1

@KORTIS jestem ciekaw ich bólu dupy na to że niszczymy RSSS na ich stadionie :D

2

Na La rambli: Brawo Dest, świetny mecz.

Tymczasem notatniki: slaba bramka, odbilo sie od desta czyli tak jakby bramki nie bylo. dla mnie ciagle 0:2 jest

4

@Majkel34 no tak. To przecież nie jest wina tego że dostajemy znikomą ilość dawek, a przypadkowo 3 z 5 firm od szczepionek są amerykańskie

0

@obiektywny12 co do prison break, ogólnie serial świetny, ale mam jedno zastrzeżenie.

SPOILER(mini)...
.
.
.

W pewnym momencie widać mocny pattern w serialu. Powiedzmy że jest jakaś sytuacja. Sytuacja zaczyna się rozwijać, w pewnym momencie Michael Scofield znajduje genialne rozwiązanie, stosują je, nagle się cieszą jak bardzo dobrze im wszystko wyszło, a potem okazuje się że mają jeszcze bardziej przewalone niz w poprzedniej sytuacji. I tak w kółko. Nie mówię że przez to serial jest zły, ale mowie ze przez to serial ma ode mnie 9/10 zamiast dyszki :)

Co do Domu z Papieru, tak jak chyba poprzednicy wspomnieli, do pewnego momentu jest to serial świetny. Problemy się nie powtarzają, zawsze jest względnie logiczne, aczkolwiek wytłumaczone genialnym pomysłem wytłumaczenie, postacie na prawdę są w porządku... Do czasu 3 sezonu. Początek sezonu może jeszcze w porządku, ale potem to już się trochę bajka robi. Władze przejmuje Netflix, i widać to po transwestycie i gejach :) jak żeby nie.
Aczkolwiek, ostatni sezon z chęcią obejrzę. Mimo wad które ma ten serial, jest on wciągający na tyle, że chce się obejrzeć więcej.

3

@Dzemix111 sprawdź jaki rozmiar maksymalnie przyjmuje kamerka, kup taki rozmiar firmy Kingstone lub Samsung

4

Kto jeszcze rok temu pomyślałby że w meczu na 4 gole, 3 strzelimy z dystansu a jeden z główki po dośrodkowaniu :D

1

@zadafcb nie ma żadnego karnego xd

0

Jeden z bardziej wydrukowanych karnych a ten gość ma czelność podejść do sędziego i pokazywać mu żeby dał ter Stegenowi kartkę xd

1

@zadafcb ja do znajomej wysłałem, ten sam fach. czekam na odpowiedź

0

Swoją drogą to nawet notatniki mówią że drukarnia z tym karnym xd

1

@Barcza223

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

72

Mówcie co chcecie, ale mi dziś Barcelona udowodniła że potrafi grać, tylko musi im się chcieć.

0

"jak to mówią młodzi ludzie - masakracja"

0

@FC1899Barca mógłbym wiedzieć jak obliczyłeś że 140mln euro to 720mln PLN?

0

Nazario na ławce, kuman ma minusa

0

Ewidentna czerwona i dyskwalifikacja PSG z ligi mistrzów na 5 lat

32

PSG myśli że żabka to zoologiczny

7

@clyde ilu Polaków potrzeba do ścięcia drzewa?


96 plus samolot

0

@matek998 zależy czy masz na myśli kwarantannę czy izolację. Kwarantanna 14 dni, izolacja 10. Na izolacji ja nie musiałem mieć apki, kolega ja kwarantannie musiał.

2

0

@matek998 znajomy był. Co cię męczy?

0

@mokrychlopiec mowa o covidzie a nie o hiszpance

2

@Songo91 złapać możesz zawsze, ale układ odpornościowy nie dopuścić do wystąpienia objawów

2

Pan Bramkarz...

1

Pomocy, mam takie zakwasy na bicepsach że nie mogę ręki wyprostować, a mam wieczorem trening Wu-Jitsu...

0

Dziwnie to zabrzmi, ale zacząłem wierzyć w trofea w tym sezonie

0

@kamiVeB ale przynajmniej nie będzie kompromitacji w tym roku

2

PSG oddaje walkower bo nie chce grać przeciwko nazario

0

@Pogba przed golem na 1:0 fajnie dwóch minął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?