Gwyn
Dołączył/a: maj 2013
Warszawa
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom koleżanka sędzia wytłumaczyla mi ten fenomen, dlaczego lahoz sędziował wczoraj dobrze. W lidze za mecz dostaje powiedzmy 300-400 euro. W lidze mistrzów 2000 euro za mecz. Gdzie będzie się bardziej starał?
0
@socha chcesz mi powiedzieć że griezman świeci skutecznością?
0
@izabella jesteś pewna czy prawie pewna w końcu? xd
0
@avexavi ja się bałem przy poprzednich że któryś z villarrealu nie strzeli, ale przy ostatnim to już wiedziałem. Chociaż myślałem że w bramkę nie trafi :D
0
Skąd wiedziałem że to właśnie de gea spierdzieli xddd
1
@CatalanDream to nieźle
2
@BartaxXx co xd
2
@ranger3120 tak
1
@BulaKG może nie w tym stylu, ale mnie dziś wciągnął serial Szpital New Amsterdam. Zacząłem dziś, a jestem na 8 odcinku
58
https://streamable.com/2isqna
Nie mogłem się powstrzymać
0
@LeoMessiah nawiązałem do "zakazu gwizdania" xd
1
@Roni/VEB teraz pytanie który sekret wyjawił, czy trenuje barce co jest raczej niemożliwe, czy to że będzie grał z Messim więc Messi zostaje xd
1
@DaPidejpi w horrorach w nocy czasami deszcz pada a to z niczym przyjaznym się nie kojarzy więc deszcz w nocy powinien być zakazany
0
@Emhyr a co z PSG? :/
0
@Emhyr w jaki sposób?
0
@kamilo0066 no tak. Naogladal się meczów w tv i już wielki znawca xd
0
@kamilo0066 bzdury to chrzanisz ty, bo ty masz wiedzę ze swojego widzimisię, a ja od znajomej sędzi która raczej ma większą wiedzę niż ty
0
@TheBigShow po boku przy spuście jest taki metalowy dzyndzel
0
@kamilo0066 no właśnie nie, bo nie musiał jej dawać. Ostatnia akcja meczu, a nawet sezonu, więc żółta kartka nie przeszłaby na następny sezon bo żółte się zerują. Dlatego nie, żaden normalny sędzia nie dałby kartki
@jeyx77x ale wiesz że takie rzeczy robi var? xd
1
@Criss18Barca zawieszenie za żółte kartki nie przechodzi na następny sezon
0
@DonMatteo901 po pierwsze, żaden normalny sędzia nie dałby w tym przypadku żółtej kartki.
Po drugie, żółte się kasują po sezonie. Tak samo zawieszenie za żółte kartki.
4
@clyde kogo wyzwałaś od postaci/lewaka?
1
@Janas11224 a dodatkowo nie grają na camp nou xd
0
@Ratamahatta masz kogoś konkretnego na myśli?
0
Niektórzy ludzie z tymi szczepionkami to mistrzowie logiki. Mówią na prawo i lewo jak to bardzo są szkodliwe dla zdrowia, jak bardzo są nieprzebadane, że nie będą mogli mieć dzieci, że ktoś ostro chorował po niej, że mogą mieć przez nią zakrzepicę, ale i tak się zaszczepią bo chcą jechać na wakacje xd
1
Kiedy rum zaszumi w głowie...
0
@itmustbejoke kiedys uslyszalem że r10 i deco odeszli bo nie przeszli testów narkotykowych
4
@mat32 bierzesz makaron, tuńczyka i mieszasz
0
@Dundersztyc no właśnie. Ci sami. Brak wzmocnień w ataku po odejściu suareza, brak zmienników na boki obrony, a zwłaszcza po lewej, araujo i mingueza na plus ale za to pique i lenglet na minus, w środku pola rozgrywający raz dobrze na 3 mecze busquets który biegać już od dawna nie potrafi...
0
@Dundersztyc może to, że dług i brak prezydenta powoduje brak transferów i brak wzmocnień, a w tym czasie kazda ekipa na światowym poziomie się wzmacnia???