Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tragedia.
Za mało ruchu = za dużo przewidywalności.
0
Ale to nie była Chelsea czy Bayern tylko Atletico.
Drużyna o klasę niżej (LE) w której sobie dobrze radzi.
0
Jeśli nie będzie 3wykluczeń piłkarzy Atletico to będzie parodia i będzie dalej tak robienie.
0
Straszne są te mecze z drużynami z Madrytu.
Nie porównywalne do meczów z ligi Angielskiej tych lepszych drużyn.
0
Messi co to było?
Biegaj! :D
0
Czemu?!
Czemu zawszę Hiszpańskie drużyny psują mecz a później płaczą że ujowa liga?
0
Zawieszenia będą.
Ale pech :D
0
O jezu.
0
Messi śrubuje rekord :)
0
Karny :D
Alexis by już leżał po dotknięciu piłki :D
0
Neymar do Nike niech się zgłosi :D
Bo jeździ na butach.
0
Zawieszenia będą jak nic.
Bo nie wierzę żeby federacja nic nie zrobiła.
0
Ten tam się turla :D
0
Napadzior jest potrzebny.
Bo Alexis i Pedro mogli by grać w RSSS albo w Rayo jeśli by dali radę się dostać do jedenastki.
0
Idiota i tyle.
Zawieszenie powinno być.
0
Brawo.
0
Alves leży.
0
Ale przynajmniej wiemy że to buty a nie jak Alexis.
0
11mln. rocznej pensji biegło.
0
Bracia 8 i 6 już razem.
0
Jak Iniesta wszedł to chyba ich słyszałem.
Ale oni do teatru przyszli :D
0
Buty za X tyśiecy a gorsze niż zwykłe korki za 150zł :D
0
Co by ci tu Song dał?
0
Alexisa i Pedro sprzedać i kupić prawdziwego napadziora.
0
Nareszcie była Barca.
0
Zaczynamy od nowa.
Alexis piękną ocenę dostanie za ten występ.
0
Barca jest zbyt przewidywalna.
Za mało ruchu.
0
Neymar zapierdziela jak dziki Rex.
0
Neymar się do obrony cofa...
0
Messi w klatce.
Neymar dużo strat.
Alexisa nie ma a jak dostaję piłkę to ją od razu traci wywracając się.
Tak wygląda nasz atak.