Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wbije 5 bramek w 45min. Lechii i już bliżej do celu :)
0
Powodzenia :D Kase może i ma ale problem w tym że zawodnik jeszcze musi się zgodzić na transfer.
0
Fajnie bo siódemek jest pełno.
A 11 to taki unikalny nr. Neymara jak Messiego 10 a Cristiano 7
0
Bycie socio porównał bym do obywatelstwa w danym kraju.
Musisz przebywać 5lat w danym kraju.
Znać odpowiednio język.
Znać historię i wydarzenia w kraju.
Nie może być tak że zwykła osoba z Barbadosu,Polski,Kanady czy Australii zamówi sobie kartę za parę euro i uważa się za takiego samego kibica jak osoba która uczestniczy na co dzień w życiu klubu.
0
Oczywiste jest że fan zza granicy nie jest w tym szeregu co kibic na miejscu.
Zrozumcie że w Hiszpanii piłka nożna jest jak religia , przynależenie do danego klubu decyduje to gdzie twoja rodzina jest przynależna.
Hiszpania jest podzielona na Katalończyków,Basków itd. którzy walczą o prymat w Hiszpanii.
I gdzie byście nie spojrzeli to wszędzie dla klubu będzie najważniejszy kibic który przychodzi na stadion kibicować czy to Borussia,Bayern,Milan,MU,Arsenal,Real, itd.
Bo kluby to coś więcej niż zwykłe zespoły , kluby kształtują ludzi na lata i łączą swoich miejscowych kibiców.
0
To już by był szczyt kretynizmu odchodzić jak wiadomo że dostanie dużo więcej szans na grę po odejściu Thiago.
0
+podatek
0
Isco też przeszedł za 27mln.
Po za tym Barca nie chciała puścić Thiago za taką kwotę ale nie miała już nic do powiedzenia bo 18mln. miał odstępnego.
Bayern przyszedł wyłożył 18+podatek na Thiago i gracz musiał podjąć decyzje czy się zgadza.
0
Jasne że robi wrażenie ale doszedł Neymar , gdyby Thiago Silva doszedł to myślę że byli byśmy na równo.
0
Zrozumcie że go nie sprzedawali tylko zawodnik sam odszedł.
0
Thiago w Bayernie więcej nie pogra jedynie więcej zarobi ale jak zostanie w Barcelonie to przez najbliższe 3 lata będzie grał 50/50 z Xavim a za 3 lata będzie podstawowym zawodnikiem Top 3-10 na świecie i będzie zarabiał około 10mln. przez 5-7lat i tera ta różnica tego co zarabia i tego co dostanie w Bayernie będzie znikoma.
0
Lepszego nie znajdziemy.
0
Thiago w Bayernie więcej nie pogra jedynie więcej zarobi ale jak zostanie w Barcelonie to przez najbliższe 3 lata będzie grał 50/50 z Xavim a za 3 lata będzie podstawowym zawodnikiem Top 3-10 na świecie i będzie zarabiał około 10mln. przez 5-7lat i tera ta różnica tego co zarabia i tego co dostanie w Bayernie będzie znikoma.
0
Ciekawe jak zagra ten co miał 11mln. zarabiać ;)
0
W ciągu roku z najbardziej opanowanego trenera który nigdy na nic nie marudził zmienił się w trenera który przychodzi do nowego klubu i w pierwsze 2 tygodnie marudzi na swój były klub.
0
Wybieranie mniejszego zła.
0
Thiago w Bayernie więcej nie pogra jedynie więcej zarobi ale jak zostanie w Barcelonie to przez najbliższe 3 lata będzie grał 50/50 z Xavim a za 3 lata będzie podstawowym zawodnikiem Top 3-10 na świecie i będzie zarabiał około 10mln. przez 5-7lat i tera ta różnica tego co zarabia i tego co dostanie w Bayernie będzie znikoma.
0
"Jako culé, Guardiola powinien przekonać Thiago, że najlepszym miejscem jest dla niego Barça, bez względu na to, jak bardzo chce go w Bayernie"
- święte słowa.
To jest były prezydent , a nie jak Laporta potrafi tylko atakować zarząd przy każdej lepszej okazji.
0
przestań czytać*
0
Co ma zarząd do gry drużyny?
