0

Tragedia.
Za mało ruchu = za dużo przewidywalności.

0

Ale to nie była Chelsea czy Bayern tylko Atletico.
Drużyna o klasę niżej (LE) w której sobie dobrze radzi.

0

Jeśli nie będzie 3wykluczeń piłkarzy Atletico to będzie parodia i będzie dalej tak robienie.

0

Straszne są te mecze z drużynami z Madrytu.
Nie porównywalne do meczów z ligi Angielskiej tych lepszych drużyn.

0

Messi co to było?
Biegaj! :D

0

Czemu?!
Czemu zawszę Hiszpańskie drużyny psują mecz a później płaczą że ujowa liga?

0

Zawieszenia będą.
Ale pech :D

0

O jezu.

0

Messi śrubuje rekord :)

0

Karny :D
Alexis by już leżał po dotknięciu piłki :D

0

Neymar do Nike niech się zgłosi :D
Bo jeździ na butach.

0

Zawieszenia będą jak nic.
Bo nie wierzę żeby federacja nic nie zrobiła.

0

Ten tam się turla :D

0

Napadzior jest potrzebny.
Bo Alexis i Pedro mogli by grać w RSSS albo w Rayo jeśli by dali radę się dostać do jedenastki.

0

Idiota i tyle.
Zawieszenie powinno być.

0

Brawo.

0

Alves leży.

0

Ale przynajmniej wiemy że to buty a nie jak Alexis.

0

11mln. rocznej pensji biegło.

0

Bracia 8 i 6 już razem.

0

Jak Iniesta wszedł to chyba ich słyszałem.
Ale oni do teatru przyszli :D

0

Buty za X tyśiecy a gorsze niż zwykłe korki za 150zł :D

0

Co by ci tu Song dał?

0

Alexisa i Pedro sprzedać i kupić prawdziwego napadziora.

0

Nareszcie była Barca.

0

Zaczynamy od nowa.
Alexis piękną ocenę dostanie za ten występ.

0

Barca jest zbyt przewidywalna.
Za mało ruchu.

0

Neymar zapierdziela jak dziki Rex.

0

Neymar się do obrony cofa...

0

Messi w klatce.
Neymar dużo strat.
Alexisa nie ma a jak dostaję piłkę to ją od razu traci wywracając się.
Tak wygląda nasz atak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?