Mam pytanie. Przykładowo chcę Samsunga S8 i jaka jest optymalna oferta na rynku. Np. biorę abonament w play/plus/t-mobile/orange + telefon czy np. kupuje telefon za gotówkę lub na raty + numer na karte w jakimś nju mobile czy tam innym virgin itp ?
Ciekawostka: Gdyby Subasić przy straconych bramkach zrobiłby tzw próbę interwencji poprzez rzucenie się w swoją prawą to prawdopodobnie kończyłby mecz z czystym kontem ;)
Przez wakacje zmieniłem lokum i nie mam internetu(mam tylko w telefonie), a potrzebny mi w laptopie. Ogarniacie temat? Problem w tym że potrzebny mi na około 3 miesiące. Orientujecie się gdzie można załatwić takie coś, to co ogranąłem to umowy na conajmniej 2 lata, a takie coś mnie nie intetesuje.
0
Potrzebuję jakiś kozacki projekt koszulki piłkarskiej, macie coś?
1
Siema, korzystał ktoś z Was z serwisów, które piszą prace licencjackie/inżynierskie ?
0
Gdzie mogę obejrzeć serial "Ślepnąc od świateł"?
3
Ale żyłem w błędzie. Myślałem, że Apollo Creed i Lando Carlisian to ten sam aktor.
2
Jak słyszę komentarz w meczu LFC - PSG to czuję sie jakbym oglądał mecz Mołdawia - Węgry w eliminacjach do jakiegoś EURO....
6
Ale drętwy komentarz na tym Polsacie...
1
Osobom którzy nie cierpią Newschoolu, polecam nowy album zespołu Pięć Dwa - Czyste Szumienie
2
Falubazy na spadek :D
0
Nowy? Właśnie wyszedł 4 sezon. Jeden z moich ulubionych
0
LG G6 czy Honor 10?
0
około 1500zł
0
Jeśli masz jakąś propozycje za podobną cenę to chętnie wysłucham :)
0
Poleca ktoś LG G6?
0
Polecacie jakiś telefon za około 1500zł?
0
Ale ogarniasz jaki operator ma najlepszą ofertę?
0
Mam pytanie. Przykładowo chcę Samsunga S8 i jaka jest optymalna oferta na rynku. Np. biorę abonament w play/plus/t-mobile/orange + telefon czy np. kupuje telefon za gotówkę lub na raty + numer na karte w jakimś nju mobile czy tam innym virgin itp ?
0
Zwiastun Aquamana:
Zwiastun Shazama:
Może w końcu DC się trochę poprawi bo daleko im do Marvela, chociaż bardziej sympatyzuje z bohaterami DC
1
Tu masz odpowiedź na tego newsa:
https://x.com/mszkolnikowski/status/1018426114841219072
2
Ciekawostka: Gdyby Subasić przy straconych bramkach zrobiłby tzw próbę interwencji poprzez rzucenie się w swoją prawą to prawdopodobnie kończyłby mecz z czystym kontem ;)
0
Jazdaaaaa z nimi!!!!
1
Wolny z dupy i ta bramka....
7
Tą od Klinki to bym nawet, nawet ;)
0
Mówili c####e zakończenie, chyba zmieniacie zdanie ;)
0
jaki miałeś problem, co zrobiłeś?
1
Wyskakuje mi błąd. The game malfunctioned. This can happen on start.... dalej przytaczać czy wiesz o co chodzi?
0
Ma tu ktoś FM18, niekoniecznie orginał ;) i miał problem z uruchomieniem gry?
0
Jak udostępnie z telefonu to nie wyrobie na pakiecie ;)
0
Przez wakacje zmieniłem lokum i nie mam internetu(mam tylko w telefonie), a potrzebny mi w laptopie. Ogarniacie temat? Problem w tym że potrzebny mi na około 3 miesiące. Orientujecie się gdzie można załatwić takie coś, to co ogranąłem to umowy na conajmniej 2 lata, a takie coś mnie nie intetesuje.
0
No chyba nie... ,
Remis szwecja, porażka niemiec
Zwyciestwo szwecja, remis niemcy
0
~ Hans(Pięć Dwa)