Eto został wymieniony przez twojego kochanego Laporte więc przestań pisać komentarze na tym samym poziomie co twój i zacznij wszystko sprawdzać albo po prostu spytaj się w komentarzu.
0
Thiago w Bayernie więcej nie pogra jedynie więcej zarobi ale jak zostanie w Barcelonie to przez najbliższe 3 lata będzie grał 50/50 z Xavim a za 3 lata będzie podstawowym zawodnikiem Top 3-10 na świecie i będzie zarabiał około 10mln. przez 5-7lat i tera ta różnica tego co zarabia i tego co dostanie w Bayernie będzie znikoma.
0
W Barcelonie jak był to było nie do pomyślenia że Guardiola będzie prał brudy na konferencjach niezależnie czy chodziło o sędziów inne kluby w tym real czy trenerów/zawodników w tym Mou przy którym trzeba było mieć arcymistrzowskie opanowanie.
Dlatego to był ostatni trener po którym można było się tego spodziewać.
0
Nie musimy nikogo oddawać , zawodnik sam zdecyduje czy chce odejść.
0
Nie jest tak do końca bo piłkarz musi się zgodzić na daną kwotę odstępnego bo tak by wpisywali po 100mln dla tych młodych obiecujących piłkarzy i piłkarz miał by gówno do powiedzenia gdyby klub blokował jego transfer mimo tego że piłkarz nie był by zadowolony.
Po za tym kwota odstępnego jest taka niska przez to że Thiago rozegrał za mało spotkań w poprzednim sezonie z powodu kontuzji.
To czy Thiago odejdzie to już jego decyzja to nie jest tak że przychodzi Bayern,MU wykłada 18mln. i już jest ich bo gracz musi się zgodzić na przejście.
W Bayernie więcej nie pogra jedynie więcej zarobi ale jak zostanie w Barcelonie to przez najbliższe 3 lata będzie grał 50/50 z Xavim a za 3 lata będzie podstawowym zawodnikiem Top 3-10 na świecie i będzie zarabiał około 10mln. przez 5-7lat i tera ta różnica tego co zarabia i tego co dostanie w Bayernie będzie znikoma.
0
Najlepszy komentarz na temat tego co się dzieje przez ostatnie 24h
Był Wielkim piłkarzem i Wielkim trenerem , jest żywą legendą Barcelony nikt tego nie może podważyć.
Ale aktualnie jest trenerem Bayernu i wypowiadanie się na temat zarządu byłego klubu po roku bez słowa nie ma większego sensu.
Najgorsze co może być to wylewanie żali na konferencji na swój były klub.
To osoby dorosłe które powinny albo sobie to wytłumaczyć albo siedzieć cicho.
0
Jak w takim wielkim klubie z tyloma wielkimi osobami jest do wyboru 2 złych prezesów ... To jak wybieranie mniejszego zła.
Laporta jak już ma coś do powiedzenia to tylko na zarząd i jego poczynania.
Nie rozumiem po co Guardiola po zostaniu trenerem Bayernu nagle wytyka jakieś błędy Rosselowi.
Czemu to miało służyć?!
Przypomniało mi to Mou który marudził na niektórych piłkarzy Realu (Casillasa,CR7,Pepe i innych) już po odejściu.
Odchodzisz w chwale OK ale po co naglę srać w swoim byłym gnieździe.
0
Ja nie widzę powodu żeby Guardiola miał wypowiadać te słowa?
Był jak bóg dla wszystkich kibiców Barcelony a tera naglę miesza po przejściu do Bayernu.
Nie rozumiem czemu miało to służyć?!
0
I dobrze bo przyjdzie taki ktoś z ulicy i Barcelona nie będzie miała dla niego większej wartości jak tylko praca.
0
Powiedzmy sobie raz na zawszę to nie zarząd wymusił reklamy na koszulkach tylko było głosowanie wśród socios gdzie duża przewagą byli na TAK bo zrozumieli realia dzisiejszej piłki nożnej.
Polityka anty Cruyffowa i Laportowa - Cruyff wygaduje takie rzeczy ostatnio że głowa boli a trudno być nie anty Laporta jak zachowuję się jak polityk i wszystko krytykuję i czeka tylko na jakiś błąd żeby użyć to przeciwko zarządowi.
0
Laporta zawsze jest za tymi co nie są za Rosselem.
Nie lubię go bo za bardzo przypomina mi polityków.