Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KORTIS jestem ciekaw ich bólu dupy na to że niszczymy RSSS na ich stadionie :D
2
Na La rambli: Brawo Dest, świetny mecz.
Tymczasem notatniki: slaba bramka, odbilo sie od desta czyli tak jakby bramki nie bylo. dla mnie ciagle 0:2 jest
4
@Majkel34 no tak. To przecież nie jest wina tego że dostajemy znikomą ilość dawek, a przypadkowo 3 z 5 firm od szczepionek są amerykańskie
0
@obiektywny12 co do prison break, ogólnie serial świetny, ale mam jedno zastrzeżenie.
SPOILER(mini)...
.
.
.
W pewnym momencie widać mocny pattern w serialu. Powiedzmy że jest jakaś sytuacja. Sytuacja zaczyna się rozwijać, w pewnym momencie Michael Scofield znajduje genialne rozwiązanie, stosują je, nagle się cieszą jak bardzo dobrze im wszystko wyszło, a potem okazuje się że mają jeszcze bardziej przewalone niz w poprzedniej sytuacji. I tak w kółko. Nie mówię że przez to serial jest zły, ale mowie ze przez to serial ma ode mnie 9/10 zamiast dyszki :)
Co do Domu z Papieru, tak jak chyba poprzednicy wspomnieli, do pewnego momentu jest to serial świetny. Problemy się nie powtarzają, zawsze jest względnie logiczne, aczkolwiek wytłumaczone genialnym pomysłem wytłumaczenie, postacie na prawdę są w porządku... Do czasu 3 sezonu. Początek sezonu może jeszcze w porządku, ale potem to już się trochę bajka robi. Władze przejmuje Netflix, i widać to po transwestycie i gejach :) jak żeby nie.
Aczkolwiek, ostatni sezon z chęcią obejrzę. Mimo wad które ma ten serial, jest on wciągający na tyle, że chce się obejrzeć więcej.
3
@Dzemix111 sprawdź jaki rozmiar maksymalnie przyjmuje kamerka, kup taki rozmiar firmy Kingstone lub Samsung
4
Kto jeszcze rok temu pomyślałby że w meczu na 4 gole, 3 strzelimy z dystansu a jeden z główki po dośrodkowaniu :D
1
@zadafcb nie ma żadnego karnego xd
0
Jeden z bardziej wydrukowanych karnych a ten gość ma czelność podejść do sędziego i pokazywać mu żeby dał ter Stegenowi kartkę xd
1
@zadafcb ja do znajomej wysłałem, ten sam fach. czekam na odpowiedź
0
Swoją drogą to nawet notatniki mówią że drukarnia z tym karnym xd
1
@Barcza223
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
72
Mówcie co chcecie, ale mi dziś Barcelona udowodniła że potrafi grać, tylko musi im się chcieć.
0
"jak to mówią młodzi ludzie - masakracja"
0
@FC1899Barca mógłbym wiedzieć jak obliczyłeś że 140mln euro to 720mln PLN?
0
Nazario na ławce, kuman ma minusa
0
Ewidentna czerwona i dyskwalifikacja PSG z ligi mistrzów na 5 lat
32
PSG myśli że żabka to zoologiczny
7
@clyde ilu Polaków potrzeba do ścięcia drzewa?
96 plus samolot
0
@matek998 zależy czy masz na myśli kwarantannę czy izolację. Kwarantanna 14 dni, izolacja 10. Na izolacji ja nie musiałem mieć apki, kolega ja kwarantannie musiał.
2
@KORTIS
0
@matek998 znajomy był. Co cię męczy?
0
@mokrychlopiec mowa o covidzie a nie o hiszpance
2
@Songo91 złapać możesz zawsze, ale układ odpornościowy nie dopuścić do wystąpienia objawów
2
Pan Bramkarz...
1
Pomocy, mam takie zakwasy na bicepsach że nie mogę ręki wyprostować, a mam wieczorem trening Wu-Jitsu...
0
Dziwnie to zabrzmi, ale zacząłem wierzyć w trofea w tym sezonie
0
@kamiVeB ale przynajmniej nie będzie kompromitacji w tym roku
2
PSG oddaje walkower bo nie chce grać przeciwko nazario
0
@Pogba przed golem na 1:0 fajnie dwóch minął