0

To co Ramos dzisiaj czerwo?

0

Ciekawe co na to Szanowna Redakcja/Moderacja? Ja za podobny wpis dostałem bana tygodniowego XD Oczywiście Tobie tego nie życzę.

2

Wiadomo kto komentuje dzisiaj mecz? Oby to był Jacek Laskowski, bo kosmiczny duet Iwański - Ulatowski może zepsuć to spotkanie...

0

Może przesadziłem z tymi 3 zawodnikami, ale gdyby ograniczyć się do zawodników którzy walczą w Europie o najwyższe cele tj. LM, LE i Ligi TOP6 to chyba można wymienić tylko tych Panów: Glik, Lewy, Piszczek, Szczęsny, Milik i Zieliński. 6 zawodników niby więcej niż w poprzednich latach ale chciało by się, żeby było więcej tych zawodników w topowych zespołach.
edit. jest jeszcze Krychowiak, ale on akurat teraz nic nie gra...

1

Przecież nie napisał, że jako JEDYNY Polak. Nawet jeśli wymienić Glika, Lewego czy Szczęsnego to i tak mało.

0

Angulo przekot ;)

25

hahahaha

0

Jeśli Neymar odejdzie i w głowie ma tylko $$$, nie będę za nim płakał, najwyraźniej nie jest wart naszej ukochanej Barcy. Przypominam, że wygraliśmy z najlepszym Realem ostatnich lat właśnie bez Brazylijczyka.

6

Nauczy, nie nauczy, a Real zgarnie po raz kolejny niezłą sumkę z transferu :(

4

Nie, system wykonywania karnych wygląda następująco AB BA AB BA AB

2

Jak ktoś lubi karne to zapraszam na canal+ sport
WBA - Leicester

31

Chyba "Ciamajdan" :D

6

TVP i Eleven, a mecze Barcy tylko w TVP

44

OFICJALNIE: Sergio Roberto nowym transferem na pozycje pomocnika.

0

Tu nie ma co się śmiać.

0

Co roku to samo.... ja pier.... 3-0 Lech w dupe....

0

Ktoś chętny do zabawy w Ustaw Ligę na weszlo.com?
http://ustawlige.com/user/index
KOD: 278121492
Zapraszam ;)

3

Jak co wtorek. Krzysiu Stanowski o polityce transferowej Barcy i Realu. Według mnie idealnie to napisał ;)
http://weszlo.com/2017/07/11/wtorek-krzysztof-stanowski-26/

3

0

Powiem jak to u mnie wyglądało: trening, trening i jeszcze raz trening. Do tego nie jem praktycznie słodyczy, mięso smażone zamieniłem na gotowane, ziemniaki na kasze gryczaną i więcej owoców i to chyba tyle

0

Gdzie to niby jest?, ja się na takie coś na szczęście nie natknąłem

0

Deco i Bosingwa grali w "stolicy" Anglii, w Chelsea.

Sprecyzuj o jakie stolice Ci chodzi ;)

1

Jak byłem mały to pamiętam jeszcze to:

1

Tomaszewski mówi wprost, że tam siedzą frajerzy :D

1

Breaking Bad a potem Better call Saul

0

Patrząc na to to pewnie najlepszym sędzią był Vicande Garido
http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/06/26/14984684891945.jpg

0

Ja tam wolę bardziej Robaki od MyWasWyNas

0

Znacie jakąś fajną stronę z projektami stroi piłkarskich zrobionych przez fanów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?