0

Jak bez Messiego :O

0

0

ja chce SONGA !!

0

jprdl jakie zmiany :O

0

czm messi w pomocy ?

0

Mam nadzieję że Pinto nie odejdzie ;P

0

Niech się chłopak cieszy :D Ale tak szczerze to był słaby rok dla Messiego mam nadzieję że za rok to się zmieni oraz do boju stanie Neymar :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?