5 lutego 2014, 17:51
0
Jak bez Messiego :O
22 stycznia 2014, 19:16
22 stycznia 2014, 13:41
ja chce SONGA !!
19 stycznia 2014, 20:33
jprdl jakie zmiany :O
19 stycznia 2014, 20:31
czm messi w pomocy ?
13 stycznia 2014, 22:45
Niech się chłopak cieszy :D Ale tak szczerze to był słaby rok dla Messiego mam nadzieję że za rok to się zmieni oraz do boju stanie Neymar :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jak bez Messiego :O
0
0
ja chce SONGA !!
0
jprdl jakie zmiany :O
0
czm messi w pomocy ?
0
jprdl jakie zmiany :O
0
ja chce SONGA !!
0
Niech się chłopak cieszy :D Ale tak szczerze to był słaby rok dla Messiego mam nadzieję że za rok to się zmieni oraz do boju stanie Neymar :D
0
Jak bez Messiego :O
0