20

Ten 12m brutto, a Hochland 35 netto xdd

0

@CriminalFCB Xiaomi mi 10T Pro za okolo 2 koła

1

@TheBigShow po prostu dmuchnij... A jak piłeś i jechałeś to tacy jak ty nie powinni funkcjonować w normalnym społeczeństwie

1

@messi564 powiem tak, nawet jeśli chłopak nie byłby niepełnosprawny, to nie wiem jak bardzo trzeba być powalonym żeby kogoś coś takiego śmieszyło, ewentualnie czerpał z tego rozrywkę

5

@pele1282 w końcu wiem o co chodzi. Dzięki za info. W końcu coś dobrego się dzieje z YouTube

0

@messi564 a co zrobił?

0

@kamiVeB od kiedy obrady okrągłego stołu były złe xd

0

@Pawel13sz

a według tego tweeta wróci w 2026, więc jest nadzieja.

0

@Barca1992 mi też zamknął i jakoś żyje. Gospodarka bez ludzi którzy by poumierali, bo nie byłoby miejsca w szpitalach raczej też by nie działała.

2

@Objectivo @Khardan @Barca1992 widzę epidemiolodzy z rambli się wypowiedzieli ktorzy wiedzą wszystko najlepiej

0

@Grubson06 ale w 2026 już na pewno wróci

0

@LuisSalvano ok, racja, muszę przyznać. Ale i tak w większości jest powtarzany schemat który podałem wyżej.

0

@PatrykBarcelona tak samo praktycznie w żadnym wywiadzie nikt nie mówi "tak, przedłużę umowę". Najczęściej mówią że są w danym miejscu szczęśliwi. To co napisał @LuisSalvano to nadinterpretacja.

Co do słów laporty. Mam wrażenie że trochę za dużo obiecuje. Sprowadzi hohlanda, Neymara, Aguero, Erica Garcię i Memphisa, gdzie parę miesięcy temu nie stać ich było na samego Holendra. Jakby to sąsiad powiedział, "ciekawe skąd on ma na to pieniążki"

3

"W produkcji szczepionek AstraZeneca i Johnson & Johnson korzysta się z linii komórkowych stworzonych na materiale biologicznym pobranym od abortowanych płodów. To budzi sprzeciw moralny - ogłosił bp Józef Wróbel. Jednocześnie podkreślił, że "wierni mogą się nimi szczepić, jeśli nie mają innej możliwości".

Mam nadzieję że to fejk, bo tak zje**nym nie da się być chyba naprawdę

1

@acab123 mamuśce w ciągu 10 dni kwarantanny przyszły 2 powiadomienia o zdjęciach

3

2

Oby nie... Już wolę naszego komara

0

@zmiter912576 Versace Eros ale woda perfumowana

1

@Firestone taki klakson 300 euro kosztuje. Sprawdziłem xd

1

@Bobo25 11 sekund do setki, druga setka po zepchnięciu z urwiska bo vmax 180, także nawet nie zdążę dobrze się rozpędzić żeby wjechać w to drzewo :D

1

@VamosGirl spokojnie, w pracy mam możliwość kimnięcia się parę godzin

0

@Bobo25 toyota corolla GR Sport czerwona hatchback 1.8 hybryda

1

@Gomess 180cm vs 179cm

5

Pracuje 24/48h. Jestem w pracy od 7 rano, a mam wrażenie że już siedzę tu drugi dzień. Tak mi się dziś czas dłuży że już ledwo siedzę... Dlaczego?
Bo jutro odbieram nowe autko z salonu, a w dodatku mam pierwsze wolne 5 dni od półtora roku xd

0

@Firestone wszyscy: dembele trenuje poza treningami, ma dietę, przykłada się do pracy. Można powiedzieć że stał się poważnym człowiekiem.

Tymczasem dembele:


8

Czasami czytając Cafe Bernabeu zastanawiam się, czy to jest forum o realu czy jednak o nas?

4

@LuisSalvano ja bym się źle czuł jadąc bez biletu w komunikacji miejskiej. Trochę jak złodziej.

12

@r0ndi jak ten pierwszy to mingueza to ja jestem Tadeusz Norek

0

@zadafcb myślisz że po co mu okulary

62

"Barcelona nie ma na transfery, bo wszystkie pieniążki idą na sędziów."

Nie muszę mówić skąd cytat xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?