0
Statystki nie grają :)
0
Ile kosztuje organizatora czy Barcelonę pobyt na wyjeździe?
Po za tym w kraju czy za granicą na tym wyjeździe?
0
I to by był sposób robić jak Real sprzedawać tych w słabszej formie i kupować dobrych zawodników.