Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Ten 12m brutto, a Hochland 35 netto xdd
0
@CriminalFCB Xiaomi mi 10T Pro za okolo 2 koła
1
@TheBigShow po prostu dmuchnij... A jak piłeś i jechałeś to tacy jak ty nie powinni funkcjonować w normalnym społeczeństwie
1
@messi564 powiem tak, nawet jeśli chłopak nie byłby niepełnosprawny, to nie wiem jak bardzo trzeba być powalonym żeby kogoś coś takiego śmieszyło, ewentualnie czerpał z tego rozrywkę
5
@pele1282 w końcu wiem o co chodzi. Dzięki za info. W końcu coś dobrego się dzieje z YouTube
0
@messi564 a co zrobił?
0
@kamiVeB od kiedy obrady okrągłego stołu były złe xd
0
@Pawel13sz
0
@Barca1992 mi też zamknął i jakoś żyje. Gospodarka bez ludzi którzy by poumierali, bo nie byłoby miejsca w szpitalach raczej też by nie działała.
2
@Objectivo @Khardan @Barca1992 widzę epidemiolodzy z rambli się wypowiedzieli ktorzy wiedzą wszystko najlepiej
0
@Grubson06 ale w 2026 już na pewno wróci
0
@LuisSalvano ok, racja, muszę przyznać. Ale i tak w większości jest powtarzany schemat który podałem wyżej.
0
@PatrykBarcelona tak samo praktycznie w żadnym wywiadzie nikt nie mówi "tak, przedłużę umowę". Najczęściej mówią że są w danym miejscu szczęśliwi. To co napisał @LuisSalvano to nadinterpretacja.
Co do słów laporty. Mam wrażenie że trochę za dużo obiecuje. Sprowadzi hohlanda, Neymara, Aguero, Erica Garcię i Memphisa, gdzie parę miesięcy temu nie stać ich było na samego Holendra. Jakby to sąsiad powiedział, "ciekawe skąd on ma na to pieniążki"
3
"W produkcji szczepionek AstraZeneca i Johnson & Johnson korzysta się z linii komórkowych stworzonych na materiale biologicznym pobranym od abortowanych płodów. To budzi sprzeciw moralny - ogłosił bp Józef Wróbel. Jednocześnie podkreślił, że "wierni mogą się nimi szczepić, jeśli nie mają innej możliwości".
Mam nadzieję że to fejk, bo tak zje**nym nie da się być chyba naprawdę
1
@acab123 mamuśce w ciągu 10 dni kwarantanny przyszły 2 powiadomienia o zdjęciach
3
@Thomas99PL https://zapodaj.net/4e04541632a93.jpg.html
Ten ma na brodzie
2
Oby nie... Już wolę naszego komara
0
@zmiter912576 Versace Eros ale woda perfumowana
1
@Firestone taki klakson 300 euro kosztuje. Sprawdziłem xd
1
@Bobo25 11 sekund do setki, druga setka po zepchnięciu z urwiska bo vmax 180, także nawet nie zdążę dobrze się rozpędzić żeby wjechać w to drzewo :D
1
@VamosGirl spokojnie, w pracy mam możliwość kimnięcia się parę godzin
0
@Bobo25 toyota corolla GR Sport czerwona hatchback 1.8 hybryda
1
@Gomess 180cm vs 179cm
5
Pracuje 24/48h. Jestem w pracy od 7 rano, a mam wrażenie że już siedzę tu drugi dzień. Tak mi się dziś czas dłuży że już ledwo siedzę... Dlaczego?
Bo jutro odbieram nowe autko z salonu, a w dodatku mam pierwsze wolne 5 dni od półtora roku xd
0
@Firestone wszyscy: dembele trenuje poza treningami, ma dietę, przykłada się do pracy. Można powiedzieć że stał się poważnym człowiekiem.
Tymczasem dembele:
8
Czasami czytając Cafe Bernabeu zastanawiam się, czy to jest forum o realu czy jednak o nas?
4
@LuisSalvano ja bym się źle czuł jadąc bez biletu w komunikacji miejskiej. Trochę jak złodziej.
12
@r0ndi jak ten pierwszy to mingueza to ja jestem Tadeusz Norek
0
@zadafcb myślisz że po co mu okulary
62
"Barcelona nie ma na transfery, bo wszystkie pieniążki idą na sędziów."
Nie muszę mówić skąd cytat xDDD