0

A czego ty oczekiwałeś jak od ekstraklasy do B-klasy co tydzień jest tak samo...
To że jest Super-Mecz to nie można oczekiwać że się naglę coś zmieni.

0

Alexis drewno gra.
Obrona też te podania z tyłu ...

0

Mam nadzieje że kibole Lechii nie zepsują w jakiś sposób widowiska.

0

Dobra taktyka na ostatnie minuty puścić Neymara do obrony i będziemy grali na pustą bramkę :)

0

Obstawiamy który piłkarz lechii wyrwie koszulkę Messiego i Neymara?

0

Zadebiutują w meczu z byłym klubem Neymara - Santosem na wypełnionym do ostatniego miejsca CN :)

0

Bo ogórki płakały że bilety za drogie na mecz ich drużyny bo myśleli że to ich drużyna jest tu najważniejsza.

0

Bo gra Barca.
Gra Barca poza Hiszpanią = Super Mecz

0

Fajne mają te koszulki Polo :)

0

Szóstka

0

Powinno być -10 komentarzy = komentarz ukryty
2 komentarze -10 = ban na parę dni.

0

Po meczu możliwe że podarte albo chociaż by rozciągnięte.

0

Koszulka Messiego osiągnęła by taką cenę na allegro co nie jeden piłkarz Lechii w 1/2 roku zarabia.
Wiec tylko sprawdzać allegro.

0

Da ci ponosić koszulkę? :D

0

Koszulki Messiego i Neymara na aukcje charytatywną i było by po sprawie.

0

Z Messim zadebiutuje grając z Santosem na wypełnionym CN :)

0

Nie powiesz mi że nie obchodzi cię skład na przyszły sezon naszego największego rywala do ligi i pucharu króla.

0

Zadebiutują razem w meczu z Santosem na wypełnionym CN :)

0

Tak na prawdę są fankami Neymara a nie Barcelony ale ponieważ gra w Barcelonie to też kibicują klubowi.
Tak samo jest z Messim i CR są kibice którzy tylko oglądają Barce dla Messiego i Real dla CR.
Kibice Santosu mogą tera kibicować Barcelonie z powodu tego że gra tu Neymar ale nie wydaje mi się że jest to złe.

0

Neymar przyszedł więc fanek sporo przybędzie.
Ale pytanie czy to źle?
To co prawdziwymi kibicami będą tylko ci co kibicowali Barcelonie przed 2006?

0

Tera się tak zastanowiłem.
Jak tłumacz mówił słabo po Polsku,Hiszpańsku i Angielsku to skąd on jest?

0

Według mnie koszulka powinna być przekazana na cele charytatywne.
Na dom dziecka , szpital albo jakiś sprzęt dla tych małych klubików na wsiach gdzie nie ma sprzętu.

0

Tera sobie pomyślcie jak się rzucą piłkarze lechii na Messiego i Neymara po koszulkę aż wstyd będzie a to patrzeć.

0

google translator - mogli używać lepszy efekt by był :)

0

Jeszcze się mecz nie rozpoczął a już wstyd.

0

Ktoś po Hiszpańsku mówi lepiej niż tłumacz - HAHAHAHA

0

Ciekawe co napiszą w Hiszpanii o tej konferencji ;)

0

Tez go lubię ale jako zawodnik nie prezentował jak na razie poziomu na który czekają wszyscy kibice Barcelony.

0

Wydrukuj na A5 I A4 w czym problem mieć w na wszelki wypadek A4?

0

Dobrze by było żeby go do bielizny jeszcze nie rozebrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?