Gudony
Dołączył/a: lipiec 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czego ty oczekiwałeś jak od ekstraklasy do B-klasy co tydzień jest tak samo...
To że jest Super-Mecz to nie można oczekiwać że się naglę coś zmieni.
0
Alexis drewno gra.
Obrona też te podania z tyłu ...
0
Mam nadzieje że kibole Lechii nie zepsują w jakiś sposób widowiska.
0
Dobra taktyka na ostatnie minuty puścić Neymara do obrony i będziemy grali na pustą bramkę :)
0
Obstawiamy który piłkarz lechii wyrwie koszulkę Messiego i Neymara?
0
Zadebiutują w meczu z byłym klubem Neymara - Santosem na wypełnionym do ostatniego miejsca CN :)
0
Bo ogórki płakały że bilety za drogie na mecz ich drużyny bo myśleli że to ich drużyna jest tu najważniejsza.
0
Bo gra Barca.
Gra Barca poza Hiszpanią = Super Mecz
0
Fajne mają te koszulki Polo :)
0
Szóstka
0
Powinno być -10 komentarzy = komentarz ukryty
2 komentarze -10 = ban na parę dni.
0
Po meczu możliwe że podarte albo chociaż by rozciągnięte.
0
Koszulka Messiego osiągnęła by taką cenę na allegro co nie jeden piłkarz Lechii w 1/2 roku zarabia.
Wiec tylko sprawdzać allegro.
0
Da ci ponosić koszulkę? :D
0
Koszulki Messiego i Neymara na aukcje charytatywną i było by po sprawie.
0
Z Messim zadebiutuje grając z Santosem na wypełnionym CN :)
0
Nie powiesz mi że nie obchodzi cię skład na przyszły sezon naszego największego rywala do ligi i pucharu króla.
0
Zadebiutują razem w meczu z Santosem na wypełnionym CN :)
0
Tak na prawdę są fankami Neymara a nie Barcelony ale ponieważ gra w Barcelonie to też kibicują klubowi.
Tak samo jest z Messim i CR są kibice którzy tylko oglądają Barce dla Messiego i Real dla CR.
Kibice Santosu mogą tera kibicować Barcelonie z powodu tego że gra tu Neymar ale nie wydaje mi się że jest to złe.
0
Neymar przyszedł więc fanek sporo przybędzie.
Ale pytanie czy to źle?
To co prawdziwymi kibicami będą tylko ci co kibicowali Barcelonie przed 2006?
0
Tera się tak zastanowiłem.
Jak tłumacz mówił słabo po Polsku,Hiszpańsku i Angielsku to skąd on jest?
0
Według mnie koszulka powinna być przekazana na cele charytatywne.
Na dom dziecka , szpital albo jakiś sprzęt dla tych małych klubików na wsiach gdzie nie ma sprzętu.
0
Tera sobie pomyślcie jak się rzucą piłkarze lechii na Messiego i Neymara po koszulkę aż wstyd będzie a to patrzeć.
0
google translator - mogli używać lepszy efekt by był :)
0
Jeszcze się mecz nie rozpoczął a już wstyd.
0
Ktoś po Hiszpańsku mówi lepiej niż tłumacz - HAHAHAHA
0
Ciekawe co napiszą w Hiszpanii o tej konferencji ;)
0
Tez go lubię ale jako zawodnik nie prezentował jak na razie poziomu na który czekają wszyscy kibice Barcelony.
0
Wydrukuj na A5 I A4 w czym problem mieć w na wszelki wypadek A4?
0
Dobrze by było żeby go do bielizny jeszcze nie rozebrali.