Może przesadziłem z tymi 3 zawodnikami, ale gdyby ograniczyć się do zawodników którzy walczą w Europie o najwyższe cele tj. LM, LE i Ligi TOP6 to chyba można wymienić tylko tych Panów: Glik, Lewy, Piszczek, Szczęsny, Milik i Zieliński. 6 zawodników niby więcej niż w poprzednich latach ale chciało by się, żeby było więcej tych zawodników w topowych zespołach. edit. jest jeszcze Krychowiak, ale on akurat teraz nic nie gra...
Jeśli Neymar odejdzie i w głowie ma tylko $$$, nie będę za nim płakał, najwyraźniej nie jest wart naszej ukochanej Barcy. Przypominam, że wygraliśmy z najlepszym Realem ostatnich lat właśnie bez Brazylijczyka.
Powiem jak to u mnie wyglądało: trening, trening i jeszcze raz trening. Do tego nie jem praktycznie słodyczy, mięso smażone zamieniłem na gotowane, ziemniaki na kasze gryczaną i więcej owoców i to chyba tyle
0
To co Ramos dzisiaj czerwo?
0
Ciekawe co na to Szanowna Redakcja/Moderacja? Ja za podobny wpis dostałem bana tygodniowego XD Oczywiście Tobie tego nie życzę.
2
Wiadomo kto komentuje dzisiaj mecz? Oby to był Jacek Laskowski, bo kosmiczny duet Iwański - Ulatowski może zepsuć to spotkanie...
0
Może przesadziłem z tymi 3 zawodnikami, ale gdyby ograniczyć się do zawodników którzy walczą w Europie o najwyższe cele tj. LM, LE i Ligi TOP6 to chyba można wymienić tylko tych Panów: Glik, Lewy, Piszczek, Szczęsny, Milik i Zieliński. 6 zawodników niby więcej niż w poprzednich latach ale chciało by się, żeby było więcej tych zawodników w topowych zespołach.
edit. jest jeszcze Krychowiak, ale on akurat teraz nic nie gra...
1
Przecież nie napisał, że jako JEDYNY Polak. Nawet jeśli wymienić Glika, Lewego czy Szczęsnego to i tak mało.
0
Angulo przekot ;)
25
hahahaha
0
Jeśli Neymar odejdzie i w głowie ma tylko $$$, nie będę za nim płakał, najwyraźniej nie jest wart naszej ukochanej Barcy. Przypominam, że wygraliśmy z najlepszym Realem ostatnich lat właśnie bez Brazylijczyka.
6
Nauczy, nie nauczy, a Real zgarnie po raz kolejny niezłą sumkę z transferu :(
4
Nie, system wykonywania karnych wygląda następująco AB BA AB BA AB
2
Jak ktoś lubi karne to zapraszam na canal+ sport
WBA - Leicester
31
Chyba "Ciamajdan" :D
6
TVP i Eleven, a mecze Barcy tylko w TVP
44
OFICJALNIE: Sergio Roberto nowym transferem na pozycje pomocnika.
0
Tu nie ma co się śmiać.
0
Co roku to samo.... ja pier.... 3-0 Lech w dupe....
0
Ktoś chętny do zabawy w Ustaw Ligę na weszlo.com?
http://ustawlige.com/user/index
KOD: 278121492
Zapraszam ;)
3
Jak co wtorek. Krzysiu Stanowski o polityce transferowej Barcy i Realu. Według mnie idealnie to napisał ;)
http://weszlo.com/2017/07/11/wtorek-krzysztof-stanowski-26/
3
Jak ktoś chce więcej to trzymajcie ;)
http://weszlo.com/2017/07/04/pilkarska-liga-finansowa-2016-przychody-zanotowaly-kluby/
0
Powiem jak to u mnie wyglądało: trening, trening i jeszcze raz trening. Do tego nie jem praktycznie słodyczy, mięso smażone zamieniłem na gotowane, ziemniaki na kasze gryczaną i więcej owoców i to chyba tyle
0
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,22036202,rusza-blokowanie-domen-internetowych-w-polsce-to-nowy-rozdzial.html
0
http://alltube.tv/serial/breaking-bad/41
0
Gdzie to niby jest?, ja się na takie coś na szczęście nie natknąłem
0
Deco i Bosingwa grali w "stolicy" Anglii, w Chelsea.
Sprecyzuj o jakie stolice Ci chodzi ;)
1
Jak byłem mały to pamiętam jeszcze to:
1
Tomaszewski mówi wprost, że tam siedzą frajerzy :D
1
Breaking Bad a potem Better call Saul
0
Patrząc na to to pewnie najlepszym sędzią był Vicande Garido
http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/06/26/14984684891945.jpg
0
Ja tam wolę bardziej Robaki od MyWasWyNas
0
Znacie jakąś fajną stronę z projektami stroi piłkarskich zrobionych przez fanów?